Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás volt? Nem csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás volt? Nem csináltam egyértelműen rosszat, mégis bűntudatom van

Figyelt kérdés

Párommal nagy távolság van köztünk, ő több száz km-re dolgozik, én most kezdtem az egyetemet.


Egy felsőbbéves srác elkérte a telefonszámom, nagyon jófej volt, barátságos, gondoltam miért ne, létezik barátság nő és férfi között, hátha kialakul valami. Páromnak is elmondtam ezt, meg azt is hogy találkozni fogunk, de csak beszélgetni szeretnék valakivel, akit ugyanaz érdekel, mint engem - nem örült, de azt válaszolta bízik bennem.


Túlságosan randi szagú volt az egész. Kávéztunk, sétáltunk a főutcán, felmentünk egy kilátóhoz. Nagyon jót dumáltunk, vonzó, intelligens, fizetett és hazakísért úriember módjára, romantikus volt az egész. Mikor fent voltunk a kilátóban, egy pillanatra olyan "csók előtti" hangulat volt, ha tudjátok milyen az... gyorsan elkezdtem valami totál nem romantikus témát, szóval nem történt semmi


Összezavarodtam, de nagyon... Párom kérdezte, mi volt, elmeséltem merre jártunk és hogy jól éreztük magunkat, bővebben nem beszéltünk róla, neki több mesélni valója volt a napjáról és nagyon mondani akarta.


Tanácsot szeretnék, hogy mit csináljak. Esküszöm, nem volt rossz szándékom ezzel, de bűntudatom van.


20/L


2016. febr. 15. 22:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hétvégente utazok hozzá szinte mindig. Nagyon nehéz a távkapcsolat valóban, én már csak attól jobban érzem magam, ha a párom abban a szobában van, ahol én - így, hogy se egy érintés, se egy puszi nem lehetséges, elég szörnyűek a hétköznapok.

Ő azt mondja, jó, hogy nem vagyunk egyfolytában "egymás szájában", meg hogy azok, akik sülve-főve együtt vannak, megunják a párjukat.


Biztos van ebben igazság, de nekem személy szerint, nem teljesen ez a véleményem.

2016. febr. 16. 09:26
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj beszèlni vele,hogy igy nem jó.Keressetek valami megoldást.Mert ha igy folytatod ezzel az új pasival,akkor vagy megcsalod,vagy úgy is szakítás lesz ebböl.Szerintem nem csak barátkozni akar.De az sem biztos,hogy hosszú távon számol veled.
2016. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha folytatod az új sráccal, lehet csak egy dugás lesz belőle. Nem tudhatod, mire hajt. Lehet, csak ennyi kell neki és ezért képes előadni a nagy romantikus, intellektuális nemtomkit, mert veszi az adást, h neked ez kell. Ha egy szex után lekoptat, akkor a mostani pároddal is vége, két szék közé esel.


Ha dicsér, h milyen csinos, szép vagy, az nem barátkozás, hiszen barátnál mindez nem szempont. Ez udvarlás, bók.

2016. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!