Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek miért olyan jó ha barátotok mellett mással flörtöltök a neten? Mi jó van abba hogy tirpák parasztokkal kommunikáltok, mikor van egy normális pasitok?

Figyelt kérdés
Én nem értem meg komolyan (és nem is fogok) hogy ebbe mi a jó. Baránőm is állandóan ezt csinálja, flörtöl, telefonját babrálja. Nem tudunk 20 percet együtt tölteni, hogy ne hívja, írjon neki és akkor elkezd titkolózni. Ha kérdem ki az akkor ááá senki. Múltkor meg azzal dicsekedett, hogy egy másik pasinak mennyire kell ő. Nem azt mondom, hogy apáca legyen hanem csak azt, hogy az ilyen jellegű férfiakat pattintsa már le
2016. jan. 3. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez nem lenne jó és nem is csinálom a párom mellett.

Az nem jutott eszedbe, hogy tőle kérdezd meg?

2016. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem flörtölgetek tirpák parasztokkal a neten :D Szeretem a barátomat, nem kell más. Ha a barátod ennyire odavan valakiért, hogy még amikor együtt vagytok is vele írogat, akkor nem biztos, hogy sokáig húzza már a kapcsolatotok...
2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Marci.. ***** válasza:
76%

Mi a francért általánosítasz?

Attól mert a te barátnőd ezt csinálja,attól még bőven van normális nő aki nem tesz ilyet egy kapcsolatban.

2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én nem teszek ilyet, ellenben engem mindig hülyére vett mindenki, minden pasi, legutóbb az élettársam hát vége is lett, szóval ne általánosíts, én se írok le minden pasit csak azért mert eddig kötssögökkel volt dolgom. Igaz nem is bízok meg senkiben, de sebaj, jobb nekem egyedül, legalább nem aláznak le többé.

25/N

2016. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk ez nem 'olyan jó', viszont szerintem kérdezz rá a barátnődnél, hogy van-e értelme a kapcsolatotoknak.


A telefonom létezését is elfelejtem, ha vele vagyok, kihúzza az akksi 90%-on több napig, szóval nem általános jelenség ám a telefonra, internetre tapadás a lányok körében. :P

2016. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De ha nem fontos a kapcsolat akkor mi a francnak nem mondja meg "nézd nem kellesz nekem" Még az is jobb mint ilyeneket csinálni. Én nem értem komolyan sok nőtől hallom, hogy bárcsak találnának olyat aki nem hazudik, csal stb. Amikor meg van ilyen pasi akkor meg a tirpák parasztok kellenek
2016. jan. 3. 21:13
 7/28 A kérdező kommentje:
Meg a másik, hogy elmegyünk születésnapra is és akkor is csak azt a telefont nyomogja! írogat stb
2016. jan. 3. 21:17
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Mert ők megtehetik, hiszen nők...
2016. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
elég papucs vagy! ez a nő már nem lenne a barátnőm az tuti
2016. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nekem meg az exem csinálta ezt, aki férfi... na ilyenkor mi van?

27/N

2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!