Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szerintetek egy pasi 12 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek egy pasi 12 év után hirtelen furcsán lekezelően bánik veled? Elmegy kirándulni a munkahelyével egy teljes napra mert 2 szer felhívom ki nyomja és ki kapcsolta az összes létező beszélgetés inditást?

Figyelt kérdés
titkolja az FACEBOOKJAT? .Nem vagyunk ismerősök ott mindent jelszó véda mi az övé Se egy kép rólam se egy bejegyzést nem látok ott nyár óta gondolom le tiltotta előlem. Most jöttem rá hogy van egy dugi e-mail címe ami a telefonján van. sok veszekedés volt ebből azt mondja birtoklási vágyam van . most 2 hónapja kedves aranyos ő azt mondta mert belátta hogy törődni kell velem. de kedves aranyos de nem tudok megbízni benne. 3 gyerek 12 év és hirtelen most kell neki privát szféra ami az őve? segítsetek tanácsokat várom előre is köszi köszönöm!
2015. nov. 5. 15:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sok veszekedés után mondta hogy megmondja mi a jelszó megnézhetem kivel beszél. de mondtam neki nem kell ugy is törölheted amit akarsz. valamelyik nap be lépet a gépre és véletlenűl úgy hagyta és akikkel a kolléganőivel szokott beszélni mert szoktam látni a felugró ablakot hogy írtak neki. erre azok a beszélgetések csontra ki voltak törölve csak 1 napos beszélgetés volt ott igaz abba csak a többi kollégáját szapulták egymás között de volt olyan benne remélem nem csak ezért jutottam eszedbe. két nap után mikor mondta hogy végzet rá egy óra múlva hívott vissza hogy most jött ki . Elduran az agyam erre megmondtam hogy miért vannak pont a két csaj ki törölve .erre mondta téged is szoktalak ha felidegesítesz szoktam törölni. de mondom őket miért? mert zavaró volt .az a érdekes hogy a fiukkal több hónapra visszamenőleg minden beszélgetés meg van. ezért soha nem mondja a telóba hogy puszi csak annyit hogy hali.akármit mondok neki szia puszi szeretlek ő semmit.
2015. nov. 12. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Sok jóval nem tudlak biztatni, max azzal, hogy válni biztos nem akar. Nem lehet, hogy azért nem enged hozzá férni, mert rosszul reagálnád le?
2015. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
több mint gyanús...
2015. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!