Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátható valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható valaha?

Figyelt kérdés

Párommal 5 év után véget ért a kapcsolatunk.

2,5 év után félre lépett. fél éven keresztűl a szemembe hazudott mire megtudtam. talán ott romlott el minden...rá egy évre én léptem félre...nagyon magányosnak éreztem magam, nem foglalkozott velem. elmondtam neki.. ekkor már együtt éltünk. azt hittem vége, elkezdtem össze csomagolni de ő volt az aki vissza tartott, megbocsátotta bűnöm. Eltelt újabb 2 év, ő a munkának élt/él... éjjel nappal dolgozott, nem volt otthon, magamra hagyott állandóan, egy kedves szava nem volt hozzám, csak a pénz hajtotta...nagyon keveset voltunk együtt. Amikor én dolgoztam ő otthon volt, amikor én voltam otthon ő dolgozott, se közös program nem volt, se egy szeretlek se egy szép vagy drágám.. semmi. Öcsém halál évfordulója is volt, nagyon magam alatt voltam, megismertem valakit akivel nagyon jól éreztem magam, aki elvitt kirándulni is. Ezt mind elmondtam a páromnak, természetesen nem reagált rá túl jól. Továbbra is a munka munka munka...én meg egyedül voltam, újra megtettem amit két évvel ezelőtt. Megcsaltam az imádott férfit, aki közös jövőt tervezett velem. Nagyon megbántam, ha tehetném én magam köpném szembe magam. Nem kellett volna, volt egy gyenge pillanatom, egyedül voltam és magányos, tudom hogy nem kellett volna...elmondtam neki . Szakítottunk. Külön költöztünk. 14 éves korom óta voltam vele, ő 16 volt. Most vagyok 20 ő pedig 22. Tudom mekkora féreg voltam, hogy ezt tettem...és szánom bánom. Hiába mondom hogy többé nem teszem meg, jogosan mondja és mondják az emberek, hogy "ja persze". Pedig én tényleg így gondolom. Szeretném őt mindenképpen vissza kapni. Egyedül is meg vagyok és talpra állok, de ő volt a mindenem, a lelkitársam, akit megcsaltam és ezt soha nem fogom magamnak megbocsátani. Ha volt valaki hasonló helyzetben kérem írja le a véleményét. Lehet ebből még a jövőben valami? Nem akarom őt elveszíteni.

A flegmák és okoskodók kérem hagyjanak. Segítséget kérnék, nem pedig ennél nagyon lealázást, mert tudom mekkora súlya van annak amit tettem. Tisztában vagyok vele. 1 hét telt el a szakításunk óta, nem keres... én írtam neki, hogy holnap megyek arra felé ( mert most 80 kmre lakunk egymástól, ott van az iskolám amit még nem fejeztem be) és hogy van e kedve találkozni?! azt mondta oké, amiket ott hagytam cuccot odaadja de ennyi... elkezdtünk komolyabban beszélgetni, azt mondta végleges a döntése. Lehet 1 hét után végleges a döntése? Zaklatott lelkiállapotban sok mindent mondhat az ember. Találkozzak vele vagy inkább várjak még 3-4 hetet, hogy kialakuljon úgymond egy hiányérzet irányomban?! Interneten ismert Adam Joyrider - hogyan szerezd vissza az exed videója, Anno mikor ő csalt meg, ez által szereztem őt vissza... érdemes lenne ezt újra eljátszani? 5 év után sikerülhet vissza kapnom őt ekkora vétekkel? És ha ugyan azt a tanácsot követem mint akkor 3 éve? Kérlek segítsetek.


2016. máj. 31. 13:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igazán? Ami 2 vagy 3 évvel ezelőtt történt az már a múlt hiszen nagyon fiatalok voltunk (16-8 évesek)

Azóta sok minden javult... Csak nem értem a férfiak miért nem értik meg azt hogy egy nőnek kell a figyelem és törődés.

Szerintem ha valakit megcsalnak, az a megcsalt fél hibája...mivel logikusan nem tett a kapcsolatért. Valami hiányzott. De!- szereti az a fél aki megcsalta, és bánja, hogy ezt tette.

Nem tudom megfogalmazni...lényeg hogy én értem.



Köszönöm a válaszokat! Nyilván nem itt fogok választ kapni...


" ha valakinek elromlik az autója, nem a szomszéd fizikust kéri meg, hogy segítsen megjavítani az autót, hanem az autószerelőt !" lehet túl leegyszerűsített a példa...de logikus.

2016. jún. 2. 22:48
 22/22 anonim ***** válasza:
Ennél halottabb nem nagyon lehet egy kapcsolat. A megcsalás kb. a legkisebb probléma a történetben. Hiába "imádsz" valakit ha rosszul érzed magad mellette. A jó kapcsolat attól jó, hogy jól érzed magad.
2016. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!