Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt a megcsalást hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a megcsalást hogyan nézzem el?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 45 évesek vagyunk Tegnap kiderült vagyis a feleségem bevallotta,hogy szeretői viszonyban áll egy férfivel majdnem 4éve,azzal mentegetözött,hogy biztos nekem is volt a hosszú házasságunk alatt nem egy nem kettő nőm,persze erre nem volt semmi bizonyitéka,nem tudom hogyan tovább azt állitja engem szeret a szerető csak ugy volt neki szorakozásnak,nagy vagyonunk nincs,nem tudom hogyan tovább,dobjam fel a több évtizedes házasságunkat ezért,vajon abba hagyja a szeretőzést? mi tévő legyek? Ragaszkodik hozzám! Pedig haszna nincs belőlem!
2017. jan. 24. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

te ennyire buta vagy?

már bocs.

van valami önérzeted? kit érdekel ki dobott kit és miért? négy évig hazudott és megcsalt. szeret? nem. tisztel? nem. kidobtam volna abban a pillatnatban

2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4 èveeeee?? juhujj az hosszú idő, és te nem vettél észre semmit? ez arra utal hogy csak lakó tàrsak vagytok nem házasok, bocsánat de ez nem egy jó kapcsolat szerintem.. kezd új életet , és legyél boldog! mindig van rá esély!!! Nem jó megaláztatásban élni...
2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyerek, akkor könnyebb a helyzet, csak a saját érdekeidet kell számba venned. Nincs értelme leírni, minket hogy érintene a dolog, mert csak az számít, te hogy tudsz megbirkózni ezzel. Ígértél-e a feleségednek örök hűséget? Tudsz-e bízni benne ezentúl? Boldog tudsz-e lenni vele a jövőben? Ha elküldöd, mekkora eséllyel találsz mást? Ezeken gondolkodj!
2017. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
A leírás alapján ezt a nőszemélyt azonnali kidobásra ítélném, súlyosbító körülmény, hogy farokbehúzás helyett még akkor is csak vádaskodott, amikor ezt bevallotta neked.
2017. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten erdekel, ha a nejed szemeben 4 ev viszony nem szamit igazan megcsalasnak, akkor mi az amire mar o is azt mondana, hogy igen, megcsaltalak dragam? Mondjuk.... ha felprobalt egy komplett swinger klubot peldaul?
2017. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!