Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak megszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszerettem a kolléganőmet a 3 hónapos terhes feleségem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött egy kolléganőm és nem tudtam mit csinálni elkapott a hév. Az hogy megcsaltam egy dolog nem gond nem tudná meg de sajnos megszerettem a kolleginát. Mit csináljak gyűrjem le a dolgot és tarsam titokba vagy mondjam el a feleségemnek
2016. aug. 12. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass csak a 42- esre....

Tapasztalt férfi...Népes családja van. Másnak ez csak 3 életébe férne bele......😁

2016. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
51-s 😂.
2016. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Band meg amit tettel elestel de van ujrakezdes es megbocsajtas

A csaladod a legfonotsabb nem a p@na az csak testi kivanasa nem szerelem kevered a kettot

Igazi szerelem soha soha nem mas ember eltiprasaval hazugsaggal aljas titkolozassal kezdodik Ami igy kezdodik az enm szerelem az onzo szexualis vagy

Az ano aki csalados ferfi al teszi magat maga a ferto aljas nember nem igazi no es szeretet sem igazi hiszen csaladot tapos szet az nem szerete

Aki szeret var elenged mert torodik veled

2016. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 7-esnek igaza van. De, ha nem ezzel, akkor majd később mással törik ketté az életed. Itt nem pénz meg pletyka a lényeg. Ha szereted a gyereked, nem teszel ilyet, ha szereted a feleséged, nem teszel ilyet. Most megtetted, a lelkifurdalásod hamar elszáll, és megteszed napi rendszerességgel majd. Természetessé válik. Amúgy egy lényegtelen kérdés: te is kellesz a könnyűvérű kolléganőnek? vagy csak te lettél odáig érte. Az egy alkalmas szex óta kért vagy akart tőled valamit?
2016. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
95%

42-es, illetve most már 50-es!

Nekem volt szerencsém egy ilyen férjhez, mint maga.

Én az első voltam a sorban, de még 3 nőtől született 3 gyereke.

Tőle megkérdeztem, de nem kaptam elfogadható választ, most magától kérdezem:

Nem tűnt fel még magának, hogy egy életre szóló párkapcsolatra alkalmatlan a személyisége?

Akkor minek erőlteti?

Nem lenne azzal semmi baj, hogy maga egy felelőtlen, szánalmas kis pinaviador, aki abban látja a gyökértelen, nyomorúságos élete egyetlen célját és értelmét, hogy a farkát mindig meleg helyen tudja, de miért gyárt mindenhova gyerekeket???

Azt hiszi, hogyha csorgat nekik havonta valami kis pénzt (ha egyáltalán csorgat! mert nem hiszem, hogy a 6 gyereke a magától kapott pénzből boldogul) akkor ezzel minden rendben, maga teljesítette a szülői, apai kötelességét? Hol van a családfő, az apai nevelés, az apai minta a családban? Pfff....

Eddig 4 csonka családot hagyott maga mögött és erre úgy tűnik még büszke is.

A szerencsétlen gyerekeit nem sajnálja?

Persze, hogy nem!

Akkor nem csinálná megalapozatlan kapcsolatokba, szakmányba a gyerekeket.

Bár a nőkön is csodálkozom, akik a maga múltja ismeretében szóba álltak magával, sőt gyereket szültek, van amelyik kettőt is! Tényleg az eszem megáll!

2016. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
4%

42-es vagyok válasz 55-re és mindenre.

Úgy kezdődőtt hogy 13-éves koromban volt egy sport balesetem amiben elvesztettem az eszméletem egy időre, és amikor magamhoz tértem átgondoltam mennyire törékeny az élet, egy pillanat alatt vége lehet, és az én hitem szerint nincs tovább. Ekkor döntöttem hogy használom az életem és ha nem stimmel valami akkor nem eröltetem hanem másképpen csinálom. Ez leforditva a párkapcsolataimra azt jelenti hogy az élet útján ha valakivel együtt haladunk egy irányba akkor sem tekintem a tulajdonomnak, és ha utunk elkanyarodik akkor megyünk külön tovább. Így haladok most az úton a negyedik partneremmel. Sosem én akartam gyereket, de sosem elleneztem, hiszen utánam nem marad más csak ők. Nálunk minden volt és jelenlegi párom jóban van egymással, a gyerekek együtt játszanak persze a korkülönbség ennek határt szab. A exek uj partnerei is elfogadják ezt és segítünk egymásnak ahol lehet. Hogy ez így legyen mindenkitöl kell kompromisszum de szerencsére van. Természetesen a szex-nek fontos szerepe van az életemben de egyszerre két nővel sosem voltam ilyen viszonyban.

2016. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

" Két dolgot tartok fontosnak, 1) a gyerek ne sérüljön a kihordási szakaszban, ha a kérdező elmondja mi történt a terhes felesége hogyan fogja megélni? nyugodt marad nem lesz ideges nem fog kiabálni, nem akar majd válni vagy párterápiára járni, nem lesznek alvatlan éjszakái ? mindenki tudja a válszt."


A gyetek akkor sem sérült volna,ha a kérdező nem szúrja fel a kolleginát...

De ugye ez,mint opció,meg sem fordult a drága,esendő kérdező fejében!

(ha ráérek, majd hoz elmorzsolok egy könnycseppet)


2) az érzelmeknek nem lehet ésszel parancsolni ami megtörtént megtörtént, ha már így van a férfi hozza ki a legtöbbet a szertő kapcsolatbol. Ha a mostani szerető az igazi az tud várni, ha nem akkor pedig majd ha megszületett a gyerek, egyszer emondja hogy milyen kalandja volt korábban. WIN-WIN szituáció.


De lehet parancsolni...itt veritek magatokat,hogy az "agyatokra hallgassatok,ne az érzelmeitekre",akkor ez vajon a ti esetetekben miért nem működött??? T

Tudom,nektek mindent szabad,mert nektek egy életetek van,ami törékeny!

Mondok egy nagy újságot: mindenkinek egy van és nagyon törékeny... A feleségé pl.könnyen lehet,hogy a kérdező nagy "érzelemitörésébe" fog kettétörni!

2016. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor magamhoz tértem átgondoltam mennyire törékeny az élet, egy pillanat alatt vége lehet, és az én hitem szerint nincs tovább."


Ezek szerint te ezt úgy értelmezted, hogy minél több nővel legyél, lehetőleg minel tobb gyereked semmi esetre sem 1 nőtől. Hmm..érdekes felfogás.

Talán a torekeny elet tudataban kellene megbecsulni a CSALADOT!

Persze ez csak az en velemenyem. Lehet túl szentimentális vagyok.

2016. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerecsenmosdatás....Valamire rá kell kenni a dolgot. Nagyszerű lehet ez az összetartó nagy család....volt feleségek, gyerekek, új pasik, új gyerekek.....és mindez ki miatt jött létre? F☆sza nagyon. Őket is meg kellene erről kérdezni.
2016. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerecsenmosdatás. Ez a legjobb szó rá.
2016. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!