Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ideig szerető voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideig szerető voltam, szétmentek a párjával, most velem van, mi legyen?

Figyelt kérdés
Kb fél évig voltam szerető, ez idő alatt nagyon megszerettem őt, de most már, hogy "hivatalosan" is együtt vagyunk állandóan bennem van a tüske, hogy előbb utóbb engem is meg fog csalni, mert hát kutyából nem lesz szalonna, és igen, tudom, meg is érdemelném, hogy olyan emberrel kezdtem ki, akinek családja van, tudom.. az érzelmeimnek ne tudtam és őszintén szólva nem is akartam parancsolni, szóval a sztori az, hogy többször kerültem miatta depressziós állapotba, életkedvem nulla volt, megalázó volt, hogy mindig titokban kellett találkozgatnunk, törölte mindig az üzeneteimet, teljesen tönkretett érzelmileg.. de most együtt vagyunk, de nem tudom, hogy hogy bocsájtsam meg neki ezeket a dolgokat.. persze, azzal is tisztában vagyok, hogy szerető voltam, és akkor nem várhattam volna többet tőle, csak még benne vannak ezek a dolgok és nem tudom hogy lépjek túl ezen. Volt már valaki ilyen helyzertben? 22l (én) 32 f

2016. márc. 17. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Most az van, hogy megeszed azt a levest, amit főztél :D Nem fog senki se sajnálni.

Persze az is sokat elmond rólad, hogy évesen még 'lányként' aposztrofálod magad...

29N

2016. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Amíg nem házasodik meg valaki, addig lány, úgy tudom. Idővel vénlány, de 22 évesen még azért nem.


Mióta tart a hivatalos állapot? Szerintem adj egy kis időt a dolognak és magadnak, ne siess el semmit. Azért van olyan, hogy egy férfi megbecsül egy nőt, nem kell rögtön arra gondolnod, hogy majd rád is ez a sors vár (persze nem is kizárt)

Érted rúgta fel az eddigi életét? Ő döntött így vagy kiderült otthon és kirakták a szűrét? Ez nem mindegy.

2016. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, pacsi
2016. márc. 17. 08:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm! Ő mondta el otthon, ő lépett ki a kapcsolatából, kb 2 hóbapja vagyunk hivatalosan együtt. Tényleg köszi, hogy kultúráltan válaszoltál, még így is, hogy tudod mit tettem, jól esik :) vannak még rendes emberek!
2016. márc. 17. 08:35
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet:

[link]


Ebben a könyvben gyönyörűen le van írva, hogy aki házas partnert választ, az valójában (tudattalanul) arra vágyik, és sokszor nem tud mit kezdeni azzal a helyzettel, ha a szeretővel teljes értékű kapcsolat alakul ki.

2016. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Megtörténhet, hogy tőled is továbbáll, akkor majd te is továbbállsz, de az is, hogy melletted lecövekel, ahogy anyai nagyapám is tette nagymamámmal. Mamám miatt hagyta el az addigi barátnőjét, mamámmal meg együtt öregedtek meg, és nem volt több váltása.
2016. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske :)
2016. márc. 17. 10:00
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Igy jarnak a luvnyetták, akik nem tudnak parancsolni az érzelmeiknek (pedig lehet, hidd el). Most azt a érzelmi bizonytalanságot kapod vissza az élettol jogosan, amit te is okoztál. Es szerencsere ez csak rosszabb lesz idovel, miutan az elso flortolgetesei ennek a nemes kannak kiderulnek... most kene tovabb allnod. Szepen felkelni, szembe kopni akit a tukorben latsz, majd tiszta lapot kezdeni. Normalis sracnak ugyse fog kelleni ilyen k***va, szoval elobb rendezd el magad es en a helyedben ezt nem reklamoznam.
2016. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudod miért volt a hűtlen a párod és odafigyelsz az igényeire, akkor nem kell aggódnod a megcsalás miatt, nem az eredményt kell kritizálni hanem az okokat kell kutatni.

A leírásod alapján úgy voltál szerető, hogy Te nem azt akartad, valaki soha nem szabadul ki ebből a szerepből, a sors kegyes volt Hozzád, lehetőséget kaptál, hogy első legyél a sorban, kérdés tudsz-e élni a lehetőséggel.

Most nem kell senkire sem tekintettel lenned, most Te alakítod a sorsodat, élj a lehetőséggel. Ne azt lessed folyamatosan mire van szüksége a partnerednek(mondjuk ez sem árt), azon járjon az eszed, hogy miért vonzódik hozzád, és abban nagyon tedd oda magad. Ha ez a szex, akkor arra koncentrálj, ha működik akkor a többi is menni fog.

38F

2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon is jogos a félelmed, ha köztetek nem lesz valami gömbölyű, nem az lesz az első dolga a kedvesnek, hogy javítson rajta, hanem keresi az utódodat, vagyis megcsal.


Ne áltasd magad, most is ez történt, akkor lépett ki a kapcsolatból, mikor veled már biztos volt a dolgában, de lehet, hogy a feleségének egy szót nem szólt arról, hogy bármi is hiányzik. Lehet az is, hogy csak megunta, ez pedig akkor mindenkivel megeshet.


Hiába vergődnek a férfi válaszolók, hogy mert a szex, az a húha meg a minden, akkor is félremegy a pasi, ha mindent megkap az ágyban is, elég ha a másik fiatalabb.

Márpedig te is leszel még 32, és a 42 éves pasik még sok fiatalabb nő számára vonzóak.


Aki egyszer megteszi, az újra megfogja, én még nem láttam ellenpéldát. Lehet, hogy nem a jövő héten, hanem mondjuk 5 év múlva, de akkor még fájdalmasabb lesz. Addigra már pont elhiszed, hogy köztetek minden rendben, és tényleg szeret, és sosem lépne félre.


Másik részről azt látom, hogy addig volt érdekes ez a kapcsolat számodra, amíg benne volt az izgalom, a titokzatosság, mert hiába fájt akkor mindez, de ez adta a dolog sava-borsát.

Most hogy a tiéd, már nem is annyira érdekes, ellenben azon kattogsz, téged mikor fog megcsalni. Megkaptad, és nem kell már. Ilyen is sok ismerőssel megtörtént. Tudod, mint a macskák: amíg mozog és menekül, addig tök izgi kergetni, de ha elkapja, és megfojtotta, akkor már csak nézi, hogy ezzel mit kezdjen, mert már nem érdekes.

Neked is ilyen a természeted, különben bele sem mégy a szeretői státuszba. De te fél évig elvoltál így, a keserédes vergődésben, hogy küzdhettél érte hogy a tiéd legyen... és most már inkább teher, mint öröm, hogy a tiéd lett.


Ez a bizalmatlanság nagyon is meg fogja mérgezni a kapcsolatot.


Ezekre vezethető vissza, hogy a férfiak a legritkább esetben cövekelnek le tartósan amellett a nő mellett, akiért elhagyták a családot. Általában szakítanak vele, találnak egy harmadikat, akit már szingli(elvált) pasiként ismernek meg, és aki képes nekik (pont ezért) bizalmat szavazni.


Akkor még a korkülönbségről és az eltérő életszakaszról nem is beszéltem...

2016. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!