Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 'Megcsaltam' a baratom?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Megcsaltam' a baratom?! elmondjam neki?

Figyelt kérdés

ket eve vagyunk egyutt a baratommal

csutortokon elegge osszevesztunk mert irogatott egy lanynak, aki miatt mar elegsokat veszekedtunk es megbeszeltuk hogy hanyagolja a tarsasagat, tobbek kozott "flortolgettek" napok ota, es osszeis futottak, persze bizonygatta hogy engem szeret, es felreertettem a helyzetet mert sz*rul jott ki, de egybol ravagtam idegessegemben hogy vegeztem vele

penteken ott aludtam "bosszubol" egy fiunal akit nagyon regota ismerek, es nagyon kedvelem ot, nem tortent kozottunk semmi.

tegnap talalkoztam a baratommal szemelyesen hogy megbeszeljuk miis volt, nagyon kedves volt, latszott rajta hogy rendbeakarja hozni a dolgot hogy visszanyerje a bizalmam, vegulis beleegyeztem

Hogymondjam el neki a pentek estet? Egyaltalan elmondjam vagy tarsam magamban?



2015. márc. 2. 13:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

ha jólértem verted a hisztit és a tamtamot, majd dühödben szakítottál vele átmentél egy fiú barátodhoz és szerencsétlen srác (nyilván nem tudva az ott alvást) még vissza akarja magát könyörögni.


Nah erre mondom azt, hogy rafinált nő palotapincsit csinál a egy pasiból. (férfiból tuti nem tud)


Mit tegyél? Szerintem mond el. Két okból: 1. mi van ha harmadik féltől tudja meg? Ott aztán biztosra veszi, hogy történt is valami különben miért titkoltad volna. Bármit mondasz is ezt fogja gondolni. 2. Remélhetőleg kinyílik a szeme és megkapja a kezdő lökést ahhoz, hogy most szépen lelépjen és old meg a hisztidet ahogy akarod és azzal akivel akarod de nem vele.

2015. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Ki vagy te-.-

Nem bosszú kell,hanem elhagyni, ha valami nem teszik...inkább ez, mint a megcsalás.

2015. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

de azert felmerul a kerdes miert is mondanek el neki barmit mikozben ois a hatam mogott talalkozgatott a masik lannyal, raadasul nem is elso alkalommal

bszelgetesek torolve, letagadta, tulsagosan titkolozott

viszont szivesebben lennek vele oszinte. de tartok picit tole

2015. márc. 2. 13:40
 14/31 A kérdező kommentje:

a bosszu szo idezojelben volt ami annyit jelentett hogyha egyutt vagyok vele es minden jolmegy valoszinuleg nem alszok mas fiuknal de miutan osszevesztunk es megbantott jolesett picit talalkozni es beszelgetni egy regi ismerossel

es hozzatennem megegyszer, nemcsaltam meg mivel semmi nemvolt es egyutt sem voltunk

2015. márc. 2. 13:41
 15/31 anonim ***** válasza:
66%

Nézd.

Ha utólag és nem tőled tudja meg, hogy ott aludtál, akkor biztosra veszi, hogy volt valami.

De ha úgy tálalod, hogy XY -al átdumáltátok az éjszakát amíg el nem aludtatok akkor még mindig hiheti ezt, de előbb meggyőzöd, hogy félreérti, különben miért mondtad volna el ha volt valami? Érted?


Ha ez az opció elveszik elég nehéz lesz kimagyarázni, hogy hááát ott aludtam, háááát nem volt semmi, de akkor miért titkolóztál? :) elég nehéz lesz.


(csak én érzem, hogy ennek előbb utóbb vége lesz mert nem értitek egymást semmilyen szinten? Ő félre flörtöl, te titokban fiú barátoknál alszol. Nem lesz ez így jó)

2015. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
hat azert ennek a kapcsolatnak elegsok elozmenye van, de igazad van a nem ertjuk meg egymast reszben, es azthiszem a te valaszaid voltak a legnormalisabbak, koszonom szepen!:)
2015. márc. 2. 13:48
 17/31 anonim ***** válasza:
nincs mit. :)
2015. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
elfogom neki mondani, es koszonom szepen par s*ggf*jnek akitol uzenetet kaptam hogy 'az olyanokat mint te, utni kene' , hat szerintem akkora egetrengeto hibat nem kovettem el, mindenjot !:D
2015. márc. 2. 13:52
 19/31 anonim ***** válasza:

Ismerik egymást a srácok? beszélő viszonyban vannak? A másik srácnak bejössz? Mert ha érez valamit irántad a barátságon kívül akkor lehet belőle probléma!!!

Ha senki más nem tud arról hogy nála töltötted az estét akkor ne adjál ilyen magas labdát....mert le fogják csapni.

2015. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

egyaltalan nemismerik egymast a baratomnak regen meseltem a sracrol, hogy gyakran talalkoztunk mert jol el voltunk de soha nem volt semmi, megkert hogy ezt mellette felejtsem el es igy is lett

semmi eselye hogy kiderul, de nem erzem akkora hibanak hogy magamba tartsam

2015. márc. 2. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!