Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha, rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha, rájönnétek, hogy a párotok megcsal/meg akar csalni)?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 5 éve vagyunk együtt és most az "exbarátnője" (semmi nem volt köztük) elkezdett neki írogatni fb-n. Majd míg én melóztam elment hozzá. Majd kamuzott, hogy hol volt. (De egy barátnőm a csaj szomszédja...) és ő szólt. Majd belépve maradt az én tabletemen a(z) fb-ján és pont az ő beszélgetésük nyílt meg, és azt tervezték, hogy hogyan és mikor fognak d*gni. Majd visszalépett. Most a napokban míg én ismét melóztam ő elment a csajhoz. De elvileg most sem történt semmi. De a pénztárcájában találtam cotont amit itthonról tett el. De megint találkozni akarnak. És azt írta a csajnak, hogy most meg fogja csókolni. (de ha csók lesz akkor már nem lesz megállás).

Szerintetek mit kéne tennem? Mindkét nem válaszát várom!



2015. szept. 29. 16:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mit tennék? Áttenném ezt a kérdést a rá érkezett válaszokkal együtt a Tini párkapcsolatok kategóriába. Mert oda való.

Tudjátok, ha valakit megcsalnak, abban az ő keze is vastagon benne van. 30 éve egyszer engem is megcsaltak. És persze első lépésben én is elmondtam mindennek a nőt. Csak később jöttem rá, hogy bizony én tehettem róla. Kora reggeltől késő estig dolgoztam Másod- és harmadállást vállaltam, hét végén meg kőműves mellé jártam trógerolni. Ha véletlenül otthon voltam, akkor is a melón járt az eszem. Kellett a pénz. Csak éppen a feleségem nem érezte nőnek magát mellettem. Csoda-e, ha el tudta csábítani tőlem valaki, aki mellett viszont igen? A nyomomba se ért az a pasas. Hozzám képest külsőleg is, anyagilag is egy nulla volt. És mégis! Ő meg tudta adni a feleségemnek azt, amit én nem.

Szóval kérdező, ha megcsalnak, akkor valamit nem jól csinálsz. A hűség szobrát nem férfiról fogják megmintázni, ez igaz. De el lehet kapni a tökét annyira, hogy észre se vegye, hogy más nő is van a világon. Ha erre nem vagy képes, akkor vagy vagytok egymáshoz valók, vagy van még mit tanulnod a párkapcsolatról.

2015. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
41%
*akkor vagy NEM vagytok egymáshoz valók,
2015. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd neki hogy Te is menni akarsz vele, mert nem fogsz itthon masztizni amig ő mással dug. És erre biztosan beszarik! Ha mégis belemegy elmész a csajhoz lecsördítesz neki egyet, a srácnak pedig megmondod hogy mostmár maradjon itt, a cuccát majd elküldöd utána!60/F
2015. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Vagyunk elegen ezen a bolygon, nehogy mar csak ez az egy valakid legyen. Valojaban mar reg megcsalt, hiszen nem szeret, ha szeretne nem massal tervezgegne egy kis extra szexet.

Ha kidobod valoszinuleg o fog kerlelni, hogy maradhasson vagy majd hogy johessen vissza. Es a masik lany is dobni fogja. Ez egy forgatokonyv az elettol, gyakran megy a valosag nevu moziban.

A kerdes te szereted-e es az valoban szeretet/szerelem? Most meg fizikailag nem biztos, hogy megcsalt. Ha fontos ultesd le mond el, hogy ugy erzed nem jo a kapcsolatotok. Mondja el mit gondol...ha himez-hamoz akkor legy oszinte, es told az arca ele a beszelgeteseket (remelem kimasoltad oket!) Es kerdezd meg ujra, hogy most is ugy erzi-e nincs gondotok?

Legrosszabb esetben besertodik es radkeni, hogy miattad megy el, mert beleneztel a levelezesebe/csetelesebe. De ezt ne vedd magadra, mert te legalabb nem sunnyogtal a hata mogott. (Remelhetoleg maskor se.)

Ha 30 alatt vagy, es tied a lakas, akkor ne faraszd magad egy ilyen fazonnal. Valoszinuleg ugyanez lesz a problemamegoldasi utja majd amikor vafandos leszel, kisgyerekes leszel es majd a vlatozokorban is. Azaz elobb vagy utobb lesz szeretoje es majd teged tart hibasnak, mint Miquel is:-), holott nem az o gerinctelen szeretotartasaban lennel hibas, hanem abban, hogy elotte ha volt problematok miert nem akartad megoldani vele. (Ha meg akartad csak nem ment, akkor még abban se lennel hibas, hanem akkor is dobbantani kell.)

2015. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
60%
Ácsi, utsó, ácsi! Én nem azt mondtam, hogy kérdező a hibás. Én azt mondtam, hogy az ő keze IS (!) benne van a dologban. Ez pedig így is van.
2015. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat valóban 2 emberen múlik, és ha az egyik fél elkezd kikacsintgatni, valamilyen szinten a másik fél is tehet róla. De legyen már annyi gerinc az emberben, hogy nem hátba támadja, hanem megpróbálja megbeszélni vele a problémáit, vagy ha megpróbálta és nem vezetett sehova, és már annyira másra vágyik, akkor meg hagyja el. Ne azt tervezgesse már, hogy fog félredugni... Ez aljas és gusztustalan.
2015. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Tény, hogy sokat dolgozom, de mindig szakitok ra időt, hog vele legyek. Mind a ketten szűzek voltunk. En minden kérését teljesítem, legyen szó bármiről is.
2015. okt. 2. 13:49
 28/39 A kérdező kommentje:
24 es 26 teljesen egyetértek. Az is rosszul esne ha azt mondana, hogy vege , de az sokkal rosszabb, hogy nem mondja meg hanem ezt csinálja. Gerinctelen dolog. Pedig en mindig es mindenben őszinte vagyok vele
2015. okt. 2. 13:51
 29/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez is a "gond", hogy szüzek voltatok, nem élte még ki magát, vágyik mást is kipróbálni. Próbáld vele megbeszélni, viszont készülj fel arra, hogy ennek a kapcsolatnak már nem sok jövője van.
2015. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Fel vagyok készülve sajnos. Igen biztos ez is baj. Anno fel akarta ajanlani hogy en azzal akivel akarok "kipróbálhatom", de természetesen nem éltem a felajánlásával.
2015. okt. 2. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!