Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny vagyok, pedig nincs okom rá. Mit csináljak? Hülyét kapok magamtól! L

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodra vagy féltékeny, akkor próbálj meg tenni ellene, amíg nem szakít vele. Ha viszont nincs is párod és úgy vagy féltékeny akkor irány a doki.
2009. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm aki ugyan ilyen helyzetben van,de olyan szinten, hogy a barátjának már barátai nem lehetnek, nem mehet sehova velük...áh.És már többször meg mondta neki a pasi, hogy ebből szakítás lesz, de még mindig nem tette meg annyira szereti.Én hiába mondom neki állandóan, hogy ezt fejezze be egyszerűen nem tudja abba hagyni.

Tisztában vagy vele, hogy nincs rá okod...Akkor próbáld ezt valahogy elfelejteni, érezd jól magad vele stb., ne foglalkozz ezzel, ha okod sincs rá!:)

2009. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő tudja, hogy hülyeség amit csinál, de azért csinálja... Ezt sosem értettem.
2009. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység önértékelési zavar. Mégcsak nem is partnerfüggő, bárkire lehetsz féltékeny, barátnőre is, mondjuk. Magadat kell jobban szeretned, többre tartanod, különben ráhet a kapcsolatod. Ez csak idő és a partner türelmének a kérdése. Olvass erről szóló könyveket, vagy fordulj szakemberhez.
2009. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egy ember akkor féltékeny a párjára ha okot ad rá. Ha neked nincs okod féltékenykedésre, akkor felejtsd el, mert a másik előbb vagy utóbb de azt fogja érezni, hogy bizalmatlan vagy felé, s ezzel "megölöd" a kapcsolatodat! Egy kapcsolat mindig a bizalmon alapszik a másik felé!
2009. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én "elengedem" a barátaival, csak mindig arra gondolok, mi van, ha nem is velük van.Azóta lettem ilyen mióta megszületett a lányunk, 4 hónapja. Terhesség előtt nem voltam ilyen, pedig akkor csak 7végén találkoztunk.
2009. márc. 13. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van egy enyhe gyermekágyi depressziód? Esetleg túl bezártnak érzed magad? Tudom, pici még a lányotok, de megpróbálhatnátok kettesben elmenni néha valahová. És találd meg a módját, hogy ne csak anyának érezd magad, hanem nőnek is. Legyél újra csinos, udvaroltass magadnak a férjeddel. Lehet, ő is csak pihenni vágyik, azért megy el a haverokkal, ne gondolj róla rosszat, főleg, ha semmi alapot nem adott rá.
2009. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!