Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha, rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha, rájönnétek, hogy a párotok megcsal/meg akar csalni)?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 5 éve vagyunk együtt és most az "exbarátnője" (semmi nem volt köztük) elkezdett neki írogatni fb-n. Majd míg én melóztam elment hozzá. Majd kamuzott, hogy hol volt. (De egy barátnőm a csaj szomszédja...) és ő szólt. Majd belépve maradt az én tabletemen a(z) fb-ján és pont az ő beszélgetésük nyílt meg, és azt tervezték, hogy hogyan és mikor fognak d*gni. Majd visszalépett. Most a napokban míg én ismét melóztam ő elment a csajhoz. De elvileg most sem történt semmi. De a pénztárcájában találtam cotont amit itthonról tett el. De megint találkozni akarnak. És azt írta a csajnak, hogy most meg fogja csókolni. (de ha csók lesz akkor már nem lesz megállás).

Szerintetek mit kéne tennem? Mindkét nem válaszát várom!



2015. szept. 29. 16:13
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Ha elmondom akkor arra is rájön, hogy olvastam a beszélgetéseit. Ami tény nem a legszebb dolog volt.
2015. szept. 29. 17:28
 12/39 anonim ***** válasza:
De az szép amit ő csinál?
2015. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
NEM, nagyon nem. :(
2015. szept. 29. 17:38
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám egy szó nélkül.

Az meg, hogy beleolvastál, ezerszer kisebb bűn, mint amire ő készül.

2015. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan összepakolnék a helyedben. Tulajdoni viszonyoktól függően a saját vagy az ő cuccait.
2015. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Ő van nálam
2015. szept. 30. 00:23
 17/39 anonim ***** válasza:
m most csal meg ezzel a csajjal akkor majd később mással.Tapasztalat!Aki gerinctelen,az nem változik meg!
2015. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Fujjjj undorito, hagyd ott, legy erosebb ennel. Kit erdekel hogy beleneztel az uzeneteibe? O meg elarult teged. Hogy kellhet neked ilyen? Sokkal jobbat erdemelsz, lehet most ugy erzed nincs senki masod, de ez azert van mert nagyon kotodsz mar hozza, de ha ot elfelejted sokkal boldogabb lehetsz massal. A megcsalasnal rosszabbat nem is tehet, es tudod ha egyszer megteszi mi fogja visszatartani legkozelebb? Ja es ha megse fekszenek le es meg csak nem is csokoloznak en akkor is kihajitanam ezek utan.
2015. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Szállj be harmadiknak. ;)
2015. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy legyen önbecsülésed, és tedd ki a szűrét. Ok, szereted, de így ez a párkapcsolat amúgy sem vezet már sehova. Fájni fog az elején, de majd túllépsz rajta, és jön majd más.
2015. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!