Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha megtudnátok hogy a feleségeteknek évekkel ezelőtt abortusza volt?

Figyelt kérdés
Volt egy szeretője egy ideig és terhes lett tőle,titokban elvetette.Régen történt,azóta jó a kapcsolatunk,van már gyerekünk is.

2016. ápr. 16. 18:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kikeszulnek. A hazusgatol es hogy el tudta titkolni. Es el is akarta. Ugyanis en ezt annak vennem, hogy kepes atverni es nem kepes felelosseget vallalni a tetteiert. Szememben az ilyen az egy jellemtelen.

Foleg, mert mas hasonlo esetben is azt gondolom ugyanigy cselekedne, fuggetlenul hany eve elunk egyutt. Ezert elmennek vele pszichologushoz parterapiara, hogy a jelenlegi kapcsolatunk egy kis vizsgalodas ala vessem.

2016. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%

Úgy vágnám ki, hogy a lába nem érné a földet:


1) hazudott róla, most tudtad meg;

2) megcsalt;

3) még egy abortusz is lett belőle, amiről ugyan megoszlanak az erkölcsi nézetek, de szerintem undorító dolog.


Ezek után mi a kérdésed ?

A gyereket sajnálom, de ettől még lehetsz rendes apja.

2016. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is kiakadtam,egy abortusz már elég súlyos,de azért elmondhatta volna..
2016. ápr. 20. 16:31
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, és abortusz lett belőle?


Komoly, biztos, hogy a saját gyereked neveled?

2016. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 Igen,így volt.A gyerek sokkal később született.
2016. ápr. 29. 16:00
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Lapátra tenném.
2016. ápr. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Nem akarnék együtt maradni olyannal, aki ennyi időn keresztül ilyen brutálisan képes félrevezetni.
2016. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%
A megcsaláson nem tudom, hogy túl tudnék-e lépni, de az abortusz hogy lenne már válóok, meg ilyen-olyan szörnyűség, mint ahogy itt egyesek írják? A terhességmegszakítás egy legitim dolog, ha a nő úgy érzi, nem tudna akkor és ott megszülni és felnevelni egy gyereket.
2016. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Az abortusz a megcsalás következménye volt,de már mintegy tíz éve,csak most tudtam meg.De Ő még nem tudja hogy én megtudtam.
2016. máj. 6. 17:40
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerek sem a tied, egy apasági vizsgálat nem árt, hiába később lett.


Én helyedben este mikor esztek csak az orra alá dugnám.

Az arca mindent el fog árulni.

Aztán beközölném az apasági vizsgálatot.

2016. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!