Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csaladi rendezvenyen voltunk(100-200fo) ,es estere mar majdnem mindenki reszeg volt.A noverevel mar regebb ota ereztem a szikrta,es igy ittasan megtortent aminek nem kellett volna ,hogy megtortenjen. Azzal fenyeget,hogy elmondja mi tortent mert a baratnom nem erdemel meg engem ,inkabb legyek vele,szerintem megbolondult telejesen. Mit szolnanak a szuleik?

Egyebkent en 20vagyok ,baratnom 21 a novere pedig 24eves.

Kerlek segitsetek valamit ,mert megorulok!


2016. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Utolso,puszika draga!
2016. máj. 17. 20:43
 22/39 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom egy undorító, szánalmas, gerinctelen féreg vagy, akkor keveset mondok. Ennél több szót és időt nem is fecsérelek rád, köpj fel és állj alá.

Amúgy azt remélem tudod, hogy mindenki azt kapja az élettől, amit ő is adott. ;)

2016. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Ja és nem a 20-as vagyok, hanem egy másik 73%-os..
2016. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Rossz ember vagy. Edd meg amit foztel pici fiu.
2016. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Koszonom ,megnyugtattal ,hogy nem a 20-as versenyzo tert vissza!

Sajnalattal olvasom ,hogy milyen negativ erzelmeket valtottam ki beloled,remelem ettol meg jol alszol! Szep almokat,puszi!

2016. máj. 17. 22:26
 26/39 A kérdező kommentje:
Ettol miert lennek rossz ember? Mert kicsit ittasan megcsaltam a baratnomet egyszer? Ne szorakozz mar,akkor akik embert olnek azok mik?
2016. máj. 17. 22:28
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, úgy fogok aludni, mint a bunda.

Amúgy mégis szerinted mi vagy, talán egy áldott jó ember? A gyilkosokat ne keverjük már ide, teljesen más tészta, számomra ők nem is emberek. Sokkal inkább vagy eg undorító, aljas ember.

Olyan lazán beszélsz az esetről és olyan magas lóról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne félreb*aszni a barátnőnk nővérével..

Mit hangsúlyozgazod, h ittas voltál?! Kit érdekel? Ez a mentség? Hát annak elég szar, ez semmire nem mentség, aki nem bírja a piát ne igyon, ennyi.

Legalább vállalnád a tetteid következményét, de ennyi gerinced sincs.


Látszik amúgy, hogy csak provokálod a népet. Gyenge.

2016. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Az én volt barátnőm, is ilyen volt, magas lóról beszélt, mondjuk ő 35 éves. Rá is fázott rendesen.

Visszaszívattam, azóta meg nem képes magához térni. De az élet más téren is megszívatta.

2016. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 ~OnLány~ ***** válasza:

Ide figyelj, ha ennyire le*arod a véleményünket és a barátnődet, akkor mit rinyálsz itt, hogy mindjárt megőrülsz, meg hogy segítsünk?!

Akkor hagyd ott, kész, punktum!

2016. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha van vér a kis pucádban;akkor elé állsz és elmondod. Csak ne Gyere neki is azzal a dumával;hogy sokat ittál! Aztán pedig szépen elfelejted mindkettőt.
2016. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!