Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha, rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha, rájönnétek, hogy a párotok megcsal/meg akar csalni)?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 5 éve vagyunk együtt és most az "exbarátnője" (semmi nem volt köztük) elkezdett neki írogatni fb-n. Majd míg én melóztam elment hozzá. Majd kamuzott, hogy hol volt. (De egy barátnőm a csaj szomszédja...) és ő szólt. Majd belépve maradt az én tabletemen a(z) fb-ján és pont az ő beszélgetésük nyílt meg, és azt tervezték, hogy hogyan és mikor fognak d*gni. Majd visszalépett. Most a napokban míg én ismét melóztam ő elment a csajhoz. De elvileg most sem történt semmi. De a pénztárcájában találtam cotont amit itthonról tett el. De megint találkozni akarnak. És azt írta a csajnak, hogy most meg fogja csókolni. (de ha csók lesz akkor már nem lesz megállás).

Szerintetek mit kéne tennem? Mindkét nem válaszát várom!



2015. szept. 29. 16:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
nos kedves kerdezo lehet hogy engem most jol lepontoznak a velemenyem miett de ha segiteni tudok nem baj. azt irtad mindketten szuzek voltatok. hat ez az. lehet hogy szeret de kivancsi es ahogy miquel irta ha te nem adod meg azt neki amire kivancsi v. kiszeretne probalni mashol keresi azt. oke hogy gerinctelen de egy pasi sem fogja bejelenteni a parjanak hogy most megyek es megcsallak. en nem egy pasival beszelgetek akik boldog hazassagban elnek megis felre k..nak. ok ugy mondjak felfrissulnek. azt javaslom ha szereted alj ele es mondd el hogy tutsz a dologrol es mondja el mit akar. es ha megakarod tartani adj neki elhajlasi engedelyt. mindkettotoknek jobb lessz. de ha a pasid mar nem szeret engedd el. kuld el es lepj tul rajta. ezek sajat tapasztalatok. 40n
2015. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te írsz utolsó ,az szimpla megalázkodás.A pasinak jó lesz,a nőnek miért lenne jó? Mert a pali marad meg hazaviszi a lóvét???

Tudod én nő vagyok,én is megkívánok sokszor más férfit,de nem dugok félre.Mert nem alázom meg ezzel a páromat,ennyi! Ha nem szeret az ember akkor megy félre,ez a szomorú(?) igazság.

2015. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Elhajlási engedélyt?!

Azért mert becsapota megalázta,hazudozott. Meg ne dícsérje? Az eszem megáll. Az ilyennek max a cuccai elvitelére adnak engedélyt.

2015. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
oke most igy vagytok vele de ha atestek rajta es valoban nagy a szerelem megbocsajtjatok. es azt a teny hogy a pasik nem tudnak egynel megalni el kell fogadnunk. nagyon ritka( en meg eggyel sem talalkoztam) az a pasi aki az elso szerelmevel eli le az eletet. miquel baratom szokta irni"hajtja oket a vadasz oszton" es igaza van ezert himek. tehat sz.tem olyan hogy csak en vagyok es nincs nem is lessz mas a pasik reszerol nincs.
2015. okt. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

32-es vagyok ls megcsaltak.Nem bocsátottam meg,igaz nem is egy kósza kufirc volt,hanem egy pár hónapos viszony.Bocsi,de ha valaki ilyen szinten ver át valakit az nem megbocsátható.Aki a pasival marad az azért mert gyenge,és életképtelen,aki be van fosva attól,hogy egyedül marad.Nekem is nehéz volt elfogadnom a tényeket,de ma már tisztán látom mekkora naiv kis buta voltam,mert egy darabig igen,én is elhitettem magammal azt amit te.

Csak egy idő után az ember megutálja azt aki ezt tette vele,aki ennyire semmibe vette.Te szülnél 2-3 gyereket pl.egy ilyennek? Aztán ha viszket a töke,meg lelép,maradhatsz egyedül a gyerekekkel?Nem azt mondom mindig becsaphat a villám,de ameddig látok magam körül rendes férfiakat,én nem érem be kevesebbel.

2015. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nos kedves utolso jol tetted! es hogy valaszoljak a kerdesedre igen szultem gyerekeket de akkor mar megbeszeltuk sot a kapcsolatunk elejen megbeszeltuk hogy mehet mashova ha ugy tartja kedve csak mindig en legyek az elso. 17 evig bevalt. aztan egy macaval elment. egyhonapig eltek eggyut es visszajott. hogy miert fogadtam vissza azt itt mar nem jrom le de privatban elmeselem. a lenyeg hogy barhogy is szeret ugy is felre k..r vagy tudod vagy nem megteszi.
2015. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
És elhagyhat bármikor ahogy meg tette már,aztán szívhatod a fogad,hogy elcseszted az életed.Szerintem...
2015. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett, kitartást neked!!!! Ennél biztos jobbat érdemelsz! Kell hagyni menni, ha menni akar, sőt kell is segíteni menni neki ebben az esetben!!!!
2015. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

ha szeretem elnézem,

ha nem szeretem,lapát!!!!

2018. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!