Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyes ha elmondok mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ha elmondok mindent?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni röviden, hogy valaki adjon tanácsot.11 évig éltem párkapcsolatban, sose voltam hűtlen, kicsapongó, mígnem jött egy kolega.2 évig ellenálltam, lepattintottam, majd valahogy mégis összegabalyodtunk. Ez tavaly nyáron kezdődött. Augusztusban véletlenül megtudtam hogy terhes a párja, szóvá tettem, mire ő, hogy nemrég tudta meg ő is és fél hogy én nem akarom vele folytatni tovább. Sajnos folytattuk tovább titokban, majd én decemberben lebuktam, párom elköltözött. Ő idén tavasszal bukott le, egy ismerősöm szólt a párjának. A balhé után eltelt egy hét és mi újra találkozgattunk, persze titokban, mondván hogy ő nem akar balhét és a gyereket ne tiltsa el a párja tőle. Szétköltöztek. Aztán jött a szokásos, ígéretek, meg hogy engem szeret, a szex nagyon jól működik (otthon nem azt kapta amit tőlem) Amikor lebukott én is beszéltem a párjával, aki elmondta hogy valóban nem volt köztük semmi hónapok óta, de neki a gyerek miatt tartani kell vele a kapcsolatot. Majd ugye mi titokban folytattuk a dolgot, közös nyaralás és heti rendszerességgel jártam át hozzá. Egészen múlt hétig?


Másfél hónapja ugyanis azt mondta nem illünk össze, legyünk csak szexpartnerek és ő vissza akar menni a régi sose működő kapcsolatába a gyerek miatt. Sok volt a vita, amit a volt párja is megerősített anno, de mégis. Mert ugye szerinte én rontottam el ami lehetett volna köztünk. Ő sose vállalt fel engem sajnos, ha nem bukik le akkor sose derül ki. Ez nekem nagyon fáj. Ráadásul konkrétan le se zárta a dolgainkat, pusztán nem jelentkezik egy hete. Holott azt mondta szól ha visszamegy a családhoz és zárjuk le. Én iszonyatosan érzem magam, rettenetesen hiányzik (tudom hogy milyen velem és mégis) A másik pedig hogy bánt hogy a volt párja azt hiszi tavasz óta nincs semmi közünk egymáshoz, nem tud semmiről. Legszívesebben elmondanám neki az egészet, hogy tisztán lásson mindenki. Úgy érzem addig nem tudom elengedni végleg. Biztos hogy meg fog ezért utálni, de én már így is úgy is elvesztettem. Szerintetek? Fáj az a kijelentése, ha helyrehozza otthon akkor köztünk vége, nincs ló jó a szamár is. Meg vagyok bántva és nem tudom magamban tartani. Egyébként ő egyszer már megcsalta a párját egyszer és azt elnézte neki. Ami köztünk van az másfél éve tart. Tanács?



2016. okt. 27. 15:34
1 2
 11/16 Bence_ ***** válasza:

Foglalkozz magaddal!

Gondolkozz el azon, hogy miért volt szükséged erre a kapcsolatra. Mit kaptál benne, miért vagy egy ilyen önző pasival?

2016. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Én megértelek ugyanaz a helyzet mi is többször lebuktunk. nekem férjem, neki felesége volt. 1évig kavartunk elhitetett velem mindent.. aztán felesége beadta a válopert pedig a pasi azt mondta h ő adta be mert csak velem akar lenni....


párom nekem megbocsájtott de mégse vagyok teljesen boldog,mert ez a pasi becsapott. én 26 az idősebb pasi 43. szoval ő elvált,és 2-3 nővel kavart miközben engem hitegetett. lehet h a te pasid nem ilyen elvetemült,de sztem TANULJ MÁSOK HIBÁIBOL!!


hagyd azt a pasit tudom h nagyon szereted,én megöltem volna magam a pasi miatt,de nem érdekelte, azt mondta sztem ugyis csak szexet akar, azért nem jött el hozzám mikor öngyivel fenyegettem, de közbe meg másik nőt kefélt...


hát ennyi,de mondom sztem a te pasid nem ilyen gáz de nem áll messze tőle.. felesége ugyis befolyásolja, ha most meginog a gyerek végett később se lesz más a helyzet...


Szóval sztem menekülj, ez a pasi a felségét is és téged is csalni fog. előzd meg a bajt mielőtt ennél jobban fogsz szenvedni miatta! Engedd el!! Jó tanács.

2016. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

En vegigjartam egy hasonlo utat. Miutan csunyan elbant velem a te pasidhoz hasonlo gerinctelen, en siman lebuktattam.

Jol esett. Varj pontositok. Korrekt voltam. Nem akartam lebuktatni, hanem hazudott es en elhittem. Ebbol a kis felreertesbol lett az o kesobbi lebuktatasa. Aztan amikor asszonykajahoz visszament, utana egyszercsak ujra osszefutottunk. Megint hozzam jott vissza. Aztan megint asszonyhoz ment vissza. Vegul kiderult sok - NAGYON - sok noje volt. A te sztoridban a pasihosodnek volt mar regen egy megcsalasa...haha az enyem is valami ilyesmit adott be, hogy o csak ketto volt...

Amikor kiderult parhuzamosan voltak noi, akkor agyuval lottem vissza a tragyat rajuk. Szerinted jobb lett? Ugyan. Asszonya mindent megbocsajtott.

Aztan az utobbi idoben az a hir jarja kitettek a szuret es egy regebbi volt szeretojevel butorozik ossze.


Megerte-e? Nem tudom. A karmat felejtsd el. A karma az, amit mar kaptatok egymastol. Azt gondold vegig, mi lenne, ha te lennel a felesege. Es akkor mit varnal el a szeretotol...de ugy, hogy a jelenlegi jellemeddel. Ha azt, hogy tudd az igazat, akkor tegy aszerint.

Nekem nem hitt a feleseg. A pasi ugy hazudott, mint a vizfolyas. Vegul is mit varhatunk egy szeretoket tarto pasitol? Mind egyformak. :-)



A legnagyobb csapast azzal merheted ra. Ha most szepen eltunsz az eletebol. Nem tud elerni, nem lathat. Vagy ha igen, akkor ugy, hogy boldog vagy. Csinos, szep, vidam es le se izeled a fejit. Sot valami al-pasit allits be magad melle. Aztan eltelik kis ido es ha van mar neki uj szeretoje, azzal buktasd le. (Ahogy veled is megcsinalta mas...)

De ha szerencsed van. Nem kell lebuktatnod az elet elrendezi es te addigra valoban talalsz uj part es elfelejted ezt a zuros masfel evedet.

Ne alazd magad.

Sok sikert a tullepeshez.

2016. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom mit csináljak, nem kellett volna hinni a sok mesében, tudom. De felemészt az hogy a másik oldalon nem látnak tisztán. Hinni biztos hinne, mert vannak közös nyaralós képek miegymás....ha ezeket elküldöm és lebuktatom, gondolom meg is fog utálni, pedig ez az igazság, ebbe ő is benne volt.
2016. nov. 2. 15:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Megérdemled, hogy egyedül marajd.
2016. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12# milyen kár lett volna érted, ha nem csak a szád jár.
2016. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!