Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amit tettem arra nincs mentség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tettem arra nincs mentség. Hogyan engeszteljem ki? Szeretem.

Figyelt kérdés

Huszon evesek vagyunk az ikertestveremmel es van az a bizonyos lany. Nő. Mindketten joban vagyunk vele, regen a testverem jobban kedvelte, de hozzam all kozelebb, miota osszejarunk (eleg sokszor lefeküdtünk egymással es minden alkalom őrületes volt).

Szamomra a testvérem a legfontosabb ikrekhez kepest is különösen szoros a kapcsolatunk es eleg rosszul érintett mikor kibokte h féltékeny rank. De orultem h vegre elmondta mi bantja. Az egeszbol vegul az lett hogy jo cseréljünk. Egy ejszaka es Ennyi.

Teljesen ugyanugy nézünk ki. O 1-2 centivel magasabb nalam de azt is csak akkor lehet észrevenni ha szorosan egymás mellett állunk.

Meg volt beszélve a lánnyal egy találkozó hogy feljön hozzam es akkor jol érezzük magunkat kicsit ahogy szoktuk. Eleg rosszul ereztem magam hogy a testveremnek adom Ot de... Nem tudom azt akartam h neki is jo legyen.

Kicsit egymásba gabalyodtak de rosszul sült el a dolog a lany az elojateknal rájött... Persze napok ota nem beszel velunk. Nagyon dühös vagyok magamra amiert ekkora roh**ék voltam pont vele.

Tudom hogy amit tettem megbocsajthatatlan es a minimum h terden csusszak elotte de nem veszithetem Ot el.

Eddig azt hittem azert kedvelem ennyire őrülten es azert kivanom minden percben mert jo vele a szex. De rajottem h szeretem. Nagyon.


(Bocs a helyesirasert mobilról pötyögtem.)


2016. júl. 6. 14:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy amit tettem megbocsajthatatlan es a minimum h terden csusszak elotte de nem veszithetem Ot el."


Mégis mit változtatna, ha térden csúsznál előtte? A bizalmát egy életre eljátszottad, és a történtek után az is teljesen nyilvánvaló számára, hogy nem szereted, soha nem is szeretted.


(Ne keverd a "szeretlek"-et azzal, hogy "szükségem van rád", vagy azzal, hogy "sérti az egómat, hogy - teljesen jogosan - faképnél hagytál".)

2016. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem, már tudom. És jóvá fogom tenni, kerüljön bármibe.

Ma végre már felvette a telefont is. Talán hajlandó lesz személyesen is beszélni...remélem.

2016. júl. 6. 18:09
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak az a gáz, hogy hazudtatok. Végülis ha ugyanúgy néztek ki, ugyanazt tudjátok, és csak barátság extrákkal volt köztetek, akkor nem mindegy a csajnak, hogy melyikőtökkel van éppen?
2016. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem nem mindegy neki. Anyádnak se lenne!


Szóba nem állnék egy ilyen emberrel! Éz alatt már nem sok minden van. A kutyáddal se bánsz így! Nemhogy egy nővel! Meg fogjátok úszni de nem érdemlitek meg!

2016. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Pedig ha a lány felvette neki a telefont és szóba állt vele akkor nagyon sanszos hogy szereti ezt a bunkót. Ami még durvábbá teszi ezt a helyzetet, mert így nem csak "egy nővel" akarták ezt a cserésdit megjátszani hanem azzal a nővel, aki gyengéd érzelmeket táplál(t) iránta...
2016. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szeret(ett) a csaj úgyhogy gratulálok
2016. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!