Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A páromat egy kolléganőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat egy kolléganőjével rajtakaptam hogy csókolózik. Azt mondja semmit sem jelent a nő. Viszont olyan hévvel csókolta a szájat a nyakát és ölelte is hogy nem hiszem h ez nem jelentett semmit. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem irigyellek, mert pasiként én is voltam hasonló helyzetben...Lehet, hogy Neked is meg kéne tenned ezt egy pasival, úgy, hogy a párod "véletlenül" megtudja és utána megbeszélni vele, hogy mennyire megalázó volt Neked az amit tett...Mit gondolsz erről? Van még egy ötletem, de azt inkább privátban írnám le.
2016. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 fru_ ***** válasza:
Nem csókolok meg valakit, aki semmit sem jelent.
2016. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!