Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik barátnőm férje rám írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátnőm férje rám írt egy társkeresős csoportban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nem tudta, hogy én vagyok, mert a vezetéknevem átírtam, és a képen sem egyértelmű, hogy én vagyok, de gondolom ráír minden nőre. Bnőm épp terhes, de szerintem nem hagyná el a férjét sose, mert nagyon vallásosak.

Elmondjam vagy ne? Van értelme?



2017. febr. 24. 13:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Másold be a barátnődnek az üzenetet. Csak jót teszel vele. Én akarnám tudni.. mondanám, hogy adj lehetőséget a férjnek beismerni a dolgokat, de aki ilyen sunyi, az hazudozna összevissza. Egy pár kérdés a barátnő felé még jó lenne, pl minden rendben van e otthon, meg ilyesmi.
2017. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Feltenném neki a kérdést, hogy ha lánya születik, és mondjuk egy 20-22 év múlva akár terhes lesz... hogy fogadná ha megtudná, hogy a lányának a párja félremegy ilyen indokkal?!


Igazi gyökér az ilyen. Felfedném magam, hogy ki vagyok, de mint korábban írtam, megadnám neki a lehetőséget, hogy ő mondja el otthon (mondjuk teszem azt péntekig vársz, hogy elmondja, ha nem, akkor te mondod...nem te leszel a rossz arc ebben a sztoriban)

2017. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Elmondtad mar? En nem huznam ilyen sokaig.
2017. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Barátnő szerint minden nagyon jó otthon, nagyon várják a gyereket, férje meg egy álom... köhöm
2017. febr. 27. 13:53
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha tovább húzod, és valamikor kiderülne, rosszul fogsz kijönni a dologból. Vagy mondd el most, vagy hallgass örökre.
2017. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hallgatás lesz belőle, mivel sztem úgyis rajtam csattana, hogy én kezdtem ki vele, én írtam rá, és őt védené.
2017. febr. 27. 14:07
 27/35 anonim ***** válasza:
Bizonyitani tudod, hogy nem te irtal ra.
2017. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Tudnál a barátnőd szemébe nézni, hogy falazol a férjének?!
2017. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nem találkozok velük, mert nem egy városban lakunk már. Ők hazaköltöztek a bnőm szüleihez, mert jön a gyerek és úgy nem tudják fizetni az albérletet.
2017. febr. 27. 16:10
 30/35 anonim ***** válasza:

Jó, oké, értjük, hogy nem akarsz belefolyni és inkább nem szólsz neki..

De mondjuk annyit megtehetnél- ha már nem ismer fel a profilod és neved alapján...- hogy mondjuk visszaírsz, és konkrétan egyenesen rákérdezel, hogy ő mit keres itt? ÉS miért ír, és miért nem a feleségével foglalkozik, amikor jön a baba? .. Továbbra sem kell felfedned magad, csupán jelezni, hogy tudod, ki ő, hátha összeszedné magát, hogy valaki tudja, hogy lebukott.. Mondjuk.


És ekkor te még mindig nem csináltál semmit, csak feltettél egy kérdést.

2017. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!