Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megingott a véleményem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a véleményem a monogámiával kapcsolatban. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkoztam ezen, és nem tudom eldönteni, hogy mi lenne a helyes. Hagyni, hogy a párunk olykor-olykor mással is jól érezze magát, ha szeretné? Vajon önző kisajátítás az, hogyha csakis magunknak akarunk egy embert? Ne flörtöljön, ne csináljon semmit ellenkező nemű emberekkel? Amíg tart a szerelem, nyilván egyik félben sem merülnek fel ilyenek általános esetben. De mi lesz 10-15-20 év múlva? Vajon csak a saját egónk miatt nem tartjuk ezt helyesnek? Ha amúgy minden rendben van a kapcsolatban, miért tartjuk ezt ennyire szörnyűnek? (A kérdést csupán kíváncsiságból teszem fel, nincs semmi "megcsalásos stb" előzménye) 28N
2016. aug. 2. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20. Az intelligens ember inkább azon van hogy elszökjön, nem hogy rab maradjon. Vagy megosztják a szelet húst emberségből.

Az is hülyeség, hogy egy meztelen nőre aki szép, feláll.

Volt már olyan, hogy épp csajom állt velem szemben teljesen meztelenül(fürdés) és nem áll fel, ha elég meztelen nőt láttál már.

Sokszor negatívnak tartom magam... Amíg nem jön valaki, aki meg nem mutatja, mennyire is lehet valaki reménytelen és negatív együttesen.

2016. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Szergej55 ***** válasza:
60%
Úgyis megcsalásnak éreznéd, ha a párod rajtad kívül más nőcivel is mókázna, hiába írsz itt mást.
2016. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 RoseTyler ***** válasza:
56%
Sosem gondoltam, hogy a teljes monogámia lenne az üdvözítő út egy párkapcsolatban. Nálunk itthon a szabályok le vannak fektetve, hogy nem gáz, ha olykor félremegyünk akkor, ha szembejön egy valóban kihagyhatatlan partner. (Az a lényeg, hogy ne azért akarjunk mással dugni, mert egymással már nem jó.) Tíz év alatt még nem jött szembe ilyen egyikünkkel sem. Talán pont a fene nagy szabadság miatt már nem is olyan érdekes a téma, vagy a fene tudja... Persze, félredugni csak ésszel. Ne legyen belőle kellemetlen meglepetés (gyerek, vagy valami nemi betegség). 32N
2016. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as

Így a jó. Valszeg ezzel a megállapodással ki is húztátok a megcsalás méregfogát, a tiltott gyümölcsöt.

Viszont akkor is ez a jó, ez az, ami nekem is kéne, ez a szabadság.

2016. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Először is olyan partnert kell választani, akivel hasonlók a szexuális érdeklődésetek, és ezt szépen febntartani. Sokan azért mennek félre, mert unják, hogy megint ugyanabban a házban, szobában, sötétben ugyanaz a póz, elunják magukat a felek. Néha kellene szerepjátékozni, bevállalósnak lenni, sőt kreatívnak, új ötleteket belevinni. Azért ez sokszor segít, hogy az ember ne akarjon más...

Ha meg ne adj isten, mást akarna... Legyen őszinte. Beszéljük meg. Nekem ennyi volt a kérésem a páromhoz, hogy ha ilyen vágyai lesznek, akkor szóljon, és megoldjuk. A folytonos mással kefélést nem bírnám elviselni, monogám kapcsolatra vágyom, de ha 10-20 év után azzal állna elő, hogy most ki akarná próbálni mással, valószínűleg belemennék. Egy kufircon nem fog múlni a kapcsolatunk. Vagy ha van valami, amit nagyon ki akar próbálni, de én nem tudom neki megadni, bármennyire szeretném. Nem esne jól, de nem ezen fog múlni. Csak ne a hátam mögött tegye.

Egyébként hasonló a hasonlóval. Ne csapjuk be a másikat, ennxi a lényeg. Van nőből és férfiból is bőven, aki nyitott kapcsolatra vágyik. Semmi baj nincs velük, csak inkább egymással legyenek :).

2016. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!