Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak megszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszerettem a kolléganőmet a 3 hónapos terhes feleségem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött egy kolléganőm és nem tudtam mit csinálni elkapott a hév. Az hogy megcsaltam egy dolog nem gond nem tudná meg de sajnos megszerettem a kolleginát. Mit csináljak gyűrjem le a dolgot és tarsam titokba vagy mondjam el a feleségemnek
2016. aug. 12. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%

Jaa hogy te a szereteted penzzel mutatod ki???? Szerinted az gyereknevelesnek minosul?? Az asszonyod mellett massal kufircolsz es nem mondod el neki? Tudod mi vagy??

Egy gerinctelen aljas fereg!Nem más!

2016. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

"Én örülök hogy fizethetek majd gyerektartast mert szeretem a gyerekem és többet is fogok majd fizetni"


Jajj, te kis naiv...

A legtöbb pasi így kezdi, hogy ő mindent, de mindent meg fog adni a gyereknek válás után is.

Aztán mikor először közli az anyjával, hogy nem akar menni a bácsival sehová, akkor másképp fogod látni a dolgokat.

Meg amikor majd csak akkor hív, ha kell egy új ruha, telefon, kondibérlet, és a "köc.sög anyja sajnálja rá a gyerektartást".


Meg ha összeszedsz valami libát, aki először azt nehezményezi, hogy "minek kell pénzelni azt a hül.ye kur.vát, azért, mert kipott.yantott neked egy gyereket?" meg elkezd hisztizni, hogy nem is a gyerek miatt mész láthatásra, hanem a volt feleségedhez.


És eltelik pár év, mire észbe kapsz, arról fogod kiírni a kérdéseket, hogy lehetne megúszni a gyerektartást, vagy legalább is csökkenteni, mert "a volt feleséged ebből dorbézol", és ha utána számolsz, már fél éve nem is hiányoltad a gyereked.

Főleg úgy, hogy apa-gyerek kapcsolat soha nem lesz köztetek, az első perctől kívülálló leszel.

Nem látod elindulni, nem hallod az első szavát, nem veled lát először karácsonyfát, nem veled csodálkozik rá a hóesésre, nem te viszed fociedzésre, nem te tanítod meg úszni.


Idővel csak egy kolonc lesz a nyakadon, aki elrontja a hétvégéidet, miközben a volt nejed ilyenkor bulizhat, és aki miatt apad a bankszámlád.


És most ne mondd azt, hogy te aztán soha, mert ha egy éve neked azt mondja valaki, hogy megcsalod a terhes feleséged, és el akarod hagyni, akkor azt is lehül.yézted volna. És tessék!


Így múlik el a világ dicsősége...

És ahogy elnézem, te már eldöntötted, hogy otthagyod a feleséged, és a másik nővel próbálkozol, aztán lesz ami lesz.

2016. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 rrrrrreennnnn ***** válasza:
79%

#9! Örülsz? Mi is rendkívül örülünk a te örömödnek!

Hogy nem vették észre nálad anno az orvosok,hogy nem fejlődött ki a gerinced?

Minek csináltatok gyereket egy s z ˆ r kapcsolatba? Mert az volt,ellenkező esetben nem tettél volna ilyet a várandôs nejed mellett!

Válj el,kösd össze magad a riheronggyal! Mert ilyet csak a vérbeli rongyok tesznek: tudják,hogy gyereket vár egy házaspár és kifekszik a hapsinak!

2016. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
70%

12#

Szerinted erdekli is az ilyen gerinctelent, hogy nem latja a gyereket felnoni?

Ezt csak a farka hajtja! Egy oszton leny! Es ilyennek szul egy no gyereket?

2016. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
81%
79%-os annyira pengén leírta az egészet, hogy ehhez már nem is lehet hozzátenni semmit. Ott a duplapont!
2016. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy csak bepánikoltál a felelősségtől? Egy csomó pasi hagyja el a feleségét/barátnőjét, amikor az állapotos, vagy nem sokkal a gyerek születése után. Nekem is van a környezetemben vagy 6 ilyen férfi.
2016. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
92%
Holnap a piacon vegyél magadnak gerincet, de jó vaskosat, szükséged lesz rá.
2016. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
93%
A hirtelen fellángolások hamarabb kialszanak, mint azt te követni tudnád.Mire észbe kapsz, csak egy marék hamu marad belőled.
2016. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%
Akkora egy balf******sz vagy.
2016. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj ,nem mondod el neki ,és akkor nem fáj.Ha kidrül akkor tagadsz a végsőkig. Ha az se elég akkor szakítás..


de jelenleg szerintem szakíts a szeretőddel,maradj a gyerekeddel és az anyjával,aztán hogy mit hoz a jövő a fene tudja. A legtöbb ember elválik ,ez tény ezen kár szépíteni bármit. Nem a világ vége az sem, az élet megy tovább-milliók nőnek fel elvált szülők gyerekeként és rengeteg a válás és egyre többen is fognak válni ,ez egy ilyen korszak. Az itteni megbántott női kórusra ne hallgass mert ők is pont ugyanúgy csalják a párjukat (hihetetlen sok az "elhanyagolt" kikapós asszonyka) csak az ugye nem derül ki és így lehet az igazság bajnokait játszani..

2016. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!