Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt a megcsalást hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a megcsalást hogyan nézzem el?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 45 évesek vagyunk Tegnap kiderült vagyis a feleségem bevallotta,hogy szeretői viszonyban áll egy férfivel majdnem 4éve,azzal mentegetözött,hogy biztos nekem is volt a hosszú házasságunk alatt nem egy nem kettő nőm,persze erre nem volt semmi bizonyitéka,nem tudom hogyan tovább azt állitja engem szeret a szerető csak ugy volt neki szorakozásnak,nagy vagyonunk nincs,nem tudom hogyan tovább,dobjam fel a több évtizedes házasságunkat ezért,vajon abba hagyja a szeretőzést? mi tévő legyek? Ragaszkodik hozzám! Pedig haszna nincs belőlem!
2017. jan. 24. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Vannak gyerekek?
2017. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Aú.

Leszek én a gonosz.

A feleséged valószínűleg azért hagyta abba a szeretőzést, mert a szerető ráunt és kidobta. Ő meg esetleg könyörgött, ment oda-vissza a fenyegetőzés, és félt, hogy a szerető buktatja le bosszúból, úgyhogy inkább megelőzte, és elmondta ő.


Négy év... Basszus, hát azt senki se mondja, hogy érzelmek nélkül, csak szórakozásból járt össze ugyanazzal ennyi ideig.


Nem tudom, hogy te hogy vagy képes ezen túllépni. Ha sikerül, akkor le a kalappal. Én nem lennék rá képes, és már beadtam volna a válást. Nem vagyok az a megbocsájtó típus.

2017. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
dobd ki
2017. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Igynis a foldon fekszel.....ott fekvő emberbe meg ugyan nem rugunk....de csak meg kell kerdezzem,hogy neked 4év(!!) alatt hogy nem tunt fel semmi??!
2017. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Itt az elsődleges kérdés az, hogy meg tudsz-e neki bocsátani! Ugyanis az nem is annyira egyszerű dolog. A megcsalásnál a legrosszabb dolog az, hogy a bizalom sérül. Bizalom nélkül pedig nincs jó párkapcsolat.

Én első körben beszélgetnék vele arról, hogy miért csalt. Ugyanis különféle motivációk lehetnek. Lehet valamit nem kapott megtelőd. Akkor felmerül a kérdés miért nem szólt? Az azért súlyosbítja a dolgokat, hogy nem egyszer-egyszer valakit elkapott hanem viszonyt folytatott. És ez 4 éven keresztüli hülyének nézésnek minősül. Nemcsak becsapott 1x, hanem folyamatosan hazudott! És itt felmerülnek újabb kérdések, hogy miért kellett ez, ha tényleg szeret?


Szóval én a helyedben nagyon nagyon alaposan elbeszélgetnék vele. Mert az segít megérteni az okokat.


Arra nem tudok tanácsot adni, hogy nézd el a megcsalást... de Istenadta jogod van azt mondani, hogy köszönöm nem kéred a feleséged, tartsa meg más. Én teljesen megértem ezt is.

2017. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek!
2017. jan. 24. 12:06
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj elbagatelizálja azt mondja hogy neki nem is minősült ez megcsalásnak! Azzal takarozott,hogy azt hitte én is tartok valakit!
2017. jan. 24. 12:10
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
tuti, hogy a pasija megunta, hogy nem hagy ott téged és dobta. erre neked ugroik, hogy miattad ugrált más F-án négy éven át..
2017. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem értem még mindig feszt köti az ebet a karóhoz hogy lehet hogy nekem is volt több nő is az életembe mellette,pedig mondtam,hogy nem.
2017. jan. 24. 12:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Ugy tudom nem dobta pasasa hanem ő lépet le,lehet megunta?
2017. jan. 24. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!