Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férj, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férj, aki soha nem csalná meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Aki mindig hűséges hozzá,és soha nem megy el prostituálthoz/nem társkeresőzik/más nővel sem kezd ki?

2014. aug. 1. 08:17
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig tartom azt ha valakit tényleg szeretünk, igazán akkor eszünkbe se jut ilyen, mert egyszerűen nem kell más, még ha fényévekkel is "jobb" az a másik mint a párunk. Én szerintem ez olyan hogy "annál több bennem a hiba, minél kevesebb benned a szeretet" nagyjából így működik.
2014. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Mondok egy egészen hétköznapi valós példát. Férj 42, feleség 3 évvel fiatalabb 15 éve együtt, 3 gyerek, stabil egzisztencia. Működő házasság, sok közös nevetés, minőségi együtt töltött idő, férj imádja a gyerekeket és feleségét is.


Egyikük sem bénult le, sem lett igénytelen, vagy erősen elhízott.


Éppen csak egy dolog hiányzik, anya kb.4 éve nem szexelt apával, utolsó alkalommal a harmadik gyerek megfoganásakor.


Férjnek nagyon hiányzik a szex, ezer módon próbált közeledni, udvarolni, romantikus légkört és intimitást teremteni. Hetente elviszi a gyerekeket otthonról, hogy a felesége kikapcsolódhasson és énidőhöz jusson. Intenzíven elkezdett sportolni és adni magára hátha... Még egy masszázs tanfolyamot is elvégzett.


Feleségben zéró vágy és igény.


Eddig nem csalta meg a feleségét és nem szeretné elhagyni a családját, vagy szeretőt tartani, hárított több kínálkozó alkalmat, céges bulin bepróbálkozó kolleganőt.


Kezd kifogyni az ötletekből és nehezen barátkozik a gondolattal, hogy élete hátralévő részében a szexualitás számára az önkielégítésben valósuljon meg. (Aközben is általában a feleségéről fantáziál)


Időnként eljátszik gondolattal, hogy felkeres egy hivatásost. Nem útszélit, hanem magára és ügyfeleire is igényeset aki kevés kuncsaftot fogad. Persze ehhez magában kellene rendbetennie, hogy házasságtörő, árulógazemberré válik.


Több hasonló történetet hallottam 40-es párokról, ahol egyszerűen eltávolodott egymástól a szexuális étvágy mértéke, esetleg egy fél már teljesen elvan szex nélkül is. Nem mindegyik jár együtt a házasság megromlásával olyan értelemben, hogy sokat veszekednének, vagy ne bírnák elviselni egymást.

dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!