Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés
építőiparban dolgozik, egész nap jön-megy. nincs egy fix hely, mint egy irodistának, hogy bemegy 8-kor és 4-kor kijön. sosem tudom merre van éppen, tehát lekövetni nem igazán tudnám... na meg mivel házakban dolgozik, honnan dönteném el, hogy ebbe a házba most dolgozni megy-e vagy éppen megcsalni... a barátja nem hiszem hogy megmondaná ha meg is csal... ha kiderül hogy nem akkor meg tök hülyének nézne mindegyik :D a telefonjából, facebookjáról, viberről, stb... nyilván van annyi esze hogy kitörli ha olyan van.szóval lövésem sincs merre lehetne elindulni egyáltalán.
2016. ápr. 25. 08:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, az egyik korábbi hozzászólásodra reagálva az exnőjéről: becsüld többre magad. :) Te vagy a gyerekei anyja, nem az általad könnyűvérűnek jelzett nő. Rámászni meg csak arra lehet, aki hagyja. Ha egyébként nincs okod nem bízni a párodban, akkor tökmindegy lehet az is, ha cukortangában feszít a párod előtt a hölgyemény, akkor sem fogja megdugni.
2016. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Ha kiderülne, hogy utánam nyomoztat a párom, annyira nem háborodnék fel, mert nincs rólam mit kideríteni. Azt viszont mindenképpen meg akarnám tudni, hogy mivel adtam okot arra, hogy ne bízzon bennem, mert szerintem ez fontos, és felnőtt embert inkább ez kéne, hogy érdekelje, nem pedig hisztit csapni, hogy hogy tehet ilyet. Nyilván nem jókedvéből csinálja ezt senki.
2016. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%

" itthon vagyok gyesen" Na ettől könnyebben nem tudnád megcsalni ha akarnád.

De nekem is volt hogy OK NÉLKÜL gyanakodott az asszony. Na akkor úgy gondoltam hogy legyen igaza.. Most már lenne oka rá.

2016. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Na ettől könnyebben nem tudnád megcsalni ha akarnád."


Szerinted hova teszi a gyereket addig? Gyesen nem akkorával van az ember, amit ott lehet hagyni magában, míg az ügyeit intézi. A gyerek saját apjával is csak akkor tud kefélni, ha épp hirtelenjébe találnak valami ellopott időt a gyerek mellett, vagy ha átalussza az éjszakát és van energiájuk éjjel a szexre. Nemhogy még valami új pasit szedjen össze, aztán násztáncot járjanak egyással mielőtt ágyba kerülnek stb.

2016. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

jaj hagyjuk már elmebeteg vagy kérdező, ez egyértelmű. A válaszadókkal is cinikus vagy, biztos a pároddal is ilyen vagy, az ég óvja meg őt tőled..

te tényleg nem bízol meg benne? akkor meg válj el, neked nem való párkapcsolat. Olyan szerinted mikor lesz, hogy te csak úgy elhiszel valamit, mert bízol valakiben? és még gyereked is van...pokol lehet veled

2016. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Bele fog őrülni.. lehet, hogy a magánhekus követi két hétig, no de azután?

Alkalom mindig beleképzelhető, ha nem látod, hogy éppen mit csinál?

Amúgy jelentene az valami nyugalmat neked, ha kiderülne, hogy igen, megcsal?

2016. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!