Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak megszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszerettem a kolléganőmet a 3 hónapos terhes feleségem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött egy kolléganőm és nem tudtam mit csinálni elkapott a hév. Az hogy megcsaltam egy dolog nem gond nem tudná meg de sajnos megszerettem a kolleginát. Mit csináljak gyűrjem le a dolgot és tarsam titokba vagy mondjam el a feleségemnek
2016. aug. 12. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
0%
Szerintem ne válj el. De ha a feleséged bevállalós akkor csinálhatjátok hármasban. Dehogy ez csak viccc volt. Vagy ha elválsz akkor fizess gyerektartást. Gondold végig!
2016. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
3%

Elsőként ne is foglalkozz a női válaszokkal, mind érdektelen egy nő sem tud férfiként gondolkodni.

Amit teszel az teljesen normális és egészséges, a firfi ösztön működik benned és ez jó. Élj ki minden lehetőséget a koléganőddel, ne legyen bűntudatod. Otthon pedig tegyél meg mindent, hogy az asszony a lehető legnagyobb nyugalomban idegeskedés nélkül hordja ki a gyereketek.

Ne szexelj vele mond azt, hogy zavar hogy terhes. Amit írtam az a gyerek érdeke. Ne akarj hamar dönteni hogyan tovább éveken át is lehet eltikolva kettős életet élni izgalmas van jó szex van család! ne feledd egyszer élsz élvezd és ne törödj a beléd nevelt erkölcsi normákkal... hajrá!!!

2016. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

42#

Remelem teged is megcsalnak majd. De ugy isten igazabol rendszeresen. ;)

Egyik nemnél se normalis, hogy csalja a pàrját.

Veletlenul te nem nyitott kapcsolatban elsz? Mert ha te massal dughatsz akkor a csajod is. Ez igy fair!

2016. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

" ne törődj a beléd nevelt erkölcsi normákkal"


Csodás értékrendet tükröz ez a mondat! :-D

Hát én sem törődök a belémnevelt erkölcsi normákkal és bátran kijelentem,hogy a kérdező és ez a 42# sorszámú idióta is egy szrfaszú köcsög! :-D

Lehet kefélni agyba-főbe,csak akkor talán nem kéne feleség,meg gyerek...

2016. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyet nem értek az ilyen ember, mint a kérdező minek nősül meg?A gyerek vállalásról nem is beszélve...Csodás értékrendet ad át annak a szerencsétlen gyereknek, és nem csak ő, hanem az itteni néhány hozzászóló is..
2016. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
A 42-estől most még az életkedvem is elment :(
2016. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%

A 42 - es nem normális....

Remélem már megtalálta az áldozatát....

2016. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen értékrendű ember, mint a 42-s nem is értem, hogyan adhat 65%-ban hasznos válaszokat...Na de ez is szép példája, hogy sok hozzá hasonló ember van, aki egyetért egy ilyen erkölcstelen felfogású személlyel..
2016. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Nagyon sok itt az olyan kommentelő, aki szeret ítélkezni mások felett, és minden gerinctelen szarnak elhordani a sok tömeg ember.

Amit tettél nagyon gáz erkölcsileg, és emberileg valóban leminősít ez a tetted az embertársaid szemében. A legjobb amit tehetsz szerintem, hogy ebben a fennmaradó fél évben behúzod a farkad míg a gyerek meg nem születik, és csak utána mondod el szerencsétlen feleségednek, hogy mit tettél. A gyerek, és a feleséged érdekében azt hiszem ez a legjobb megoldás. Sajnálom hogy egy ilyen miatt fog valószínűleg tönkremenni egy házasság, de azt hiszem ebből a példából sokan tanulhatnak, és neked is örök lecke lesz az élettől. Aztán majd később kiderül, hogy megérte-e számodra ez a kaland, vagy tönkrevágta az életed egy részét.


A sok gerinctelen férgezőnek, meg csak annyit tudok üzenni, hogy: ne ítélj, hogy ne ítéltess. Sokatokból csak a sértettség beszél, mert valószínűleg veletek is történt már hasonló, hogy megcsaltak titeket. Nem állok a kérdező mellé, hisz nem ismerem az életét és a házasságát, de ellene sem vagyok, mivel csak tanácsot kért, amit meg is adtam neki. Nektek is hasonló módon kellene viselkedni. Az agyatok irányítson titeket, ne az érzelmeitek.

2016. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
0%
42-es vagyok... nem csodálkozom a reakción ami irányomban érkezett. Idősebb vagyok 6 gyerek apja 4 asszonytol. Két dolgot tartok fontosnak, 1) a gyerek ne sérüljön a kihordási szakaszban, ha a kérdező elmondja mi történt a terhes felesége hogyan fogja megélni? nyugodt marad nem lesz ideges nem fog kiabálni, nem akar majd válni vagy párterápiára járni, nem lesznek alvatlan éjszakái ? mindenki tudja a válszt. 2) az érzelmeknek nem lehet ésszel parancsolni ami megtörtént megtörtént, ha már így van a férfi hozza ki a legtöbbet a szertő kapcsolatbol. Ha a mostani szerető az igazi az tud várni, ha nem akkor pedig majd ha megszületett a gyerek, egyszer emondja hogy milyen kalandja volt korábban. WIN-WIN szituáció.
2016. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!