Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 'Megcsaltam' a baratom?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Megcsaltam' a baratom?! elmondjam neki?

Figyelt kérdés

ket eve vagyunk egyutt a baratommal

csutortokon elegge osszevesztunk mert irogatott egy lanynak, aki miatt mar elegsokat veszekedtunk es megbeszeltuk hogy hanyagolja a tarsasagat, tobbek kozott "flortolgettek" napok ota, es osszeis futottak, persze bizonygatta hogy engem szeret, es felreertettem a helyzetet mert sz*rul jott ki, de egybol ravagtam idegessegemben hogy vegeztem vele

penteken ott aludtam "bosszubol" egy fiunal akit nagyon regota ismerek, es nagyon kedvelem ot, nem tortent kozottunk semmi.

tegnap talalkoztam a baratommal szemelyesen hogy megbeszeljuk miis volt, nagyon kedves volt, latszott rajta hogy rendbeakarja hozni a dolgot hogy visszanyerje a bizalmam, vegulis beleegyeztem

Hogymondjam el neki a pentek estet? Egyaltalan elmondjam vagy tarsam magamban?



2015. márc. 2. 13:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Azért szerintem jó eséllyel készülhetsz, ha elmondod akkor vége is lesz a kapcsolatodnak :) de ha van gerinced elmondod, ennyi jár a srácnak. Ha olyan, mint én akkor utána mondhatsz neki bármit, függetlenül történt-e valami..én megmondanám: ha ott aludtál nála, akkor mehetsz is vissza hozzá ;)


Mert szerintem elég nagy gáz van a kapcsolatodban, ha probléma van egyből másik fiúhoz fordulsz :)

2015. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
de mit vedtek rajta ennyire???:D:D:D:DD o meg rosszabb volt es ois a szemembe hazudott hogy nemis foglalkozik a csajjal kozben lebukott :D:Dd tiszta vicc a mai pasik mit megtehetnek egy lannyal de en mar vilagi r*banc vagyok mert ottmertem aludni egy regi baratomnak mikor egyuttsem voltunk . es nemhinne el hogy nem csaltam meg??? en minek hiszem el neki hogy o amikor talalkozgatott a masik lannyal nemcsalt meg?:D szerintem ennyit elvarhatnek
2015. márc. 2. 14:14
 23/31 anonim ***** válasza:
Mondom legyél egyenes és mond meg neki. De ne gondold azt, hogy megbánó sírás közepette fog átölelni, bocsánatot kérni, elvállalni az egész balhét, majd mint akit combon rúgtak letérdelni előtted és a farmerja hátsó zsebéből egy aranygyűrűt az ujjacskádra húzva megkérdezni, hogy leszel-é a felesége :)
2015. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

en tisztaban vagyok azzal hogy mindketten hibat kovettunk el:) nemfogok ugyviselkedni mintha tisztalenne a lelkiismeretem

es mindenkepp elmondom , koszonom a valaszokaaat

2015. márc. 2. 14:26
 25/31 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék barátod sztorijára is. Mérget vennék rá, hogy teljesen más történetet hallanánk.

Primitív és gyerekes reakció, hogy ha valami nincs rendben a pasiddal, egyből rohansz a legközelebb eső pasihoz "aludni".

Azért az, hogy beszél valakivel, meg az, hogy "bosszúból" ott alszol valakinél, nem ugyanaz a szint.

Azért egy baráti beszélgetést, meg egy nyilvánvalóan megalázó célú másnál ottalvást ne említsük már egy lapon!

A hiba egyébként a te készülékedben van. Te az a fajta nőszemély vagy, aki a semmiből is hisztit csap, és talán pont ezért nem akarta barátod elmondani, hogy jó barátságban van egy lánnyal. Mert te egyből féltékenykedsz, hisztizel, kombinálsz, meg ki tudja, lehet még meg is dugatod magad egyszer "bosszúból". A semmiért.

Emellett te titkolózol, de azt elvárod, hogy ő mindenről beszámoljon, igaz?


Barátodat meg becsüld meg, mert én egy ilyen kibírhatatlan, bizalmatlan, hűtlenségre hajlamos, féltékeny, hisztis hárpiát már rég dobtam volna.


Egyébként meg ne mondd el... sokkal izgalmasabb lesz, amikor majd mástól tudja meg. Már várom, hogy akkor milyen kérdést fogsz ide kiírni. :)

2015. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én már kaptam meg lánytól ezt a "de nem történt közöttünk semmi" című röhejes magyarázkodást. Hónapok múlva derült ki, hogy nemhogy nem történt semmi, hanem minden hétvégén más valakivel történt meg. :D
2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
jojo szia
2015. márc. 2. 14:31
 28/31 A kérdező kommentje:
minek irnam ide hogy nemtortent semmi ha tortent valami gondolkozzmar
2015. márc. 2. 14:31
 29/31 anonim ***** válasza:
Inkább te gondolkozz el egy kicsit a viselkedéseden, meg az alaptalan vádaskodásaidon. Előbb talán magadba kéne nézned, kislány, mielőtt a másikra bármit mondasz.
2015. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

nezzek magamba mielott barmit mondok masrol ?

te az elobb elmondtad valoszinuleg milyen hisztis kenyes feltekeny liba vagyok

deazert feltennem a kerdest

te ugye sose hibaztal egy kapcsolatodban se?:)))))

2015. márc. 2. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!