Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, egy éve együtt élünk. Megcsaltam egy évvel ezelőtt, és mikoir rékérdezett, bevalottam az igazat.

Hogyan tudnám vissza szeretni? Igen tudom, azt mondja mindenki hogy ha szerettem volna nem csalom meg... De szerettem akkor is... csak több problémán volt a sexel illetően... Valamiért egyhangú lett, akkoriban. Mint társ a hétköznapokban tökéletesen összeilletünk. Ha problémán volt egymást tmáogatva mentünk az úton és segítettük egymást.... Egyedül a sex részével volt probléma.. Amin nagyon sokat dolgotunk, és azt is sikerült megoldani... Minden jó volt és szép. A karrierünk felfelé ívelt, rengetek programot csináltunk együtt... és egy évvel ezelőtti ballépésem miatt, tönkre tettem mindent. Szeretném vissza kapni az életem, de ő hajthatatlan. 5 napja történt ez hogy kiderült... túlságosan is összeillünk, minden szempontból kiegészitettük egymást... Segítsetek!

Ui.: Bocsánat a sok helyesírási hibáért csak folyamatosan könnybe lábad a szemem.



2016. febr. 3. 12:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

26 vagyok, es srac.

Én sem vagyok hűtlen fajta, sosem volt ilyenben részem.... Engem sem csaltak még meg tudtommal....

Adok neki idot, de hogyan? Keressem par nap múlva? Vagy majd o fog keresni?

2016. febr. 3. 20:23
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Hülye vagy! Így jártál! Ha nem tudod tartani a pofád, ne is nézz másik nőre!

Mert az előfordul hogy ott egy tutti nő és nem tudsz ellenállni, ráadásul sok csaj utazik arra hogy másokat összeugrasszon. De akkora baromnak lenn hogy még meg is bántsd vele, hogy gyenge voltál!? A szex egyszerű dolog. Meg lehet tanulni. ha párod képtelen rá hogy megadja mi neked kell, jobb ha most váltok szét mint 10 év málva 2 gyerek után. Lehet hogy nem is illetek össze!

Ne rinyálj. Kérj normálisan bocsánatot!

Ha hajthatatlan, lépj tovább, azzal akivel megcsaltad!

(iagz egy év után nem hiszem hogy vár rád!)

2016. febr. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy könnybe lábad a szemed... Akkor bezzeg nem volt baja a szemednek amikor dugtad a csajt mint a lopott biciklit a párod háta mögött. De szerencsére ez az egész helyrehozható. Építs egy időgépet, menj vissza a múltba és mondjad meg a múltbeli énednek hogy ne mártogassa a falloszát minden csajba aki szembe jön az utcán. Ugye milyen egyszerű?
2016. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Add meg a párod elérhetőségét! Engem is megcsaltak és olyan társat szeretnék találni, akinek ez mindennél fontosabb, akik tisztel annyira hogy ilyet soha de soha nem tenne a párjával! Ő ilyen én meg ilyen embert keresek. Te nem érdemled meg!
2016. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!