Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés
építőiparban dolgozik, egész nap jön-megy. nincs egy fix hely, mint egy irodistának, hogy bemegy 8-kor és 4-kor kijön. sosem tudom merre van éppen, tehát lekövetni nem igazán tudnám... na meg mivel házakban dolgozik, honnan dönteném el, hogy ebbe a házba most dolgozni megy-e vagy éppen megcsalni... a barátja nem hiszem hogy megmondaná ha meg is csal... ha kiderül hogy nem akkor meg tök hülyének nézne mindegyik :D a telefonjából, facebookjáról, viberről, stb... nyilván van annyi esze hogy kitörli ha olyan van.szóval lövésem sincs merre lehetne elindulni egyáltalán.
2016. ápr. 25. 08:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
itthon vagyok gyesen, nyilván megcsalom, a gyerek meg nézi :D
2016. ápr. 25. 09:11
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Van valami konkrét alapja a bizalmatlanságodnak, vagy annyi csak, hogy megtörténhet?

Igen, mindenkivel megtörténhet. Viszont, ha csak ezen agyalsz, te fogod tönkre tenni a kapcsolatot.

2016. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%

Az ok nélkül beképzelt hűtlenség mindig önbizalomhiányra utal, na meg arra a tucatnyi okra ami még kapcsolódhat hozzá. Ez lehet saját bűntudat hűtlenség miatt, elnyomott vágy a kapcsolatból való kilépésre és az újrakezdésre, korábbi rossz tapasztalatok, depresszió és társai.

A valódi okot nehéz megtalálni a tagadás miatt, csak komoly önvizsgálattal lehet feltárni.

Később majd súlyosbodik a helyzet, mert aki a netet bújja a jeleket kutatva az előbb-utóbb talál is valamit amire ráhúzhatja a saját paranoid képzelgéseit, és megindokolhatja, tovább erősítheti a félelmeit.

Telefon egy nőtől, új női ismerős Facebookon, többnapos munka egy nő házában, urambocsá női ismerős a baráti társaságban. Végül a feleség nem tudja magában tartani, jön a gyanúsítás, ellenőrizgetés, csökken a bizalom mindkét részről és emiatt megy gallyra a kapcsolat.

A belső okoknak kell először utánajárni.

2016. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy te csalod meg. Csak annyit írtam hogy okot szolgáltatsz rá, ha te erről egyből a megcsalásra asszociálsz akkor azt hiszem meg is van mi a gond. ;)
2016. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Kései Sirató ***** válasza:
71%

A válaszolók nem a kérdésedre válaszoltak. Ha konkrét gyanú áll fenn, akkor érdemes egy magánnyomozót fogadni, aki max 2 hét alatt kideríti.

Ha azt akarod megtudni, hogy alkalomadtán megcsalna-e , akkor egy nagyon csinos bombázót bízz meg azzal, hogy hívja el randira és az egész szituációt rögzítse, hogy lásd, hogyan reagál. Én ismertem olyan lányt, aki így döntötte el, hogy hozzá menjen-e egy fiúhoz, hogy ilyen próba elé állította és a fiú átment a teszten.

Lehet, hogy mindez arra lenne jó, hogy megnyugodj, ha pedig valóban megcsal, vagy megtenné, aakor nem érdemes vele maradnod.

2016. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
végre valaki aki a kérdésre válaszolt. köszi :)
2016. ápr. 25. 09:33
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

"Lehet, hogy mindez arra lenne jó, hogy megnyugodj, ha pedig valóban megcsal, vagy megtenné, aakor nem érdemes vele maradnod."


Igazad van, de ha én nyomoztatnék a párom után és kiderülne hogy nem csal meg, akkor egy utolsó szemétnek érezném magam, aki nem érdemli meg a párja hűségét és szeretetét. Értünk dolgozik, én meg ráküldök egy magánkopót mint egy elmebajos.. Brrr. Nem tudnék a szemébe nézni ezek után, a cél nem szentesíti az eszközt.

"Szia, főztem ebédet, mi volt a munkában? Ja, áttúrtam a ruháidat női hajszálak után, megnéztem a telefonodban az üzeneteket és a Facebookodat, követtelek a kliens házához hátha nő az, kikérdeztem a barátaidat hogy merre jársz egész nap, majd felfogadtam egy khurvhát hogy próbáljon leszólítani, végül egy magánnyomozót, mert azt se hiszem el, amit kérdezel. Nem talált semmit, szeretlek!"

Na kb ennyit érne az a kapcsolat.

2016. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 acelsziv ***** válasza:
10%
Tegyük fel, hogy nyomoztatsz utána. Kiderül, hogy tiszta a párod. Hogy fogod érezni magad? Tegyük fel, hogy még rá is jön, hogy a gyeden lévő asszonykája unalmában elmebeteg elméleteket gyárt ellene és nyomoztat utána. Ezek után szerinted mennyire fog bízni benned? Szépen készülsz megalapozni a meleg, szeretetteljes családi életet. -.-
2016. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Gyeden vagy közben meg GYP-s vagy, ez ilyen paranoiás unatkozásnak tűnik. "Jaj itthon vagyok egyedül a gyerekkel, túl primkó vagyok ahhoz,hogy olvassak, Tv nem érdekel mert már vége a szappanoperának és a gyerek el van magával, hmmm mit is csináljak? Jah biztos megcsal a pasim, és két építés között megd.g egy két csajt, nem is rossz, ki is írom a kérdést hátha valaki megerősíti ezt a paranoiás képzetemet aki meg lehurrog azt majd lefikázom"


Ez a te elmebeteg képzeted, sajnálom a párod.

2016. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Hát anyukám, ha meg is csalna a párod, én megérteném őt...
2016. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!