Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál ki a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál ki a hibás valójában? Többi Lent.

Figyelt kérdés
A nők azt vallják ha egy férfi félrelép akkor a nő a hibásabb aki "elcsábitotta" ha a nő lép félre akkor a férfi általában őt okolja nem akivel félrelépett,ezt figyeltem meg,ez menyire életszerű,mert a nők azt mondják a férjüket,párjukat az adott nő "csábitotta el" a férfiak pedig a feleségüket,bar,nőjüket okolják elsősorban. A másik érdekesség,hogy a nők inkább a lelki megcsalást tartják nagyobb rossznak,ha beleszeret a párjuk egy másik nőbe,a férfiak inkább azt fájlalják jobban ha a párjuk lefekszik félrelépésnél,én ezt figyeltem meg,és ezt olvasom sok helyen. Vélemény? Enyire másképpen értelmezik a megcsalást a nők és a férfiak?
2016. nov. 29. 04:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
68%

"Hagyd ott, igen. Ez még nagyon könnyű, mikor egy bőröndöt kell össze pakolni és lépni.

Akkor viszont sokan meggondolják, mikor közös gyerek, lakás, vagyon van. A pár, nagyon jól el van egymással, mind ketten mindent megtesznek a családért."


Ez meg még szebb, sőt tulajdonképpen a legszebb. A szex nem elég értékes ahhoz, hogy amiatt eldobjam a vagyont, meg a családi házat, de elég értékes ahhoz, hogy átverjem a páromat, akivel mindezt felépítettem...

Ugye. Csavarhatod akárhogy, de szerény véleményem szerint azok az emberek, akik minden gondolatukat a szexre építik (vagy minden másodikat) egészen egyszerüen ne menjenek bele értékelvű tartós kapcsolatba. Legyél egyedülálló nő, kefélj össze vissza 60 éves korodig, szülj ygereket 4 különböző férfinak, neveld őket egyedül (vagy ne, hanem vetesd el őket, és annyi. Illetve legyél egyedülálló férfi, dugj addig amíg feláll, csinálj egy raklap gyereket 10 különböző nőnek, és fizesd utánuk a gyerektartást (vagy köttesd el magad). Senki nem kényszerít senkit arra, hogy együtt élj, illetve megházasodj. Ha meg mégis megtetted, ne találj ki izzadságszagú önigazolásokat a saját hülyeségedre. Ennyi az egész.

2016. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a válaszadásnál el kell különíteni, a 2 évnél rövidebb és a 2 évnél hosszabb kapcsolatokat.

2 évnél rövidebb esetén én úgy gondolom, hogy nagyon sokan minden ok nélkül félrebasznak x idő után legyen az nő/férfi 30 éves kor alatt. Pláne ha valaki úgy kezd egy kapcsolatot, hogy ez a 10. keresi az igazit de még nem találta...

Van az a típus aki virágról-virágra száll, nemtől függetlenül, és itt ebben az esetben egyfajta mentalitásról van szó, fiatal ilyen hanyag az hozzáállása, legbelül tudja soha nem is akart megállapodni.


Van a másik eset, amikor meg már több éves kapcsolatról beszélünk, akik tényleg szeretik egymást és komolyan tervezték. Na itt beszélhetünk arról, hogy mind a két fél hibás kell hogy legyen valamilyen szinten. Nyilván akit megcsaltak, az se bánt már úgy a párjával ahogy kellett volna.


Tehát, hogy ki-kit vagy mit okol, szerintem a kapcsolat időtartamától függ, és persze attól, hogy az adott fél mit érzett, mit rakott hozzá szerinte a kapcsolatukhoz.

2016. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
41%
Férfi vagyok 15 éve kapcsolatban. Egy ideje gondolkodom a félrelépésen. Ha megtenném csak én lennék a hibás.
2016. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
# 10 Azt mondtam, amit te. Neked a szex, huszadrangú kérdés. Te, nem érzed az orgazmus hiányát. Más, viszont tudja őrülten hiányolni. Ép ezért, nem ítélek el senkit, mert senki fejébe érzelmeibe nem látok bele. Az egy teljesen más kérdés, mik a társadalmi elvárások.
2016. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

Az a hibás, aki megcsalja a másikat. Pont.

Minden más csak kifogáskeresés, belemagyarázás, meg felelősséghárítás.

Aki szeret, azt nem lehet "elcsábítani". A hűség nem a lehetőségek hiánya.

2016. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mégis mindig a szeretőt oltjátok ,ha nős pasival kavar. Nehogy a pasi legyen a hibás véletlen se...!!!
2016. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Már az is vicces, hogy ez a kérdés egyáltalán fel lett téve. Ki lenne a hibás? A csaló fél, pont.


Lehet jönni azzal, hogy szar a kapcsolata, de akkor mi van? Beszélje meg a másikkal vagy lépjen ki belőle. Senki nem tart fegyvert a fejéhez, hogy muszáj ezzel az emberrel együtt lennie.


Akár nő, akár férfi, első sorban a csaló fél a hibás és kész. Ha valaki csal, indoka lehet, de gerince biztos nincs.

2016. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni hogy 2 féle van, tervezett és tervezettlen.

Tervezettnél amikor ellaposodik a kapcsolat, az egyiknek fele akkora igénye sincs a szexre mint a másiknak, nem vonzó a másik számára vagy egyszerűen érdektelenné válik.


A tervezettlennél pedig sok pia vagy a gyors érzelmi hullámvölgy az okozó.


Nyilván az elsőnél mind a 2 fél hibás mert ha megbeszélnék hogy kinek mi a baja és nem sértődés lenne akkor megoldható lenne minden.


A másodiknál pedig a megcsaló egyértelműen:)

2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
A 2-essel maximálisan egyetértek. A mi házasságunk is majdnem tönkrement, mert a párom azt érezte, nem kívánom, elhanyagolom. Volt benne igazság, de sajnos az egyetem mellett nem volt elég időm rá. Aztán megbeszéltük, hogy feldobjuk a kapcsolatunkat azzal, hogy kipróbáljuk, milyen, ha beveszünk egy harmadikat, egy párt. Nekünk nagyon bejött, nagyon feldobta az életünket. Sajnos az ember néha vágyik a MÁSRA. Így ki tudja élni a vágyait, és nem kell a másik háta mögött "felszednie" valakit. Sokkal jobb, mint a megcsalás. A megcsalásnál pedig valamilyen szinten mindenki hibás.
2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

#19

De ez egyfajta nyitott kapcsolat, és erre nem mindenki képes. Ti pont ilyenek vagytok a pároddal, de azért nem ez a jellemző. Szerintem aki erre vágyik, ettől teljesedik ki egy kapcsolatban, az már jobb ha megismerkedés követően így indít, és egy ilyen patnert keres. Minden más esetben úgy is véget ér a történet, és legalább nem rabolja a másik idejét.


Én is azt osztom, hogy nem csak lelkileg, hanem testileg is én akarok lenni az, aki kielégítem a páromat, senki ne érjen hozzá...

2016. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!