Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férj, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férj, aki soha nem csalná meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Aki mindig hűséges hozzá,és soha nem megy el prostituálthoz/nem társkeresőzik/más nővel sem kezd ki?

2014. aug. 1. 08:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
93%

Ezen azért nyerítettem:D "rövidre vágatja a haját".

Szép is lenne kifogásnak, "levágattad a hajad, meg kellett, hogy csaljalak":DD

Nekem kifejezetten tetszik, ha kicsit hosszabb, félhosszú egy férfi haja, és kb soha nem kérdezték meg, mit szólok, ha levágatják. A fenébe, ilyenkor mindig loholhattam volna más farok után, miért nem jutott ez eddig az eszembe??:DD

2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd az leszek, így lesz. A hűség alapvető és elvárt.
2014. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elhanyagolt külső, öregedés olyan hülye kifogás. Tudjátok mi a közös Beyoncéban, Salma Hayekben és Monica Bellucciban? Mindhármukat megcsalták. Amelyik férfi megteheti, az előbb-utóbb meg is fogja, akármilyen bombázó a felesége.
2014. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Nőbe is láttam aki ezt ismételgette hogy soha nem csalná meg"

de aztán elege lett férje állandoan annált eröltete ..végül egy bigtonsági őr huzta meg a munka helyén..

2014. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. A normálisak. Akik képesek felfogni, hogy a házasságnak az őszinteség, a szeretet, az összetartás és a HŰSÉG a lényege. Aki ezt nem érti meg, az nem is elég érett a házassághoz. Ez alap.
2014. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal érdekesebb kérdés, hogy miért házasodik az, aki nem akar megállapodni, legyen férfi, vagy nő. A házasság nem kötelező, ahogy a családalapítás sem - én családpárti vagyok, de eszembe sem jutna olyan nőt elvenni, akiben nem vagyok teljesen biztos.
2014. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Szerintem VAN !!! én is ilyennek gondolom magam, 20 éves fiu vagyok
2014. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rengeteg választ:)ment a zöld kész mindegyikre:)
2014. szept. 10. 15:53
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Ebben biztos vagyok, bár nem vagyok férfi. Szerintem ez attól függ, hogy alapból milyen típus az a férfi. Aki olyan fajta, az bárkit meg fog csalni. Aki hűséges típus, az nem. Ilyen egyszerű a dolog, de ez férfiakra és nőkre is igaz.
2014. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy érdekes kérdés, akár én is feltehettem volna. Egy ideje foglalkoztat ez a téma engem is.


Én nem csalnám meg a feleségemet, ha lenne egyszer.


Viszont néhány dolgot meg kell állapítani. Sokan mondják, hogy nem lépnének félre, de amikor valóban benne lennének egy több éves házasságban vagy kapcsolatban, ami lehet mégsem olyan, amilyennek elképzelték, akkor lehet már nem úgy látnák a megcsalást.


Az is nagyon furcsa, hogy néhány ember (férfi és nő is) a jelleméből fakadóan lépne félre. Ezek ha beszélnek róla sztem ilyeneket mondhatnak, hogy kellett a változatosság, az izgalom.

Olyanok is vannak szerintem sokan, akik azért lépnek félre, mert boldogtalan a kapcsolatuk. A jelenlegi párjuk vagy házastársukkal nem jönnek ki jól. Nem akarják meglépni a szakítást, de ha adódik egy alkalom a félrelépésre akkor megteszik.


Én elítélem a megcsalás mindenféle formáját. Szerintem ez aljas dolog és gusztustalan. Nem tudom, hogy tudják titokban tartani a másik előtt és hogy néznek utána a szemébe, hogy képesek lefeküdni a másik mellé. Vagy ugyanúgy lefeküdni utána a párjukkal

2014. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!