Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férj, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férj, aki soha nem csalná meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Aki mindig hűséges hozzá,és soha nem megy el prostituálthoz/nem társkeresőzik/más nővel sem kezd ki?

2014. aug. 1. 08:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
22%

Fogós,ravasz kérdés.....

Úgy gondolom, hogy nincs. Bár véleményem szerint nem mindegy, hogy Valaki kezdeményez és flörtöl, vagy kikezdenek Vele és nem bír ellenállni a kísértésnek!!!!

37F

2014. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

Van, ha nem is a többségről beszélünk.


Százalékos arány tippelni sem mernék.


És nő vagyok, hűséges alkat - illetve inkább úgy fogalmaznék, hogy egy döntés részemről, hogy amíg valaki mellett vagyok, addig hűséges vagyok -, de én őszintén szólva úgy gondolom, hogy a nők túlnyomó többsége számára is nagyon nehéz az önként vállalt hűség egy életen át, még akkor is, ha a Párjuk érdemes a szeretetére, tiszteletére és bizalmára, mert azok a bizonyos kísértések ugyanúgy jönnek időnként a mi életünkben is, azzal a tudattal együtt, hogy mi is lehetnénk az izgalom, a felfedezés és az újdonság varázsa egy számunkra szimpatikus és vonzó férfi számára.

2014. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

ritka általában azok akik ö magugnak

azok ki örülnek hogy találtak nőt,na ők nem csalnak meg van vagy 4 ismim akik 45 körül hagyták el a családot fiatalabb nőért

2014. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyan felesége van akkor nem fogja megcsalni.
2014. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is elhatározás kérdése! Persze lehetnek helyzetek de a flörtöt is le lehet állítani az elején! Nem hozod magad olyan helyzetbe! A kísértést meg hagyuk...
2014. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
A férj félrelépése nagy mértékben függ a feleségtől is. Az előző páromat megcsaltam, mert otthon minden voltam, csak jó ember nem. Veszekedett állandóan, úgy beszélt velem, mint a kijáró kutyával. Mint kiderült, már sokkal korábban megcsalt, mint én őt. Az önbizalmamat és az önbecsülésemet a béka feneke alá taszította. A jelenlegi szívem hölgyét semmi pénzért nem csalnám meg. Tökéletes háziasszony-családanya, az ágyban csodálatos partner. Kölcsönösen támogatjuk és szeretjük egymást. Lett volna lehetőségem félrelépni, de nem éltem vele és továbbra sem szándékozom.
2014. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy van, de csak akkor, ha a feleség nem hagyja el magát, hanem mindig próbál tetszeni a férjének és új dolgokat mutatni neki az ágyban.

Akkor viszont, ha egy nő a házasság után elhízik, rövidre vágatja a haját és úgy dönt nem kell neki többé a szex ne csodálkozzon, ha a férje nagyon hamar félrelép.

2014. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Van, de az nagyon ritka, sokan nem tudnak ellenállni a kísértésnek, pedig minden fejben dől el.
2014. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. A feleség félrelépése is nagyban függ a férjtől. Ha a férfi nem törődik az asszonyával akkor a nő is el fog menni másfelé.
2014. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

A megcsalásoknak ezer oka lehet. A teljesség igénye nélkül...

elhidegülés | elhanyagoltság | rossz viszony | magasabb libidó | túl nagy kísértés | szexuális unalom | rossz szex | kisérletezési vágy | önigazolási kényszer | bosszú stb...

Mindegyikről írtak már könyveket is :)

2014. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!