Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem lehet/szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet/szabad megbocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Itt mindenki olyan nagy pofával hirdeti, hogy ő bizony így meg úgy azonnal dobná ki ha megtudná. De ez tényleg meg is történik? Egy évek óta tartó, egyébként kielégítő kapcsolatot is azonnal kukába dobtok? És ha igen, megéri? Akkor is, ha az alapjaitól dúlja fel az egész életeteket?

2014. júl. 3. 22:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ez gondolom nem meglepetés. Valahol 20 és 30 között.:)
2014. júl. 3. 23:26
 22/27 anonim ***** válasza:
Igen, bár a korodra olyan 20 alattit mondtam volna.
2014. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Éretlen lenne ez a gondolkodás?:) Na még egy kérdés, bár nem lenne szabad itt újat... De hol kezdődik az a megcsalás, amiért azonnal repül az illető?
2014. júl. 3. 23:30
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább egyénfüggő, de amit mondtam hogy mindenképp megoldani kicsit olyan mint amit pl-nak hoztam fel az örökké szeretni foglak dolog 14 évesen.


A megcsalás ? Hát a flörtölgetés ami (nem hülyéskedés és nem is baráti) az már kezd az lenni, a csók már az de azt úgy gondolom meg lehet bocsájtani mert történhet a pillanat hévében.. de egy szex-et én már nem tudnék.. az nem történik meg csak úgy pár mp alatt szóval az illetőnek mindenképp van ideje mérlegelni és nem igaz hogy nem jut el abba a csodálatos fejébe, hogy neki van valakije és nem kellene megcsalni.

2014. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna a férjem egyből elvàlnék! Többet nem tudnék benne megbízni. Ha pedig oda a bizalom, akkor nincs miről beszélni.
2014. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt a parom (nem is egyszeruen) - de az en hibam volt,hogy odaig jutott a kapcsolat,higy elment mashoz . Megbocsatottam , eleinte k..va nehez volt es meg most is elojon neha ,de azota a kapcsolatunk egy magasabb szinten van .


Itt a sztori : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, bírom ezt a "megcsalt fél is lehet hibás" dolgot.

Ha a megcsalt fél is hibás, nem lett volna egyszerűbb, ha a megcsaló otthagyja? Hagyjuk már... :D Na ezért vannak "sajnálva" a megcsalt felek. Mert ha én már nem akarok együtt lenni a barátnőmmel, akkor szakítok, és úgy kefélek mással. Nem, a megcsalást nem lehet megbocsájtani.

2014. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!