Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amit tettem arra nincs mentség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tettem arra nincs mentség. Hogyan engeszteljem ki? Szeretem.

Figyelt kérdés

Huszon evesek vagyunk az ikertestveremmel es van az a bizonyos lany. Nő. Mindketten joban vagyunk vele, regen a testverem jobban kedvelte, de hozzam all kozelebb, miota osszejarunk (eleg sokszor lefeküdtünk egymással es minden alkalom őrületes volt).

Szamomra a testvérem a legfontosabb ikrekhez kepest is különösen szoros a kapcsolatunk es eleg rosszul érintett mikor kibokte h féltékeny rank. De orultem h vegre elmondta mi bantja. Az egeszbol vegul az lett hogy jo cseréljünk. Egy ejszaka es Ennyi.

Teljesen ugyanugy nézünk ki. O 1-2 centivel magasabb nalam de azt is csak akkor lehet észrevenni ha szorosan egymás mellett állunk.

Meg volt beszélve a lánnyal egy találkozó hogy feljön hozzam es akkor jol érezzük magunkat kicsit ahogy szoktuk. Eleg rosszul ereztem magam hogy a testveremnek adom Ot de... Nem tudom azt akartam h neki is jo legyen.

Kicsit egymásba gabalyodtak de rosszul sült el a dolog a lany az elojateknal rájött... Persze napok ota nem beszel velunk. Nagyon dühös vagyok magamra amiert ekkora roh**ék voltam pont vele.

Tudom hogy amit tettem megbocsajthatatlan es a minimum h terden csusszak elotte de nem veszithetem Ot el.

Eddig azt hittem azert kedvelem ennyire őrülten es azert kivanom minden percben mert jo vele a szex. De rajottem h szeretem. Nagyon.


(Bocs a helyesirasert mobilról pötyögtem.)


2016. júl. 6. 14:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

10-es hú de igazad van! Igen, nem tudja egyik válaszoló sem, hogy milyen egy ikerkapcsolat, ettől ők széthúzó mocsok emberek, tényleg felháborítóak – Szarkazmus.

De azt tudják, hogy nem lehet egy emberi lénnyel így bánni, pláne olyannal nem, akit ELVILEG szeretünk. Egy kicsit nem ártana tanulnod empátiából, és beleképzelni magad a lány helyébe.

A hülye az, aki forgalommal szemben autózik.

2016. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé eljátszottad a bizalmát, és most zavarja a büszkeségedet, hogy szakított veled.
2016. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Ikertesóm van. És feljelenteném a tiéd.
2016. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért ilyen szánalmasan az emberiség!? Hibázott és ennyi! Nem a mi dolgunk ítéletet hozni!! Segítséget kért!! Ha tudsz adj ha nem lépj tovább DE NE ÍTÉLKEZZ! Sodrodni kellene az árral?? Nem hiszem, az a legnagyobb hülyeség! Ezért tart itt az emberi faj ahol! Nem kiálnak egymásért hanem az "erősebbhez" áll vagy "ahol többen vannak "
2016. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

Ezt alaposan elk­úrtad, te idióta :D

Nagyon alaposan eljátszottad a lány bizalmát, ha van benned egy kis gerinc, akkor szépen békén hagyod és nem is próbálsz meg visszaalvászkodni hozzá. Legközelebb pedig egy picit többet gondolkodj, amikor ilyen kiváló ötlet merül fel benned :D.

2016. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha a tesódat akarta volna lefektetni valaki anélkül hogy beleegyezett volna, te melyik oldalon állnál? Vagy ehhez fiú ikernek kellene lennem, hogy megértsem, ha a pasim átpasszol a tesójának egy dugásra? Sőt, még tanácsokat kéne adnom, hogy hogyan viselkedjen? Köszönje meg, hogy ennyivel megúszták!!!!
2016. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

#10

Itt nem arról van szó, hogy milyenek az ikertestvéri kapcsolatok, hanem hogy értelmes ember ilyet nem csinál, mint a kérdező. Nem mentség az ikertestvériség, mert nem állatok vagyunk elvileg, hanem intelligens emberek. Már aki.

2016. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

Én a lány helyében soha a büdös életben nem akarnálak többé látni, a dolgot erőszaknak tekinteném, amire te rábólintottál, és beleegyeztél.

Undorodnék tőled, jöhetnél térden csúszva, max beléd rúgnék.

HAGYD BÉKÉN.

Remélem, hogy kamu, és ilyen istenbarma nem létezik...

2016. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
#17 igazad van nem állatok vagyunk!! Az allatok magassabbak az embereknél mert az ember ma mar nem tud segíteni!! Segitseget kert es csak tamadjak az "intelligens emberek"! Az inteligens ember vallasokat teremtett hogy befolyásolják magukat gyilkoljak egymást hogy aztán vedhessek majd masokat gyilkolhassanakÉs az ikertestveri kapcsolat lehet nem mentseg de hidd el szorossabb mindennel! Lehet ne igy kellett volna de megtörtent! Ennyi nem tudsz rajta változtatni!! Az emberiseg ezert vn halalra ítélve mert minden ember a felsobbrenduseget latja es nem az összhangot keresi a termeszettel! Csak az inteligens ember hogy megertse ezt az alap dolgot amit az utolso állat is megert nem tudja felfogni....
2016. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is van ikertestverem, de soha nem fekudtunk le egymás kapcsolataival
2016. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!