Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm férje rám írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm férje rám írt egy társkeresős csoportban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nem tudta, hogy én vagyok, mert a vezetéknevem átírtam, és a képen sem egyértelmű, hogy én vagyok, de gondolom ráír minden nőre. Bnőm épp terhes, de szerintem nem hagyná el a férjét sose, mert nagyon vallásosak.

Elmondjam vagy ne? Van értelme?



2017. febr. 24. 13:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit játszadoznék a pasival, hogy "megismerjem". Mennyire őszinte, hogy miért akar ismerkedni, mik a céljai, otthon várja e valaki?! Mikor minden tiszta szembesíteni vele, hogy te ki vagy, és felajánlani a lehetőséget, hogy ő vall színt otthon!

Ezt tenném!

2017. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
En szolnek es en is elvarnak, hogy nekem szoljon akarki, aki tud valamit amit en nem.
2017. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Volt egy női ismerősöm. Kb. 10 évvel ezelőtt volt terhes. Miközben nézte a tvt és pihent a férje társkeresőn ráírt nőkre. Köztük a felesége új bnőire akikről nem tudta hogy kik. Így bukott le mert szóltak a csajnak. Aki először nem akarta elhinni. Aztán kiderült a férje az összes ilyen létező társkeresőn fent van. És nem csak nézelődni. Mellette randikra járt meg egyebek. Pár évig együtt voltak de a csávó nen tudott megváltozni így elváltak.
2017. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Én nem válaszolnék, és elfelejteném. Nem tartozik rám.
2017. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha szólnának nekem. A legrosszabb mikor mindenki tudja , csak az nem akit csalnak... :/
2017. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
89%

Aki itt azt írja, hogy a"csak ráírt de nem történt semmi", annál most konkrétan nem tudom eldönteni, hogy

A) orbitálisan ostoba és naiv, vagy

B) csak szimplán orbitálisan ostoba


1. Mégis mi a ló tökéért van egyáltalán fent szerinted eleve a terhes párja mellett társkeresőn? Szerinted ebben mi a "semmi"? Szüljél ilyennek te gyereket, és majd akkor mondogasd ezt magadnak, majd megnyugat :DD

2. Rá is írkál nőkre

3. Honnan veszed, hogy nem történik/ne semmi? Megint csak visszakanyarodunk: mit gondosz, az ember miét regisztrál társkeresőre? na? 5 pont a Griffendélnk.


(Istenem, de ostobán próbálják itt szebbé tenni a szart páran, már fájdalmasan erőlködve. :) )


Hogy szólj-e neki, meg passz. Vallásos, pluszban alárdendelésre is hajlamos? Jó kérdés, mondjuk egy kamu emailcím/ fb profilról elküldheted neki, ha nem akarsz belefolyni, rendezze le/döntse el ő pl...


Én személy szerint ismerős esetén nem szólnék valószínűleg, barátnő esetén pedig szólnék, mert ismerem őket és tudom, hogy ők el is várnál. ÉS bizony én is.

A te barátod meg te ismered.

2017. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Én szólnék.
2017. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem miért nem ismer meg? Hogyan nem lehet egyértelmű egy képen hogy Te vagy?Lehet felismert ettől független, csak nem mondja.

Elmondani, vagy nem beleavatkozni. "Úgysem hagyná ott,mert..."Azt nem lehet tudni.

Valószínű elmondanám, de ez sok tényezőtől függ. Addig beszélnék vele max,amíg ki nem derül miért is van ott, lehet csak az egóját hízlalja, amúgy meg találkozni se akar senkivel. Vannak ilyenek is.

2017. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
+és ugye amíg nem tudok semmi biztosat, addig a semmiről nem kezdem a ka...kit felzavarni a levesbe.
2017. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Célja: szex, unatkozik otthon.

Otthon nincs szex, nem lehet a terhesség miatt

2017. febr. 27. 07:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!