Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti férfiként mit éreznétek/gon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiként mit éreznétek/gondolnátok ha a nő nemet mondana az egyéjszakásra azzal indokolva, hogy túlságosan tetszel neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, jön egy lány akivel hezitálás után úgy döntesz, hogy megcsalod a párod. A lánynak is kapcsolatban van. Kívánjátok egymást, megvan a kémia. Te egyetlen egy alkalmat akarsz tőle és ezt korrekt módon közlöd is, ő benne van. Végül azonban mégsem megy bele, mondván, hogy "túlságosan tetszel neki.." és 'nem vagy neki semleges'. Milyen gondolatok és érzések fogalmazódnának meg bennetek erre? Voltatok már ilyen szituban? Békén hagynátok ezek után a lányt és nem keresnétek őt többé?

2017. febr. 6. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit jegelném és újra kezdeném. Mivel tudom már, hogy a nőnek vannak érzései, ezen az úton jutnák be a bugyijába.
2017. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tehát az indokod véletlenül sem az, hogy nem akarod megcsalni a párod + nem akarod, hogy veled csalja meg valaki a nőjét, csak az, hogy túlságosan bejön a pasas...


Grat neked is, meg a csávónak is...


Amúgy voltam ilyen szituban, bármily meglepő. Az akadály nem az volt, hogy túlságosan bejött a srác, mert annyira nem volt extr. Csak nem akartam félreba$zni... Amúgy is, ő minden nőt meg akart dugni, hiába volt barátnője.

Haverok maradtunk végülis.

3 évre rá volt köztünk egyetlen csók.

Rá 2 évre tönkrement nagyon a kapcsolatom (még együtt éltünk az exxel, de már totál halott volt az egész és tudtam, hogy elköltözök).

Na akkor ráírtam a srácra, ha gondolja, mostmár összefuthatnánk 1 szexre. Nem kellett 2x szóljak.

Csupán 5 év telt el a szándék és a megvalósulás között.

(Ja, de én 5 nappal ezután el is költöztem az extől.)

2017. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*és persze a pasival nem jöttem össze. 3x szexeltünk, azt annyi.
2017. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasas ált. úgy van vele, hogy "áh, ez a luvnya kapcsolatot akar, hagyom a p...ba, találok hasonlóan szexit, aki belemegy egyéjszakába is".
2017. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!