Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csaladi rendezvenyen voltunk(100-200fo) ,es estere mar majdnem mindenki reszeg volt.A noverevel mar regebb ota ereztem a szikrta,es igy ittasan megtortent aminek nem kellett volna ,hogy megtortenjen. Azzal fenyeget,hogy elmondja mi tortent mert a baratnom nem erdemel meg engem ,inkabb legyek vele,szerintem megbolondult telejesen. Mit szolnanak a szuleik?

Egyebkent en 20vagyok ,baratnom 21 a novere pedig 24eves.

Kerlek segitsetek valamit ,mert megorulok!


2016. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
42%
Bezzeg ha csaj lesz0pik srácokat egy buliba őtmég sajnálni és elfogadni kell :D, Próbáld úgy alakítani hogy NEKED jó legyen.
2016. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Sikerült most szétbombáznod egy családot. Gratula. :3


Egyébként ha a nővére fogja elmondani neki, valszeg az jön majd ki belőle, hogy te másztál rá. Örülj ha nem jelent fel zaklatásért.

2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
61%
Ez neked hol zaklatás, nyilván mind a ketten akarták... Ha a lányok hibáznak mindenki a seggüket nyalja éshogy ne foglalkozz a múltal meg jaj szegények, szóval ne ess pánikba, fogd fel lazán a dolgot, megtörtént ennyi mond el a bnődnek, hogy ne tudjon fenyegetni a nővére, aztán keress egy teljesen új lányt őket meg felejtsd el.
2016. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
61%

13: Nyilván mind a ketten akarták, de általában ilyenkor ez szokott jönni hogy a hugica ne haragudjon... Ezért jobb elébe menni a dolognak és elmondani, hogy mi történt.


Párkapcsolat már ebből úgysem lesz, szóval azon kell dolgozni, hogy a lehető legjobban jöjjön ki a dologból.

2016. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Szerintem csak siman szakitok vele es osszejovok a noverevel. Nem kell titkolozni,nincs buntudat. Mondom neki ,hogy nekem ez nem megy mar tovabb ,nem vele van a baj stb. A noverehez ugyis jobban vonzodok meg jobb volt vele....
2016. máj. 17. 18:48
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Valld be a barátnődnek! Ennyi gerinc legyen már benne... A nővérével meg nem igazán kellene összejönnöd, mert akkor egy családot bombázol szét... A szülei is gyökérnek gondolnak majd, meg a mostani barátnőd is. De azért a nővérkét is megszaggatnám, hogy hogy lehet ekkora paraszt, hogy a huga pasijával kezd.... A családban és a baráti körökben tabu a másik párja jobbfelé..
2016. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy később ő is megfog téged csalni és koppansz egy nagyot.:)
2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hat ezaz, o mozdult ram. Latta ,hogy enyhen ittas vagyok es ramvetette magat! Igazad van ,ilyen novel biztos nem alakitok ki kapcsolatot. Meg 1-2x gerincre vagom es elbucsuzok az egesz csaladtol egy eletre! Koszi a valaszokat:)
2016. máj. 17. 18:58
 19/39 ~OnLány~ ***** válasza:
66%

Joj, az ital nem mentség, légyszives. Ha iszol is, akkor is tudod mit csinálsz.

Meg még van képed a nővérére fogni. Valld be, de aztán lépj ki mindkét lány életéből, mert gusztustalan, amit tettél.

Nem, ne várd, hogy együttérzőek leszünk, ez a te hibád is, edd meg, amit főztél.

2016. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Hát te mekkora egy gyökér vagy. Na, pont az ilyen pasiknak nem kéne levegőt se venniük, nemhogy barátnőt találni. Úristen, szánalmas vagy, de komolyan.
2016. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!