Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csaladi rendezvenyen voltunk(100-200fo) ,es estere mar majdnem mindenki reszeg volt.A noverevel mar regebb ota ereztem a szikrta,es igy ittasan megtortent aminek nem kellett volna ,hogy megtortenjen. Azzal fenyeget,hogy elmondja mi tortent mert a baratnom nem erdemel meg engem ,inkabb legyek vele,szerintem megbolondult telejesen. Mit szolnanak a szuleik?

Egyebkent en 20vagyok ,baratnom 21 a novere pedig 24eves.

Kerlek segitsetek valamit ,mert megorulok!


2016. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Akit erdekel!

Elmnondtam neki ,sirt de azt mondta ,hogy meg tud bocsajtani nekem ,csak a noverenek nem es ,hogy kitagadja a csaladjabol a noveret!

2016. máj. 18. 16:34
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy legfőképp "rossz ember", mert megcsaltad (bár tény, hogy ez is elég gusztustalan úgy önmagában), hanem amiatt, ahogyan hozzáállsz az egészhez. "Jaj, hát ez belefér, majd összejövök a másik csajjal, úgyis jobban kefél, én megtehetem." Amennyiben nem kamuzol, elég durva, hogy ennyire híján vagy mindenféle erkölcsnek és megbánásnak. A pszichopaták viselkednek így.
2016. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Uristen! Magas egy szinvonal lehet a csajod csaladjaban is, meg a Tiedben is. Eloszor is, testver nem tud testvert kitagadni :D

Masodszor, latszik, h rohadt fiatal vagy meg, es azt hiszed, h akarkit akarmikor gerincre vaghatsz. Majd ha leszel 38-40 eves es ott fogsz allni tok egyedul, es rajossz, h mar nem vagy akkora arc, mint regen, akkor latod majd, h mekkora gyoker voltal.

2016. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg ha csaj írná ki ugyanezt mindenki megértő lenne a nagy lófsz megtörtént ennyi belefér mint a kis pitsáknak a sz0pkodás idegen srácoknak, azt is hűde elkell fogadni akkor ezt is szépen lenyelitek.
2016. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki mondta, hogy a nőknek el kell nézni ugyanezt...?
2016. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
#34 nagyon adlak!
2016. máj. 19. 23:55
 37/39 anonim ***** válasza:
Ez komoly???
2016. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Igen,az.
2016. máj. 28. 19:56
 39/39 anonim ***** válasza:
Hú, az Istenit... Ilyet már olvastam, csak ott a csaj a nővére pasijával kavart. Kedves Kérdező! Ez egy undorító cselekedet volt a részedről, ezt tudom mondani. És még valami: nehogy összeállj a nővérével, mert akkor azt fogod kapni: "Na mi van, először a húgom, aztán én? Legközelebb anyánkkal akarsz majd összejönni?"
2016. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!