Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás volt? Nem csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás volt? Nem csináltam egyértelműen rosszat, mégis bűntudatom van

Figyelt kérdés

Párommal nagy távolság van köztünk, ő több száz km-re dolgozik, én most kezdtem az egyetemet.


Egy felsőbbéves srác elkérte a telefonszámom, nagyon jófej volt, barátságos, gondoltam miért ne, létezik barátság nő és férfi között, hátha kialakul valami. Páromnak is elmondtam ezt, meg azt is hogy találkozni fogunk, de csak beszélgetni szeretnék valakivel, akit ugyanaz érdekel, mint engem - nem örült, de azt válaszolta bízik bennem.


Túlságosan randi szagú volt az egész. Kávéztunk, sétáltunk a főutcán, felmentünk egy kilátóhoz. Nagyon jót dumáltunk, vonzó, intelligens, fizetett és hazakísért úriember módjára, romantikus volt az egész. Mikor fent voltunk a kilátóban, egy pillanatra olyan "csók előtti" hangulat volt, ha tudjátok milyen az... gyorsan elkezdtem valami totál nem romantikus témát, szóval nem történt semmi


Összezavarodtam, de nagyon... Párom kérdezte, mi volt, elmeséltem merre jártunk és hogy jól éreztük magunkat, bővebben nem beszéltünk róla, neki több mesélni valója volt a napjáról és nagyon mondani akarta.


Tanácsot szeretnék, hogy mit csináljak. Esküszöm, nem volt rossz szándékom ezzel, de bűntudatom van.


20/L


2016. febr. 15. 22:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért így már más, ahogy leírtad. A kölcsönös érdeklődés fontos. Nagyon jó, hogy téged is érdekelnek ilyen témák, amúgy engem is. Szóval a pasiddal, ha nem tudsz ilyenekről beszélgetni, nem hasonló az érdeklődésetek, akkor nincs jövőtök. Nem is értem, randiknál anno nem derült ki, hogy merőben mások vagytok?
2016. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

De, tudtam hogy őt nem érdeklik ezek a dolgok, viszont mindig kifejezte, hogy annak ellenére, hogy ez nem az ő műfaja, nagyon tiszteli, hogy én mennyire művelt vagyok és milyen büszke rám emiatt. Azt hittem, ez elég lesz számomra...

Mezőgazdaságban dolgozik, nagyon jól keres vele, de nem pont az a környezet, ami arra ösztökélni, hogy a szellemet is művelni kellene, nem csak a földet :)


Sokszor mondta, hogy ha nem is érti igazán, amiről beszélek, mondjam csak nyugodtan, mert szeret hallgatni. De nekem ez sajnos úgy érzem, kevés egy kicsit. Szörnyű, hogy ilyet mondok, mert nagyon jó ember, és tiszta szívemből szeretem, és tudom, hogy egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, és úgyse lesz olyan, aki feje búbjától a lába hegyéig tökéletes...


Talán pont emiatt az érzés miatt van most bűntudatom, nem amiatt, amit csináltam (vagyis nem csináltam).

2016. febr. 15. 22:48
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem mindig fontos,hogy ugyanaz legyen az érdeklődés kör. Azt csak tőlük függ,hogy zavarja e őket,vagy kiegészítik egymást.

De a amúgy vagy tényleg ilyen naív vagy,hogy nem esik le,ha valaki randira hív,vagy legbelül te is ismerkedni akartál,egy másik férfival.

20 évesen ennyi csak leesik az embernek.

2016. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Pedig ne legyen lelkiismeretfurdalásod amiatt, hogy fontsnak tartod a szellemi kielégülést is. Nagyon kevés emberrel lehet intellektuális beszélgetéseket folytatni, ezt én is tapasztalom. Vallom továbbra is, hogy fontos a hasonló érdeklődési kör, hiszen ezek adják a legjobb beszélgetések "velőjét", alapját. Fontos az interakció, ha csak te mesélsz, az nem beszélgetés, csak elbeszélés. ;)
2016. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megkaptam már, hogy naiv vagyok. Nem mondom, hogy nem, de valószínűleg az is benne van, hogy borzasztóan szerettem volna, hogy valaki csak barátkozzon velem. Olyannyira, hogy elhittem, pedig nem feltétlenül baráti közeledés volt, utólag belátom.
2016. febr. 15. 22:53
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt mondod :)


Sajnos nőként azt látom, hogy a nők nagy része ezt nem tartja fontosnak - ha izmos karon lóg a BMW-kulcs már elalélnak, a többi tök mindegy. Ez kisarkított példa, de szerintem érted, mire gondolok; a férfiak meg, mivel ez az elvárás, ennek próbálnak megfelelni, és intellektuálisan úgymond "ellustulnak". Nem akarok senkit sem hibáztatni, csak a helyzetet írom le, bár nem szorosan kapcsolódik a kérdésemhez, csak a válaszodhoz :)

2016. febr. 15. 22:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Attól mert vkivel jól elbeszélgetsz még nem biztos hogy egy kapcsolatban is összeillenétek.A találkozókat meg hanyagold mert előbb-utóbb rossz vége lesz.Talán ezaz egy találkozó rávilágított a kapcsolatotokban levő hiányosságokra vagy inkább különbségekre amik hosszú távon kiütköznek.Ne tégy semmi olyat amit később megbánhatsz.
2016. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, de én úgy gondolom, hogy a másik sráccal kéne lenned. A párod több szár kilométerre van tőled, valamint nem is egyezik alapvetően a személyiségetek. Ez a srác viszont ott tanul ahol te, ráadásul van közös téma. Érdemes ezen elgondolkodnod szerintem. Egyébként én is szeretem az ilyesfajta értelmesebb témákat, de sajnos tényleg kevés olyan ember van akivel jól el lehet ezekről beszélgetni.
2016. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Blade Bone ***** válasza:
Hát, én ezzel a barát témával egyetértek, mert nekem van lány barátom akivel százszorta jobban el tudok beszélgetni, mint a volt párommal.. Még sincs semmi köztünk, ez csak a másik emberen múlik, hogy el tudja e fogadni a barátokat, valamint azt, hogy nem ő a legjobb mindenben.. Nyilván a kiemelkedő dolgokban igen, ezért vagyunk vele, de egy embernek rengeteg titka van és rengeteg minden érdekli, egyetlenegy ember ezek kielégítésére képtelen.
2016. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tényleg naiv voltál bár mélyen belül szerintem tudtad h nem barátkozni akar. Meddig nem tudtok találkozni a barátoddal? Ill milyen gyakran találkoztok? A távkapcsolatok nem szoktak működni sajna ez a tapasztalatom
2016. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!