Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti férfiként mit éreznétek/gon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiként mit éreznétek/gondolnátok ha a nő nemet mondana az egyéjszakásra azzal indokolva, hogy túlságosan tetszel neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, jön egy lány akivel hezitálás után úgy döntesz, hogy megcsalod a párod. A lánynak is kapcsolatban van. Kívánjátok egymást, megvan a kémia. Te egyetlen egy alkalmat akarsz tőle és ezt korrekt módon közlöd is, ő benne van. Végül azonban mégsem megy bele, mondván, hogy "túlságosan tetszel neki.." és 'nem vagy neki semleges'. Milyen gondolatok és érzések fogalmazódnának meg bennetek erre? Voltatok már ilyen szituban? Békén hagynátok ezek után a lányt és nem keresnétek őt többé?

2017. febr. 6. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fas.za gyerek' vagy! Mért nem szakítasz a pároddal és kufircolsz úgy.(?)

Békén hagynám a nőt mert ő sem csak egy gép,akit csak dugni használsz.

2017. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem alltam szoba olyan ferfivel aki eppen parjat csalni keszul undorodom tole.

Kapcsolatba nem szoktam feremenni senkivel.

Ha valaki tetszik nem szexelek vele

Szex szerelem kulon szamomra nincs

2017. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A lány helyett a gerincemet próbálnám megkeresni.
2017. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Szerintem a kérdező a nő a történetben.

2017. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel a férfi az elején közölte a szándékát így nincs miről beszélni.....a Nő meggondolja magát és így hoppon maradt. Veszi a sátorfáját és csendben tovább áll, nem fog több energiát áldozni a kapcsolatra. Lehet hogy később ad még egy esélyt a kapcsolatnak, de ez nagyban függ attól, hogy talál-e valaki mást közben.

39F

2017. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#4 Lehet...
2017. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindketten remek emberek lehettek, nem csoda,hogy egymásra találtatok.

Én azt javaslom,hogy szakíts a pároddal.Simán megcsaltad volna, nincs miről beszélni így.Legalább legyél korrekt vele.

Felfordul a gyomrom az ilyen emberektől,mint te meg a csaj.

2017. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha no vagy ha férfi akkor is undorito vagy!

Ez az en véleményem!

2017. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Kívánjátok egymást, megvan a kémia."

Úgy szeretem, amikor olyanok használják ezt a kifejezést, akiknek halvány fingjuk sincs a jelentéséről.

2017. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9: Maradjunk annyiban, hogy nem tudhatod miről van fogalmam és miről nincs. Nálam ha valaki szivesen bedugná a kukiját nekem meg engem is felizgat, hogy bedugja, az igenis: "működik a kémia, kívánjuk egymást".
2017. febr. 7. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!