Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak megszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszerettem a kolléganőmet a 3 hónapos terhes feleségem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött egy kolléganőm és nem tudtam mit csinálni elkapott a hév. Az hogy megcsaltam egy dolog nem gond nem tudná meg de sajnos megszerettem a kolleginát. Mit csináljak gyűrjem le a dolgot és tarsam titokba vagy mondjam el a feleségemnek
2016. aug. 12. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
84%

Elhanyagolt kikapós asszonyka....hogy jön ez most ide?

Ó de szar helyzetben vagy kérdező....

De magadnak keverted....szegény kisbaba...

Ha a feleségeddel maradsz, akkor is csalni fogod amíg csak teheted.

2016. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

20#

Ezek szerint normalis ha egy hazassagban csalják egymást?

Hat nem is tudom...felenk ez nem normalis dolog!

Vagy ha mar valaki lealacsonyodik arra a szintre, hogy megcsalja a parjat annak legyen gerince vallalni a tettet! Nem igy van?

2016. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
80%

" Az itteni megbántott női kórusra ne hallgass mert ők is pont ugyanúgy csalják a párjukat (hihetetlen sok az "elhanyagolt" kikapós asszonyka) csak az ugye nem derül ki és így lehet az igazság bajnokait"


Mint ez a példa is mutatja,ezért ilyenek az elhanyagolt "kikapós anyukák"! :-D

2016. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
58%

"Ezek szerint normalis ha egy hazassagban csalják egymást? "

Hogy mi a normális az teljesen szubjektív dolog. A tények viszont azt mutatják hogy a többség csalja vagy csalta már meg a párját. Erről persze hivatalos statisztika nincs és nem is lesz ,mert a látencia annyira magas.

2016. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

De te tudod,hogy mi a stájsz(pedig nincs hivatalos statisztika) és ez a lényeg!

:-D

2016. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
16%
Jóhogy..Saját statisztika,teljesen reprezentatív,olyan mint a választásoknál az urna utáni exit poll adatok. Mondjuk úgy az összes bizalmas ismerősöm csalja vagy csalta már a párját férfi és nő is.És kikapós asszonykákkal meg hát volt jónéhánnyal dolgom.
2016. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
0%
Ku rd meg még jol bass za meg a kur va isten
2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
80%

Egy tömény mondat,amiben benne van minden:

Növessz gerincet.

Ha elhagyod fizesd a gyerektartást,minden hónapban add oda a fizetésed felét az ex-ednek,ha már nem volt benned annyi emberség,hogy nem csinálod fel a feleséged ha utána egy Qrva miatt elhagyod.

2016. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
44%

Na megjött a sok szentfazék...


Kérdező...egyértelmű hogy gáz amit tettél, sőt...Viszont azt ne magyarázza meg senki se, hogy az érzelmeknek lehet parancsolni! Mert aki így gondolja, soha nem volt szerelmes...


Egyértelmű hogy mit kell tenned: kivágtad magad alatt a fát s amilyen gyorsan ez sikerült, olyan gyorsan állj a párod elé, és mondd el neki. Biztos vagyok benne - es egyben lehetetlen is - hogy nem lenne már normális a kapcsolatod a feleségeddel és előbb utóbb úgyis kibukna az egész. Csak a gyerek miatt ne legyél vele, mert ha nincsenek érzelmek, jönnek a konfliktusok és előbb - utóbb ezt a gyerek is észleli majd és akár rajta is csapódhat a jövőben. Gondolom azt nem szeretnéd, hogy majd a gyerek magát hibáztassa majd ha nagy lesz, hogy "miatta" vagytok csak együtt...


A férfi voltál ahhoz hogy megcsald, legyél férfi ahhoz is hogy vállalod a következményeket és elmondod. Inkább most, mint később...

2016. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Vállald a tetteid következményeit! Ez így fair! Ennyit már a feleséged is megérdemel.
2016. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!