Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Nektek miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek miért olyan jó ha barátotok mellett mással flörtöltök a neten? Mi jó van abba hogy tirpák parasztokkal kommunikáltok, mikor van egy normális pasitok?

Figyelt kérdés
Én nem értem meg komolyan (és nem is fogok) hogy ebbe mi a jó. Baránőm is állandóan ezt csinálja, flörtöl, telefonját babrálja. Nem tudunk 20 percet együtt tölteni, hogy ne hívja, írjon neki és akkor elkezd titkolózni. Ha kérdem ki az akkor ááá senki. Múltkor meg azzal dicsekedett, hogy egy másik pasinak mennyire kell ő. Nem azt mondom, hogy apáca legyen hanem csak azt, hogy az ilyen jellegű férfiakat pattintsa már le
2016. jan. 3. 20:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#10 :D


Ezt akartam én is írni csak nekem az exem csinálta aki nő! Pont úgy idegelt mint a kérdezőt! :D Nem hiába ex,ugyanezt csinálta , sokszor kezdődött vita ebből! :D dehát persze nő és neki joga van ismerkedni mert lételeme és természetesen én voltam lenézve meg a hülye!

2016. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
84%
Ez ugyanúgy a férfiakra is érvényes, akik mindenféle k*rvákkal irogatnak, miközben van barátnőjük...
2016. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19# jólmondja szerintem a kérdezőnk is ígyvan csak írta már ide! :D arra tartja csak a nőt! szerintem az ilyen ezt is érdemli pláne ha még vannak egyéb tényezők!
2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Majd szex közbe is ezt fogja csinálni.Hagyod hogy így megalázzanak.Próbálj mégegyszer értelmesen beszélni vele,mondd meg neki hogy ha nem fejezi be akkor akkor mint macskát sz*rni.
2016. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hozzuk össze a párommal, ő is ezt csinálja, csak férfiben :)
2016. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

En a pasimra tapadok. Nagyra ertekelem minden nap egyenkent az osszes testreszet is. Sokat beszelgetunk, programra megyunk egymassal sokat flortolunk. Elettarsak vagyunk es egymassal alig tudunk betelni. Lelkileg es testileg.

En nem flortolok mas pasival. Es barmikor megmutatok a telomon barmit az elettarsamnak. Ismeri a barataim. Szoktunk kozos progikat szervezni veluk. Mi mindent meg tudunk beszelni egymassal.

N

2016. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26-os ez mind szép és jó csak nem volt segítő jellegű.


Kérdező szerintem egyszer jó lenne ha valahogy meg tudnád nézni, hogy miket ír a bnőd neki. Voltam hasonló helyzetben és kiderítettem (aljas módon) és még aznap este elég okot találtam a szakításra! Szóval szerintem jársz nyitott szemmel!!

2016. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#25

MERT TE tetted ilyenné! :D

2016. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!