Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férj, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férj, aki soha nem csalná meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Aki mindig hűséges hozzá,és soha nem megy el prostituálthoz/nem társkeresőzik/más nővel sem kezd ki?

2014. aug. 1. 08:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Mért kell már megcsalni azt a szegény nőt aki levágatja a haját, meg felszed pár kilót????

A pasi is elhagyja magát nem?

2014. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
31%

Van ilyen, én is ismerek nem is egyet. Bár lehet, hogy csak az igazi alkalom hiányzott eddig nekik. Én sajnos nem vagyok ilyen jó fiú, én vadászom az alkalmakra, visz a vérem, de így érzem magam teljesnek. Nem napi/heti rendszerességgel, de szükségem van rá néha, hogy jól kifacsarjanak. :)

36f

2014. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod megkapni egy állandó kapcsolatól?
2014. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Ahogy Kiss Ádám mondaná:

" Talán az olyan mint a tisztességes politikus.... biztos van... csak Qrva nehéz elképzelni " :D

2014. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%

van, de nem sok, az emberek többsége hűtlen típus. illetve ehhez 2 olyan ember kell aki valóban szereti is egymást, mert szerethetőek. ez az emberek többségéről nem mondható el, mert a legtöbb kapcsolatot az önzés irányítja.


"Dowd nevű felhasználó válasza:


Igen van, cirka 10-12%. Egy felmérés szerint a férfiak 89, a nők közel 70%-a életében legalább egyszer félrelép."


forrás? csak kíváncsiságból.

elgondolkodtató viszont hogy ezt nem tükrözi le a demográfia, mert így is több az egyedülálló férfi, mint nő. ebből az következik, hogy a nők vagy kalandozóbbak kapcsolat nélkül, vagy egy nő több férfival is segít félrelépni.


"És nő vagyok, hűséges alkat - illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy egy döntés részemről, hogy amíg valaki mellett vagyok, addig hűséges vagyok -, de én őszintén szólva úgy gondolom, hogy a nők túlnyomó többsége számára is nagyon nehéz az önként vállalt hűség egy életen át, még akkor is, ha a Párjuk érdemes a szeretetére, tiszteletére és bizalmára, mert azok a bizonyos kísértések ugyanúgy jönnek időnként a mi életünkben is, azzal a tudattal együtt, hogy mi is lehetnénk az izgalom, a felfedezés és az újdonság varázsa egy számunkra szimpatikus és vonzó férfi számára."


ritka hogy ilyet egy nő el tud ismerni, bár a leszavazások jól mutatják, mennyi ember nem bírja a kritikát.


"Persze, hogy van, de csak akkor, ha a feleség nem hagyja el magát, hanem mindig próbál tetszeni a férjének és új dolgokat mutatni neki az ágyban.

Akkor viszont, ha egy nő a házasság után elhízik, rövidre vágatja a haját és úgy dönt nem kell neki többé a szex ne csodálkozzon, ha a férje nagyon hamar félrelép."


a nők többsége inkább kifogást talál, hogy gyerek meg munka és a férfidolga ez meg az. sőt, a többség már házasság előtt is megcsalásra vannak ítélve, annyira igénytelenek.

a frizura itt nem mérvadó, egy ápolt nő rövid hajjal is vonzó lehet.


"A pasi is elhagyja magát nem?"


a többség igen, viszont arányaiban általában a férfiak többet sportolnak és kevésbé kapósak az édességekre. illetve egy átlag 30as nő genetikailag hanyatlásnak indul, míg egy férfinál 40-45 éves korig jó esélyei vannak. de mint mondtam a többség már fiatalkorában társadalmi tradíciókból megcsalásra van ítélve, igénytelenségük miatt.

2014. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy soha, mert ha a feleség egy sárkány akkor máris van ok a félrelépésre.

De ha a pasinak olyan a lehetősége hogy megteheti akkor meg is teszi. Ebben az esetben ez független a feleség viselkedésétől.

Ha a pasinak nincs rá lehetősége anyagilag, foglalkozásilag és a feleség is rendes vele akkor nem fogja megtenni.

2014. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
47%
Fater elmagyarazta anno mikor 16 voltam, hogy az emberek nem igy mukodnek blabla. Nekem siman lehet, hogy van egy vietnami vagy orosz feltesom. Meg sem lepodtem annyira.. :D
2014. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Max az amelyik már nem él.
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

# 27


Ha meg anyukád is így volt ezzel a kérdéssel, akkor lehet, hogy te is bent vagy abban a különböző orvosi statisztikák alapján 8-12 %-ra becsült népességben, akiknek nem az a férfi a biológiai apja, aki abban a tudatban nevelte fel, hogy a saját vér szerinti gyereke.


Egy barátnőm éppen pár hete szembesült ezzel a ténnyel, most próbálja feldolgozni felnőtt fejjel.

2014. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy irreálisan magas és felesleges elvárás egymással szemben, ha évtizedekről beszélünk. Természetes, hogy egy idő után valami újra vágyik az ember, akár férfi, akár nő. Én 8 éve vagyok együtt a férjemmel, még tinik voltunk, amikor összejöttünk (Én voltam 17, ő majdnem 20). Én még tettlegesen nem csaltam meg. Azt mondja, hogy ő se engem. Eddig nem is derült ki ilyesmi. Én csak annyit kértem tőle ,hogy ha egyszer mégis úgy alakulna, okvetlen húzzon gumit, lehetőleg ne szeressen bele a másikba, és ne számoljon be róla nekem, mert nem vagyok rá kíváncsi. Ő meg arra kért engem, hogy még inkább előtte közöljem vele, hogy valami nagyon nem stimmel köztünk. De ha mégis megtörténik a "baj", akkor mondjam el neki. 26/N.
2014. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!