Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem részegen jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem részegen jött haza, megcsalt, azt sem tudta mit csinál. Van egy 3 éves kisfiunk. A részegség nem első eset, a megcsalás igen. Persze nem ez a jellemző, de sajnos előfordult. Gyereket imádjuk mindketten. Váljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 13:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jön itt az alkoholizmussal, holott már a kérdésben is szerepel, hogy előfordult már, hogy a nő ivott, de nem ez a jellemző. Tehát nyilván nem egy masszív alkoholistával van dolgunk, ne akarjuk már belebeszélni, mert az olyan izgis, meg jobban lehet szidni.


Nem inkább a megcsalás a gond (ami valós), meg az, hogy még csak el sem mondta a férjének, hogy milyen gyógyszert szed (ami szintén valós)?

2015. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
33%

a megcsalás bárkinek egyértelműnek kéne lennie hogy nem megbocsájtható sőt megtorlást követelő dolog.

de mivel ezt egyesek nem így gondolják.... így gondoltam az alkohol problémát talán könnyebben felfogják értelmezik :D


ami szintén egy nyomós érv már önmagában is

2015. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
54%

Nem az alkohol itt a baj, hanem a megcsalás. Nekem az a tudat, hogy a lelkitársamban akit mindennél jobban szeretek, valaki más járt, elfogadhatatlan. Mindez nekem is az lenne, ha másban járnék.

A belem kifordulna, nem tudnék megbízni benne.

Én válnék.

2015. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki néha iszik, az még nem alkoholizmus és szerintem közel nincs ahhoz, hogy válóok legyen értelmesebb embereknél (kivéve alkoholista szülők kicsit megzakkant gyerekeinél, akiknél már az is alkoholizmus, ha valaki ránéz egy pohár borra).

Az, hogy valaki szorongásgátlóra iszik, az vagy ekkora tudatlanság, vagy felelőtlenség. Még ez sem lenne válóok.

A megcsalás az, ami valóban tönkretehet egy kapcsolatot. De tényleg nem látunk bele az egészbe, én hasonló helyzetben, ha amúgy egy olyan emberről lenne szó, akit szeretnék és ezen kívül eddig minden jól működött volna köztünk, nagyon nagy gondban lennék, az biztos.

2015. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
55%
A helyedben elküldeném egy nőgyógyászhoz kitudja mit kapott el meg hányan mentek el benne.72 órás tablettát javasolnék sürgősen.Talán egy esélyt megérdemel de a következő ilyen ivászatnál vagy megcsalásnál dobd ki.
2015. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
74%

15. válaszolónak igaza van.

Itt te is felelős vagy valamennyire kérdező, mert valami miatt a feleséged nem bízik meg benned annyira, hogy elmondja, hogy pszichés problémái vannak és szorongásoldót kapott. Ez a részeges-megcsalós történet már csak egy tünet, a probléma sokkal mélyebben van. Válás helyett inkább azon kéne elgondolkodni, hogy miért nincs meg a bizalom kettőtök között. És most nem a megcsalást akarom védeni, csak arra szeretnék célozni, hogy a probléma máshol van.

2015. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
"Gondolom megcsalt". Kiderult mar azota, hogy megcsalt?
2015. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Panka08 válasza:
75%

Nem olvastam el minden hozzászólást. Csak annyit írnék. 10 évvel ezelőtt én is szedtem "szorongásgátlót". S szégyen nem szégyen nem emlékeztem rá, h lefeküdtem egy sráccal. Nyílván kihasználta a helyzetet, mert valsz látható volt mennyire voltam magamnál. Qrva szarul éreztem magam utána, a mai napi nem térek napirendre felette, de most már mindegy. Megtörtént. Csak azért írtam le, hogy tudd tényleg van ilyen.

Ha szereted, akkor ezt ne vedd megcsalásnak. Tudom, qrva nehéz. De ha nem segítesz neki, akkor csak lefelé fog menni. Ha úgy érzed feltámasztható a kapcsolat, akkor segíts neki (elsősorban leállni a dilibogyókról). Ha nem érzed feltámaszthatónak különben sem, akkor lépj minél előbb, felesleges egymás idejét rabolnotok.


36/N

2015. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam el minden választ, mert felboszantottak...

És kérdező a fő kérdés nem a válás v. a nem válásnak kéne lennie. Ha valaki gyereket vállal, azt is kéne jelentse, felelősséggel tartozol, vagyis biztosítod hgy szülőkkel nőhessen fel...

Először is, 3 éves gyerek mellett nem "szokás" iddogálni, bulizgatni, lyen mértékben, a soraid között olvasható, hogy több minden van ott. Valami nem jó neki otthon, ezen TE tudsz segíteni.

Másrészt ha iszik, mindegy mit, mennyit, gysz.t szed a tudtod nélkül, stb. ez, ezek komoly PÁRKAPCSOLATI problémák.

Miért nem kommunikáltok, akár ő, akár Te, észrevette-e valamelyikőtök is, hogy itt egy komolyabb probléma van, és tettetek-e bármi lépést azért, hogy önmagatoknak, vagy a másiknak jobb legyen.

Elsősorban azt kéne megbeszélni kinek mi a jó, és mi a nem jó ebben a kapcsolatban, ki min tud, akar, szeretne, nem szeretne változtatni... ha ezek a helyére kerülnek, (hosszabb idő lesz), akkor az összes többi is.

Ha szeretitek egymást, tisztelitek egymást, IGAZÁN fontos a gyermek, egy nagy alapos ŐSZINTE beszélgettéssel kéne indítani, a házasság arról szól, hogy mindent amit utunkba raknak, közösen kell megugrani.


Én is túlvagyok megcsaláson, gyermek betegségen, családi komoly haláleseteken, és 13 éve eggyütt JÓBAN-ROSSZBAN!

A család alapja a szülők kapcsolata!

2015. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
53%

1. Vigyázz a pszichiátriai drogok nagyon kemények tudnak lenni! Előttem írták hogy nem is emlékszik hogy lefeküdt -e a sráccal. Elég gáz. A tetteinkért vállalt felelősséget döntik romba így.


2. Hogy jutottatok el odáig, hogy nem mond el a feleséged ilyen dolgot hogy milyen gyógyszereket szed. Őszinteség hiánya. Évek alatt olyan titkolnivalók gyülhettek össze, bennetek amitől elhidegültök és a végén már nincs miről beszélni, nincs házasság lényegében.


Először ezen kellene változtatni, utánanézni hogy miért történt!

2015. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!