Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok hogy ti is tehettek arról, hogy a párotok ezt az utat választotta. Házasságban éltek és gyerekeitek is vannak?
2016. febr. 8. 14:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hónapokig beszélgettek, kibeszélt, panaszkodott, csókolóztak, ölelkeztetek, szex is volt 1x. Lebukott, bár volt amikor majdnem elmondta, de én akkor még nem tudtam hogy erről van szó.
2016. febr. 8. 17:01
 12/18 anonim ***** válasza:
Na ezt nehéz lesz megbocsátani...
2016. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"beszélgettek, kibeszélt, panaszkodott, csókolóztak, ölelkeztetek, szex is volt 1x."


ezek után kizárt dolog.

ez már nem csak egy "fellángolás", hanem egy kisebb viszony, ami számomra megbocsáthatatlanan.

és amúgy ki volt az elkövető, férfi vagy a nő?

2016. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A megcsalás mindig az elkövető bűne, senki másé. Ha valaki annyira idióta, szerencsétlen, hogy a gondját nem bírja megbeszélni a párjával, az éljen magányosan. Miért nem szólt ha baja volt?
2016. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Férfi. Szólt, de inkább csak megjegyzések, utalgatások voltak. Engedékeny volt abban is amit másképp szeretett volna, hogy elkerülje a konfliktust. Nem tudta érvényesíteni az akaratát ami nem volt egyértelmű, nem igazán voltak konkrétumok. Aztán besokallt.
2016. febr. 8. 18:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem elvaltak a szuleim es nagyon rossz volt, nem is beszelnek egymassal. En biztos nem akarnam, h a gyerekem atelje azt, amit en. Szoval kerlek teged, ne valljatok el, beszeljetek meg es tartsatok ki addig ameddig felnonek es legalabb 18 evesek lesznek. A parod onzo volt, mikor megcsalt, de te ne legyel az kerlek!
2016. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve nem tudnam elengedni a tortenteket, mindig ezen jarna az agyam es minden veszekedesnel felemlegetnem, ami tovabb mergezne a kettonk viszonyat, nem tudnek mar bizni sem benne, jonne a feltekenyseg a rovid poraz, senkinek sem jo ez. Tudom vannak akik meg tudjak beszelni es jo is lesz utana, de en nem ez az ember vagyok. Szoval ha engem kerdezel barmilyen nehez is, biztosan elvalnek! Mert nincsen az a problema amit ne lehessen megbeszelni, es ha ket ember tiszteli es szereti egymast akkor valoztatni es alkalmazkodni, ha megsem megy ott nincsen mar tisztetelet, szeretet, vagy kemia... es akkor annyi is az egesznek, de te tudod, hogy tul tudsz e ezen lendulni...
2018. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Semmi nem lett jobb csak rosszabb. Tavaly ősszel elválunk, de én még nem tettem túl magam az egészen. Túl sokat vártam azt hiszem. Sokkal előbb véget kellett volna vetni az egésznek.
2018. márc. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!