Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ideig szerető voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideig szerető voltam, szétmentek a párjával, most velem van, mi legyen?

Figyelt kérdés
Kb fél évig voltam szerető, ez idő alatt nagyon megszerettem őt, de most már, hogy "hivatalosan" is együtt vagyunk állandóan bennem van a tüske, hogy előbb utóbb engem is meg fog csalni, mert hát kutyából nem lesz szalonna, és igen, tudom, meg is érdemelném, hogy olyan emberrel kezdtem ki, akinek családja van, tudom.. az érzelmeimnek ne tudtam és őszintén szólva nem is akartam parancsolni, szóval a sztori az, hogy többször kerültem miatta depressziós állapotba, életkedvem nulla volt, megalázó volt, hogy mindig titokban kellett találkozgatnunk, törölte mindig az üzeneteimet, teljesen tönkretett érzelmileg.. de most együtt vagyunk, de nem tudom, hogy hogy bocsájtsam meg neki ezeket a dolgokat.. persze, azzal is tisztában vagyok, hogy szerető voltam, és akkor nem várhattam volna többet tőle, csak még benne vannak ezek a dolgok és nem tudom hogy lépjek túl ezen. Volt már valaki ilyen helyzertben? 22l (én) 32 f

2016. márc. 17. 08:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Aki egyszer megteszi, az újra megfogja" - Ezt akkor lehetne így felróni, ha az lenne a jellemző a többségre, hogy az első kapcsolatuk az utolsó is. Persze, vannak hűtlen típusok, de vannak, akik meg egyszerűen csak keresgélnek és többel is kipróbálják, mire rátalálnak arra, akivel együtt is maradnak végleg, és vannak, akik csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból, ami már nem jó, ha már megvan az utód. Hát, hogy a kérdező párja melyik, azt nem tudom.

Senki nem úgy tervezi, hogy ő szerető lesz, vagy hogy családos emberbe szeret bele vagy egyszerűen csak olyanba, akinek párkapcsolata van. Kérdés, hogy ha előáll egy ilyen helyzet, ki hogy áll hozzá.

Lehet szeretőnek lenni, lehet döntéshelyzet elé állítani a foglalt felet úgy, hogy nem mennek tovább, amíg a foglalt foglalt, és van, aki álarcot vesz fel, mással próbál felejteni (megjegyzem, ez utóbbi addig működik, amíg nincsenek valódi mély érzelmek, sokáig én is így álltam hozzá, aztán megismertem valakit, aki mindent borított, nem házas, nincs gyereke, csak kapcsolata - amióta ismerem, akkor lett neki, aztán telt az idő, és valami változott köztünk a kezdetekhez képest -, nem lettem szerető, de ha úgy alakulna, én azt kérném, döntsön, kit választ, és akármi lesz, elfogadom, de nekem egy párkapcsolatba csak két ember fér bele).


Nem ítélkezek azok fölött, akik foglalt emberbe szeretnek bele, de én úgy tartom helyesnek, ha nem bonyolítjuk az életünket ilyen sokszögekkel, és ha már érzelmek vannak, akkor legyen merszünk lépni valamerre, és ne ingázzunk kétfelé vagy többfelé. Nekem megalázó lenne szeretőnek lenni.

2016. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy örökre benned lesznek a kérdések. Nem is leszel már ugyanaz a 22 éves, spontán csaj, aki miatt, elhagyta a feleségét 32f. Dönts! Élvezed a lopott gyümölcs ízét, vagy azt lesed, mikor csórják el tőled is. Ha sokat őrlődsz, már nem fogsz neki kelleni, mert azt anyuka is csinálta otthon.

Nem akartam bunkó lenni veled, de ne csodálkozz, ha mindenki karóba húzna, hogy van képed sajnáltatni magad.

2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szavazz bizalmat


vagy edd meg amit főztél, őrlődj, és majd dobnak :(

2016. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Van gyereke a parodnak?

Gondolom, igen, nagyon sajnalom ot, oket...

Majd megerted te is, amikor a te gyerekeid nem ertik, miert nem lakik mar apa otthon....

2016. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Imádom az ilyen "Aki egyszer megteszi, az újra megfogja" típusú szövegeket. Vedd már észre, kisanyám, hogy a hűség nem a párodból "jön", hanem azt te hozod ki belőle. (Ha úgy tetszik, te érdemled ki.) Ha te vagy számára a tökély, észre sem fogja venni, hogy más nő is él ezen a sárgolyón. De ha csak úgy összeállsz valakivel, attól balgaság hűséget várni.
2016. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a volt felesége?
2016. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Süket vagy te lány, miféle kutya? Ez miről jut most eszedbe?

lehet megalázónak érezted a helyzetedet akkor, most meg, hogy nyitva a kapu nem mersz bemenni... és inkább őt gyanúsítod előre?

Ő törölte a telefonját, mert így lehet fenntartani azt a kapcsolatot, ahol te voltál a másik fél... ezt kén megbocsátanod?

Szüleid, barátaid ismerik, tudtak róla? Vagy te épp úgy kihazudtad az életedből?


A hűség nem genetikai tulajdonság, - egy élethelyzet, és annak vállalása - ha boldogan élnétek, akkor fel sem merülne, - de azt meg már most kezded aláaknázni. Ne tedd.

2016. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veled,kerdezo,azota,egyutt vagytok meg?
2018. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!