Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem lehet/szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet/szabad megbocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Itt mindenki olyan nagy pofával hirdeti, hogy ő bizony így meg úgy azonnal dobná ki ha megtudná. De ez tényleg meg is történik? Egy évek óta tartó, egyébként kielégítő kapcsolatot is azonnal kukába dobtok? És ha igen, megéri? Akkor is, ha az alapjaitól dúlja fel az egész életeteket?

2014. júl. 3. 22:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, a kérdés csak azért merült fel bennem, mert szoktam itt olvasgatni, és mindenki nagyon forrófejűen, azonnal ítélkezik és dönt. Én viszont úgy érzem, szeretem a párom annyira, hogy ez nem lenne ilyen fekete-fehér és valahogy inkább megpróbálnám helyrehozni a kapcsolatunk, ha ő is azt akarná.
2014. júl. 3. 22:46
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen felrúgom, és igen, megéri! Mi még gimiben jöttünk össze, első szerelem, első szex mindkettőnknek...1,5 év után, ahogy a gimi véget ért, én Győrbe kerültem egyetemre, ő Szegedre, de egy városból származunk és hétvégente találkoztunk mindig...így csináltuk végig a sulit...ő a gimi után egy évet kihagyott, én így előbb fejeztem be a sulit, ott tartottunk, hogy Szegeden kezdek munkát keresni, mert neki még hátra van egy év, összeköltözünk és haladunk előre, mint más normális pár...majd jött a nyári szünet, és munkát kapott Skóciában 3 hónapra...kissé megviselt mikor elmondta, hogy távol lesz ennyi ideig, de úgy voltam vele, hogy sebaj, hazajön és együtt fogunk élni, simán kibírjuk...kiment, eltelt a 3 hónap...majd hazajött, és közölte, hogy meghosszabították a szerződését és visszamegy még 1 évre, a sulit pedig elhalasztja...hát erre már nyilván nem vágtam valami jó pofát, de azt mondtam, hogy jó, legyen és majd látjuk, hogy bírjuk...3 hét telt el...pont egy e-mailt írtam neki, hogy szeretem, és, hogy bármi legyen, én úgy érzem, hogy hazavárom őt...elküldtem az e-mailt, és mikor elküldtem befrissítette a bejövő leveleket, és ott közölte, hogy megcsalt...nem igazán tudom szavakba önteni, hogy mit éreztem akkor...3000km-re attól akit szeretsz és egyben gyűlölsz...az őrület határán táncoltam, a szüleim azt sem tudták mit csináljanak velem, hogy letudjanak nyugtatni...kegyetlen volt az már egyszer biztos...aztán jött a sírás, rívás, könyörgés...mindegy volt már...bennem csak az üresség volt kőkeményen...aztán 1,5 év után jött az 5 éves gimis osztálytalálkozó...ott találkoztunk legközelebb...ő próbált nagyon kis közömbösen viselkedni, meg lazán, de néhány pia után ott kötött ki mellettem, és akkor kijött belőlem az a sok minden, aminek 1,5 évvel korábban kellett volna...elmondtam neki, hogy részemről tényleg vége, én nem fogom már őt szeretni, elbukta, hogy az életemet vele kössem össze, nem ő lesz a gyermekem apja, nem lesz köztünk már semmi...ott ült mellettem és peregtek a könnyei...én meg elmondtam, amit elakartam, felálltam és otthagytam...fájt...1,5 év után is fájt...képes lettem volna visszarohanni, megcsókolni és sírva megölelgetni...de kibírtam, nem tettem meg, csak elsétáltam...azóta 4 év telt el...boldog vagyok a jelenlegi párom mellett, szeretem a munkám, elköltöztem otthonról, és normális életet élek...ő ugyanott dagonyázik, alkalmi munkából él, sosem fejezte be a sulit, és egyik tini csaj után fűzi a másikat...a közös barátoktól tudom, hogy nem boldog, csak vegetál, és mindenkinek azt hajtogatja, hogy még egy ilyen nőt úgy sem talál, mint én...lehet így van, lehet nem...az biztos, hogy én rajongásig szerettem őt...de a megcsalásán én nem tudtam tovább lépni...akkor a szívem szakadt meg, de most már nem bánom, hogy vége lett...

26/N

2014. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én viszont úgy érzem, szeretem a párom annyira, hogy ez nem lenne ilyen fekete-fehér és valahogy inkább megpróbálnám helyrehozni a kapcsolatunk"


ez kb olyan mint az örökké szeretni foglak egy 14 éves szájából.


Persze meglehet oldani is.. de ha megcsalt akkor okkal és mi a garancia rá hogy többször nem fog ?

2014. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mert ha valaki még nem csalt meg, mi a garancia, hogy sose fog? Aki először teszi, előtte az se tette.:)
2014. júl. 3. 22:54
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért van különbség tette meg nem tette között.

Tudod nem zárnak börtönbe random ártatlan embereket mert lehet hogy majd dohányboltot fog rabolni..

2014. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De az is benne van a pakliban, hogy tanulni fog a hibájából, mert akkor életében először ráeszmél, mit is veszthet valójában.

És még az előző válaszodra visszatérve, hogy okkal csalt meg. Mi van, ha a megcsalt fél volt az ok? Ez is jellemző az oldalon, hogy ő mindig ártatlan, szenvedő alanynak van beállítva. De ha beismered magadnak, hogy te is tehetsz róla? Akkor sem érdemes "megjavítani"?

2014. júl. 3. 23:05
 17/27 anonim ***** válasza:
Meg lehet bocsájtani én megbocsájtottam egyszer, az első nagy szerelmemnél, az első lánynál, akit igazán szerettem. Kiadtam magamat, az önbecsülésemet is elvesztettem miatta, mert vissza akartam kapni. Újrakezdtük, 4 hónapra rá újra megcsalt, ha élőben ott előttem áll amikor megtudom, felpofozom, de szerencsére "telefonban közölte". Üvölteni tudtam volna, utáltam magamat, azt hittem hányom kell saját magamtól, hogy egy ilyen gusztustalan féregnek megbocsájtottam. Sokáig tartott még rendbejöttem. Szóval nem szabad megbocsájtani egy megcsalást, mert saját magaddal is kitolsz. 25F
2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már te is tehetsz róla eggyel több ok arra, hogy ne akard megjavítani.. persze mindent lehet akarni de tudod nemakarásnak nyögés a vége és nem jó értelemben. Amúgy szerintem te félsz az egyedül maradástól meglehetősen.

És a való élet nem olyan mint a mesében, hogy hibázott belátja el van felejtve mindenki boldogan él még meg nem hal.

2014. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ebben igazat adok. Az egyedül maradástól - és még jobban, hogy elveszítem azt, aki szeretek. De ha egyszer ilyen helyzetbe kerülnék, mérlegelni fogom ezeket az érveket is.
2014. júl. 3. 23:18
 20/27 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, egyébként hány éves vagy és milyen nemű ?
2014. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!