Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem részegen jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem részegen jött haza, megcsalt, azt sem tudta mit csinál. Van egy 3 éves kisfiunk. A részegség nem első eset, a megcsalás igen. Persze nem ez a jellemző, de sajnos előfordult. Gyereket imádjuk mindketten. Váljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 13:33
1 2 3 4
 11/37 datass ***** válasza:
25%

#10


Ez a szorongásgátló dolog szerintem nem kifogás arra amit tett.Egy épeszű ember sem iszik alkoholt gyógyszerre bármi is legyen az. (mint pl. fájdalom csillapító)

Én nem tudom egyszerűn elképzelni azt hogy matt részegen nem tudom hogy mit csinálok + még meg is dugok valakit...



Történtek után nem tudnék feleségként ránézni a páromra és egyből kiábrándulnék belőle egy pillanat alatt.

Annyi önbecsülésem pedig van hogy szó nélkül kiraknám, mert te kedves férj szenvedni fogsz és a belevetett bizalmad SOHA nem kapod vissza. Mindig ott lesz a tüske benned és a rossz emlékek.

2015. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Van olyan hogy annyira le issza magát valaki,de amikor az adott eset bekövetkezik, annyira nem lehet részeg,hogy elfeledje férje van,és családja. Tudja mit kockáztat. Ha levette ezeket,akkor biztos nem véletlenül. Megcsalt,ha nem is tudja kivel. És ha ez piásan bele fért neki,később se fogja zavarni. Én ugyanezt átéltem. Én megbocsájtottam az első kettőt. A 3. at már nem.
2015. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Úgy látom a többség a válás mellett van.
2015. júl. 27. 14:47
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megint lepontoz a sok igazságosztó okostojás, de én azt mondom, ne tőlünk kérdezd, hogy válj-e.

Én ebből a kevésből azt vettem le, hogy alapból nem egy bizalmas kapcsolat a tiétek, legalábbis ő nem oszt meg veled olyan dolgokat (pl. ez a szorongásos betegség), ami szerintem egy házasságban természetesnek kellene, hogy legyen. Aztán itt van ugye a mostani, hogy eset. Én is tanácstalan lennék. De egy megcsaláson túllépni, túljutni húzós, nem sok embernek sikerül. Te látod a kapcsolatotokat, hogy amúgy milyen, te ismered őt is, de pláne magadat, hogy egyáltalán képes lennél-e ezek után valaha is normális életet élni vele.

2015. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
98%

Itt a gyakorin mindig mindenki a válás mellett van.

Ezen meg sem kell lepődni.

Itt nem érzik az emberek, hogy a tanácsaik esetleg hatással vannak mások életére, ha nem is közvetlenül. Nekik teljesen mindegy, mi lesz veletek, idejönnek puffogni, kiadni a frusztrációikat, aztán mennek tovább. Te meg örlődsz, mintha lenne súlya a válaszoknak, pedig nincs. Semmit nem tudunk rólatok, még a legalapvetőbb tényeket sem. Egy mondatból nem lehet megmondani, mi a jó megoldás, még szakemberként is hetek kellenek mire legalább a fő vonalakat kitapogatja valaki. NE dönts itt és ne dönts felelőtlenül. Beszélgessetek!

2015. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
2%

attól hogy imádjátok a gyereket ez még kevés,

a megoldás az elválás,és te neveled a gyereked mivel

a feleséged egy alkoholista és mentális beteg.

2015. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha van egy kis józan eszed, kérdező, akkor a 15-ös válaszolóra hallgatsz, ő írta az egyetlen igazán hasznos választ itt.
2015. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
5%

Honnan tudod, hogy csak először csalt meg? Ha már többször volt részeg....vajon mi a garancia rá?

Ahogy érzed. Ha meg tudsz bocsátani tiszta szívvel és szereted a párod, akkor ne válj. Ellenben ha nem.....

2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában látszik, hogy az emberek mennyire beszélnek olyan dologról, amikről gőzük sincs.

Előbb vegyetek be szorongásgátlót és ne igyatok meg csak egy pici pezsgőt. Majd akkor meglátjuk.

Itt a fő probléma a következő: a nő nem a férjével beszélte meg a problémát és elment gyógyszert feliratni magának. Aki ismeri egy picit is ezeket a gyógyszereket, annak leesik miről írok. De valószínűleg nem az előírt mennyiséget vette be. Sajnos maga a gyógyszer is tud fordítva elsülni ebben az esetben, az illető már csak a gyógyszertől nem beszámítható. Ha gyenge akkor rá is iszik utána pedig képzeljétek, valóban se kép, se hang.

2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 opened paradise ***** válasza:
4%

És ezeket miért nem osztotta neg veled,a férjével???

Nagyon talán egy utolsó esélyt adnék...

Bár egy alkoholistát nehéz magára hagyni.

2015. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!