Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek miért olyan jó ha barátotok mellett mással flörtöltök a neten? Mi jó van abba hogy tirpák parasztokkal kommunikáltok, mikor van egy normális pasitok?

Figyelt kérdés
Én nem értem meg komolyan (és nem is fogok) hogy ebbe mi a jó. Baránőm is állandóan ezt csinálja, flörtöl, telefonját babrálja. Nem tudunk 20 percet együtt tölteni, hogy ne hívja, írjon neki és akkor elkezd titkolózni. Ha kérdem ki az akkor ááá senki. Múltkor meg azzal dicsekedett, hogy egy másik pasinak mennyire kell ő. Nem azt mondom, hogy apáca legyen hanem csak azt, hogy az ilyen jellegű férfiakat pattintsa már le
2016. jan. 3. 20:59
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Pluszban egy héten csak 1x tudunk találkozni és akkor is csak azt a telefont tudja nyomogni. Múltkor is valami pasi ráírt, hogy neki csak ő kell, megtesz mindent érte stb. Erre a barátnőm röhögve mutatja nekem, hogy "jajj behalok rajta"
2016. jan. 3. 21:25
 12/28 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy foglalkozol eleget a barátnőddel? Bókolsz neki stb? Én is flörtölgettem régebben poénból másokkal akik szépeket írtak nekem, de csak mert az exem le se szart.
2016. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Elég sokat szoktam bókolni neki. Virág, csoki stb ami csak erőmből kitelik. Kedves és aranyos dolgokkal szoktam bókolni neki
2016. jan. 3. 21:32
 14/28 anonim ***** válasza:
Akkor rejtély.
2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
Ostobák a nők, 90%-uk az. :D
2016. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Kell nekik egy kis izgalom, keresik a konfrontáció lehetőségét, s ha semmi probléma sincs a környezetükben, kreálnak maguknak és a többi, és a többi... a pofátlanság határait súrolja, hogy ráadásul olyanokról is kiderülnek a kis mocskosságok, akikről legeslegutoljára feltételeznéd. Beteg, rohadt, álszent, képmutató, aljas világ!
2016. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a nőket tényleg alázni kell, megcsalni és a képükbe hazúdni? Mert ezek szerint ez a jó nekik. Sajnos nem akarom elhinni de kezdek rádöbeni
2016. jan. 3. 21:39
 18/28 anonim ***** válasza:

"Ostobák a nők, 90%-uk az. :D"

Jaj, te talán ismered a föl összes női lakosát, hogy ilyet ki tudj jelenteni? :)


Egyébként kérdező, ezt már mondtad neki is? Mármint a barátnődnek, hogy zavar ha állandóan a telóját cseszteti, mikor együtt lehettek? Nem lehet, hogy ezzel el akar érni valamit? Mondjuk több figyelmet, vagy lássa, hogy féltékeny vagy? Ha meg szimplán ennyire le se sz_r, mikor együtt lehettek, akkor én elgondolkodnék a helyedben ezen a kapcsolaton.

2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Nézd Töki, neked ez kell.

Ha ez annyira rossz lenne neked, megdugnád a csajt aztán kib#nád a francba...

De inkább általánosítasz, meg ilyen baromságokat találsz ki, hogy szemétnek kell lenni a nőkkel.

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol kisapám!

Büdös? A francnak tartod.

2016. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék ilyet csinálni komolyan! 2x volt olyan, hogy valami vad idegen nők rám írtak, de megmondtam VAN BARÁTNŐM BOCSI NEM ÉRDEKELSZ. Ezután soha nem válaszoltam neki!!!
2016. jan. 3. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!