Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha megtudnátok hogy a feleségeteknek évekkel ezelőtt abortusza volt?

Figyelt kérdés
Volt egy szeretője egy ideig és terhes lett tőle,titokban elvetette.Régen történt,azóta jó a kapcsolatunk,van már gyerekünk is.

2016. ápr. 16. 18:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezt meg kell beszélni. Egy dolog az, hogy lefekszik mással. Az viszont már ettől is durvább, hogy még arra sem terjedt a figyelme, hogy gumit használjon. Mivel terhes is maradt valószínűleg nem egy félrelépésről van szó. Utána ahelyett, hogy eléd állna és elmondaná vállalva a felelősséget abortuszt csinál. Elképzelhető lehetett volna, hogy soha nem lett volna gyereketek és azt se tudtad volna, hogy miért. Állj elé és kérdezd meg. Ha akkor is hazudozik akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2016. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

Ismerősöm csak úgy csináltatott dns tesztet a (nem éltek együtt a gyerek anyjával), és kiderűlt, hogy nem az övé a 15 éves lány... Mekkora érzelmi vihar ez mindenkinek... A nő értelmiségi. De ezzel a lánynak ártott a legtöbbet. Hamarabb kellett volna elmondani.

Veled kapcsolatban, elhanyagolni egy nőt.. Milyen magányos és kétségbeesett volt. Ne csodálkozz, hogy vágyott az érintésre.

2016. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Védekezés mellett csúszott be neki a terhesség.Távol dolgoztam akkoriban,biztos hiányzott neki az érintés,ha lefekszik valakivel és elmondja,talán szemet hunytam volna felette.A terhességet is elmondhatta volna,tudom kitől volt,megbeszélhettük volna.Csak így átverve érzem magam,és azóta működő házasságban nem tudom bolygassam-e a témát esetleg borítva mindent?
2016. máj. 13. 16:29
 24/33 anonim ***** válasza:
74%

Nehogy már magadat okold, mert nem bírt a vérével!!! Ha te csaltad volna meg az asszonyt az itteni feminácik már megköveztek volna.

Nem te nyitottad szét a lábát, hanem az Ő döntése volt!!! Ha valaki, akkor te egy kicsit sem tehetsz erről, csak ő a hibás egyedül!

Biztos nem tartanám magamban. Valószínűleg én akkor is kidobnám, ha a megismerkedésünk előtt történt volna.

Az abortusz egy dolog. De hogy nem bízik benned, nélküled dönt a te életedről is, megcsal, hazudik, titkolózik, megbízhatatlan. Mi kell még?

Könnyű lenne azt mondani, hogy dobd ki azonnal. De ma már ez a normális, és a válásból is csak te jönnél ki rosszul, és a gyerek. A feleséged, meg még azzal is jól járna.

Viszont bele fogsz őrülni. Velünk nem igazán tudod megbeszélni, és ha magadban tartod, akkor diliház lesz a vége.

A kapcsolatotokat meg nem te teszed tönkre, ha előhozod, mert ő már régen tönkretette. Csak álomvilágban tartott.

Nem tudom mit tennék a helyedben, kicsit hasonló (nálad jobb) helyzetben vagyok én is, 4 éve, de még nem váltunk el. Viszont a "járulékos" problémák, állandó sértettségek, hallgatások, egyre világosabbá teszik, hogy a mi házasságunknak vége van. Lehet, hogy csak pár év múlva, de veletek is ez lesz.

2016. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

A férj helyében elàsnàm magam amiért annyira nem figyeltem a feleségemre, hogy ebből semmit nem vetten észre.


Amúgy nàlam a megcsalàs vàlóok. Akkor is ha évek utàn szerzek tudomàst róla.

2016. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt abortuszom, ezért a feleséged helyzetébe tudom magam képzelni, valószínűleg neki sem volt kellemes, de a helyedben inkább azért aggódnék amiért nem mondta el és nem azért, mert abortusza volt.
2016. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, ha a megcsalást elnézed/nézted neki, akkor az abortuszon miért akadsz ki?

(Most komolyan kérdezem.) Csinált egy hibát( megcsalt), aminek következtében terhes lett. Mivel nem tőled, elvetette, mert gondolom menteni próbálta a házasságotokat.

A legkevésbé ezért hibás, elég tré helyzet, ésszerű, hogy nem tartja meg a Jenő gyerekét, ha veled házas..


Alapesteben nem így reagálnék, hanem dühösen elmondanám a véleményemet, hogy átvágott, de te nem azért vagy mérges.

A következményért se legyél ami ebből következett szerintem.

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#26-os,Neked is ilyen okok miatt volt abortuszod?
2016. máj. 20. 17:43
 29/33 anonim ***** válasza:
45%
Megundorodnék. Vége lenne a kapcsolatnak. A megcsalás és az abortusz is olyan, amit nem tudok tolerálni.
2016. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ujra kezdenem új lappal az elejétől

Szó szerint

Eskü újítással pl ..

2016. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!