Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Megcsaltam a párom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaltam a párom.

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam miatta. De hogy értsétek: egyik nap kiderült hogy hazudott és titkolózott (csaj ügy volt természetesen). Nagyon kibuktam , szakítani akartam , de végül mégsem , nagyon szeretem , minden hülyeségét megbocsájtottam és próbáltam ezt is , de nem ment rögtön (bár szerintem ez természetes). És este néhányan elmentünk iszogatni (a párom mindenkire féltékeny volt , még a barátaira is:s) és ott elcsattant egy csók valaki mással. Néhány napja történt az egész , a srácnak is van barátnője , de azt mondta hogy nem bánta meg. Nekem viszont megszólalt a lelkiismeretem , bánt hogy ezt tettem , de nem tudom elmondjam e neki. Tudom hogy nagyon össze törne , de egyszerűen úgy érzem képtelen vagyok magamban tartani. Egy éve vagyunk együtt , ő nagyon sok hülyeséget csinált , mindent megbocsájtottam neki , mindig kapott egy új lehetőséget. Szerintetek mit tegyek ?

2014. jún. 22. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki, ez a kapcsolat már nem ér semmit.... miért hazudozik és titkolózik? Ráadásul csajügyben? Ok, nem szép h megcsaltad, de ő se volt fairgamer.......
2014. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Oda vissza csaljátok egymást, mégse olyan nagy az aszerelem. Szakítsatok aztán mindenki úgy kever ahogy akar
2014. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a párod,és ne ilyen hülyeséggel próbálj visszavágni amit bosszúnakhívsz,mert csak magadat minősíted le.
2014. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzed, hogy nem szabad elmondani. Ne mondd el, bármennyire is szeretnéd. Mindenkinek lehetnek titkai, ez legyen a tiéd. Akkor se mondd el neki, ha szakítotok. Ez a lényeg:)
2014. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem akartam bosszút állni , nem tudom miért történt , utálom is magam miatta de nagyon.
2014. jún. 22. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:

mondd meg neki nyugodtan.

ha neki lehet neked is jár ennyi.

mostantól meg legyen jóság mindkét féltől és legyetek boldogok.

:)

2014. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ami történt megtörtént,de a szerelem nem nagy nálatok,főleg hogy egyikőtök csalja a másikat(vagy mindketőttök).Jobb lesz ha külön váltok,csak magadnak ártasz.
2014. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk ilyen dolgokról beszélgetni , és azt mondta hogy ha ilyet tennék nagyon összetörne de nem hagyna el. De mégis ott van hogy az neki fáj. Pontosan tudom hogy mennyire , engem is csaltak már meg. Épp ezért nem tudom hogy én miért tettem , pedig nem akartam. De megtörtént , muszáj vállalni érte a felelősséget.
2014. jún. 22. 14:43
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Muszály igen válalni a felelősséget.Mindketten megcsaltátok a másikat,nem nagyon fognak sajnálni titeket.Amikor megcsalt téged ő nem gondolt arra hogy neked mit okoz,akkor te miért gondolnál,mond el neki az igazat.
2014. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!