Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, kérdés lent?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal, egy éve együtt élünk. Megcsaltam egy évvel ezelőtt, és mikoir rékérdezett, bevalottam az igazat.

Hogyan tudnám vissza szeretni? Igen tudom, azt mondja mindenki hogy ha szerettem volna nem csalom meg... De szerettem akkor is... csak több problémán volt a sexel illetően... Valamiért egyhangú lett, akkoriban. Mint társ a hétköznapokban tökéletesen összeilletünk. Ha problémán volt egymást tmáogatva mentünk az úton és segítettük egymást.... Egyedül a sex részével volt probléma.. Amin nagyon sokat dolgotunk, és azt is sikerült megoldani... Minden jó volt és szép. A karrierünk felfelé ívelt, rengetek programot csináltunk együtt... és egy évvel ezelőtti ballépésem miatt, tönkre tettem mindent. Szeretném vissza kapni az életem, de ő hajthatatlan. 5 napja történt ez hogy kiderült... túlságosan is összeillünk, minden szempontból kiegészitettük egymást... Segítsetek!

Ui.: Bocsánat a sok helyesírási hibáért csak folyamatosan könnybe lábad a szemem.



2016. febr. 3. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%

Igen, kérdező, pont azt adtad neki, mert ő erre koncentrált, hogy ne csald meg. Még véletlenül se az járt az eszében, hogy maradj hűséges, hanem itt a csaláson van a hangsúly.

A ne csald meg = negatív, ergó csalj meg!

A maradj hűséges = pozitív

És amelyikre koncentrálsz a legtöbbet az fog megvalósulni!


De te is voltál olyan buta, hogy tudtad, hogy őt megcsaltál, erre gerinctelen módon te is beálltál a sorba, gratulálok neked!

2016. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Engem 2x csaltak meg és én is ennyit kértem csak. Legyen a párom őszinte, beszéljük meg és ne csaljon meg. Erre megkaptam. 100% biztosra mondhatom, ha így gondolja a te EX párod is, ahogy le is írtad, akkor sose bocsájt meg neked. Ez szerintem biztos!
2016. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen így van, ahogy mondod. Napok óta még csak a lakásból sem tettem ki a lábam, mert annyira félek, hogy mi lesz. Nem tudom, hogy próbálkozzak, vagy hagyjam... De amikor kiderült hogy, mit tettem előtte páklyázott meg egy úgy poziciót, és ma reggel arra keltem hogy írt, és mondta hogy Márciiústól az Ővé, megkapta.
2016. febr. 3. 13:26
 14/24 anonim ***** válasza:
6%

Én is majdnem megcsaltam a barátnőmet már 2x is és ugyan az volt probléma szex. Egyszerűen nem adta meg azt amire vágytam hiába illetünk össze és minden passzolt, de még sem.


Amúgy ha igazán szeretne megbocsájtana, mert Ő már akkor megcsalt mikor a szex rossz volt...


Nem a te hibád! Ezt a helyzetet meg senki nem fogja megérteni csak az aki átélte, úgyhogy okoskodhat itt mindenki...


Good Luck!

2016. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

Úh, a sok erkölcscsősz. Senki nem követ el hibát, ahogy látom. Engem sokkal jobban zavarna, hogy egy évig nem mondtad el, nem is értem utólag minek tetted? Vágom én, hogy őszinteség meg miegymás, de utólag minek szúrod szíven egy rozsdás tűvel?

Adj időt neki és magadnak is. Ne könyörögj, ne csüggj rajta, hagyd levegőt venni. Most még nagyon dühös és megalázott, hagyd, hogy ezen túllendüljön, ha szeret és te vagy élete párja akkor nyitni fog kiskapukat. Ha meg nem, akkor hiába minden.

Levegőztesd a dolgot, biztosítsd róla, hogy megbántad, hogy új esélyt szeretnél, hogy hibáztál, tanultál belőle, mond el, ami a szívedet nyomja, legyél őszinte és aztán engedd, hogy döntsön, mert ebben az ügyben Ő fog és senki más.

2016. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

"És többször leírta, hogy nem szeretné, mert ő mindig ettől félt a legjobban... Mikor össze jöttünk, azt emlegette, hogy legyek őszinte, és ne csaljam meg. Mást nem kért.. Mert őt mindig megcsalták, és nehezen bizik, és mindig arra gondolok, hogy potnosan azt adtam neki amitől a legjobban félt..."


Ezzel akkor is tisztában voltál, mikor összefeküdtél valaki mással, csak akkor abban reménykedtél, hogy nem derül ki.

Most se az a bajod, hogy megcsaltad, hanem az, hogy kiderült, és ő kidobott.


Meg is érdemled.

Nagyjából akkor költöztetek össze, mikor félreléptél. Még ebben sem akadályozott meg.


Azt kell mondjam, hogy nem illetek össze.

Ha most megbocsájt, idővel megint félre fogsz lépni, hiába tudod, hogy mit jelent neked.

És mindig lesz rá egy jó indokod.


Ha sokat dolgozik a karrierje miatt, akkor azért, ha kisbabát vártok és nem jól viseli a terhességet, akkor azért, ha szülés után 6 hétig nincs szex, akkor azért....

Egy kapcsolat során ezer meg egy dolog jön, ami miatt egy nőnek nem a szex lesz a legfontosabb és az elsődleges, neked meg elég volt csupán ennyi, és már meg is csaltad.

Tojtál te bele, mennyire fog neki fájni, ha kiderül, gondoltad sose tudja meg.


Egy ilyen nőhöz egy hűséges, kitartó, sziklaszilárd férfi illik, aki vigyáz rá.

Nem te.

2016. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy férfi aki a kérdést kiírta?
2016. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Most már elárulhatnád hogy tényleg lány vagy-e.

Vagy esetleg nem.

2016. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írták adj időt neki és biztosítsd arról hogy szereted,megbántad és jóvá akarod tenni.De csak ŐSZINTÉN ne bűntudatból vagy szánalomból.Egyébként honnan tudta/sejtette meg?
2016. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Engem a barátnőm csalt meg az 5 dik hónapban. Nem mondta el én tudtam meg mikor megjavítottam a régi telefonját. És még hogy miket tervezett kikkel. Őszinte voltam hozzá végig és azt hittem ő is az. De nem így volt. Leültem vele és elmeséltem hogy mindenről és mindenkiről tudok. Szerettem volna tudni mit miért tett vagy akart tenni. És adtam neki időt, hogy eldöntse velem vagy nélkülem. Én maradtam alul :/ ÉS ha valakivel én megbeszéltem, hogy ennek ellenére vissza akarom kapni csak azt kaptam válaszul te nem vagy normális! De hát egy kapcsolathoz 2 ember szükséges, én egyedül mit se érek ha ő nem akart változtani. Egy valami fontosat mondanák. Ne legyél rámenős. Ahogy a többiek is mondják hagyd kicsit, hogy rendet tudjon tenni magában.
2016. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!